Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku poskytnutého autorem ke zveřejnění nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas!

Autorka si přeje zůstat anonymní, reakce zasílejte na kontakty uvedené na vstupní stránce tohoto webu, rád předám.

Pánovi se letos podařilo získat kamaráda stejného „vyznání v sexu“. Mělo to být pro mě překvapení. Také bylo. Ten den jsem zase překročila své hranice a posunula svoji touhu po brutálním výprasku dál.

V sobotu, po předchozí probdělé noci, mě pán poslal na nákup do blízkého nákupního centra s tím, že na to mám 25 minut. Před domem mě zdržovali dva muži vyptáváním na ulici, která snad ve městě ani není. Autobus jsem stihla jenom s velkým štěstím. Nákup byl poměrně velký a určený autobus mi ujel, musela jsem pěšky. Přesto jsem byla v naprosté pohodě, noc proběhla podle mých představ a věděla jsem, že v našich hrách budeme pokračovat. O to větší překvapení mě čekalo za dveřmi.Pán na mě již čekal. Hodně se ovládal, aby nekřičel nahlas, vůbec ho nezajímaly moje omluvy a vysvětlování. První dvě facky mě umlčely. Ještě než mi zakryl oči páskou, stihla jsem si všimnout, že na botníku jsou cizí boty.
Moje nejistota, strach i vzrušení z neznámého začínaly stoupat.
Nikdy jsem se nemusela vysvléknout poslepu (další osoba či více již byla v místnosti). Uklidit nákup poslepu a v poutech také nebyla jednoduchá záležitost, a když mi na prsa sáhly cizí ruce, bylo mi na omdlení.
Můj pán nezvykle důrazně rozkazoval dál: „do koupelny“. Odhadovala jsem, že by mohl následovat další klystýr, ale musela jsem vylézt na pračku a cizí muž mi zkontroloval vyholení a důkladně mě prohmatal prsy, přirození i konečník, ruce měl namazané gelem, ale i tak to byl na začátek překvapující zážitek.
Klystýr mi zavedli v kuchyni na stole. K mému zděšení mi naplnili hadičkou i močový měchýř. Odešli a nechali mě připoutanou ke stolu roztaženou jako žábu. Slyšela jsem jak se vedle potichu domlouvají a co hlavně připíjejí na svoje vítězství. Před odchodem z bytu mi přikázali, že nesmím povolit sevření a uvolnit průchod tekutinám, i kdybych se odvážila vyprázdnit se, nešlo to - konečník, pičku i močový měchýř jsem měla ucpané špunty, které tlak a touhu po vyprázdnění ještě umocňovaly.
Nevím jak dlouho byli pryč, hodiny jsem neviděla kvůli zavázaným očím a snad jsem i na chvíli ztratila vědomí. Ležet tak dlouho na naplněném břichu vzbuzovalo ve mě obavy z věcí příštích, z nápadů a přání cizího muže. Dobře jsem předpokládala, že on nebude mít zábrany při dalších hrátkách.
Konečně výtah zastavil v našem patře a cvakl zámek od domovních dveří. Pomohli mi zvednout se na nohy, ale než mi dovolili ulevit si, ještě mě poplácávali studenýma rukama,. Musela jsem se podrobit jejich osahávání a mačkání. Bylo mi strašně zle, chtělo se mi zmizet z jejich dosahu. Nebylo mi to dopřáno, nesměla jsem se vyprázdnit na záchodě, ale do dřezu hezky před nimi, ani mě nenechali v klidu ulevit si a umýt se. Cizí muž mě důkladně vydrhnul sám osobně a citlivá místa, jak říkal mně ošetřil - kolínskou.
Chtělo se mi brečet, ale netroufla jsem si odhadnout důsledek takového jednání.
Opět mě spoutali okovy s pevnými řetězy, do pusy jsem dostala roubík s dírou, abych měla pusu stále otevřenou. Nalili - tedy napustili do mě pivo - hadičku strčili jedním koncem do džbánu a druhým do mé pusy, musela jsem rychle polykat - pivo volně teklo. Nakonec mi nasadili na různá místa hlavně na prsy a přirození prádlové kolíčky.
Pán mi sundal pásku z očí (po třech hodinách) a nakázal uvařit oběd. Roubík, kolíčky, pouta, řetězy to vše komplikovalo jakýkoliv pohyb, vždy jsem zachytla řetězy o kolíčky, snažila jsem se, ale nestihla bych uvařit oběd za max. za 54 minut. Oběd pánům moc chutnal, jenom na mě nic nezbylo, i když jsem uvařila pro více osob.

Po obědě pánové odešli druhými dveřmi, mě můj pán odvedl do sklepa do improvizovaného vězení ze staré skříně. Připoutal mě za prsy, které protáhl pletivem, svázal k sobě a připevnil svorky se závažím.
Pásku přes oči jsem měla již z domova. Do pusy jsem dostala hadičku s příkazem „Žer“. Fuj, bylo to něco rozmixovaného, ale polykat se to dalo, a hlad jsem měla už dlouho.

Na omluvu chování obou mých pánů musím po právu uvést, že jsem celou tu dobu byla naprosto dokonale vzrušená a srozuměná s děním kolem mého těla a osoby. Nepoznávala jsem svého pána.

Zavřená ve sklepě, zároveň spoutaná jsem ještě nikdy nebyla. Skříň je sice otočená ke zdi, ale ze strany je vidět moje vystrčené prsy a kdyby někdo přišel se psem byla bych prozrazená. No hrůza! Během té doby přišli tři lidé, a jak jsem odhadovala, i do sousedícího sklepa. Někde v domě se celou dobu vrtalo. Moc se mi chtělo čurat. Nakonec jsem nevydržela a počurala jsem se. V té chvíli byl u mě nový cizí muž a vytahoval mě z klece. Za skřipce na bradavkách mě táhl nahou ze sklepa po schodech nahoru. Něco katastrofického, snažila jsem se bránit, ale tím jsem svou cestu jenom prodlužovala. Když se ještě rozjel výtah byla jsem šílená hrůzou. Ano jistě vše měli dokonale naplánováno - měli mě za co potrestat a jejich plán byl šílený ....

Pán se mě už vůbec nedotknul jenom rozkazoval a dobře se bavil.

Byla jsem vhozena do bytu na holou podlahu. Sundali ze mě všechno, kromě pásky na očích. Už jsem naprosto ztratila přehled kolik je hodin. Všichni tři se na mě vymočili, protože když už jsem pochcaná děvka nelze na mě nic zkazit. Dostala jsem další velký klystýr. Měla jsem žízeň a byla mi příšerná zima, poprvé mě napadlo, že toto představení ukončím, ale cena byla vysoká - strávit 24 hod. nahá na našem balkoně.
Samozřejmě počkali dokud nevydržím tlak tekutin v sobě. Byla jsem naprosto vysílená, netrvalo mi to dlouho. Za velmi sprostých a ponižujících nadávek jsem musela špinavá celou místnost vytřít. Potom následovala očistná koupel, cizí muž mě vydrhnul zevnitř i z venku neobvykle tvrdým až brutálním způsobem, abych si prý zvykla.
Se slovy: „Jemné způsoby skončily, teď si to užiješ hezky natvrdo, dokud se z toho znovu neposereš !“ mě strčil do obýváku.
Dostala jsem pouta, větší pevnější roubík a korzet. Na roztažených rukou mě hladce vytáhli ke stropu a nohy roztáhly na max. do stran. První muž dostal od mého pána příležitost, aby ukázal svoje „umění“ jako první.
Pořadí předtím losovali, druhý v pořadí měl totiž obavu, že na jeho hrátky s mým mučeným tělem se již nedostane.
Na zahřátí jsem dostala několik ostrých facek, že jsem nepozdravila a nepřivítala pána jak mi moje postavení přikazuje. Prsy skončily omotané šňůrou, a tím jsem byla připravená pro první výchovnou lekci - výprask za to, že jsem se ve sklepě počurala, bránila se jít nahá po schodech ze sklepa, přišla z nákupu pozdě, nepřinesla pivo, nevydržela klystýr - po 5 ostrých řemenem, rákoskou, plácačkou, vařečkou, holou rukou.
Součástí první lekce byly poprvé v životě, bez varování, dvě dobře míře bičem přes záda, ale konec biče dosáhl z obou stran až na bradavky. Strašná bolest mě úplně ochromila, ale byla jsem ochotna podstoupit další.

Ta bolest, přítomnost cizích mužů, jejich lhostejnost vůči mé bolesti mě šíleně vzrušovala a propadla jsem stále dál své šílené touze po pokoření a totálním zlikvidování své osoby. Měla jsem naději, že se budu cítit jako naprostá nula, že se budu plazit po podlaze a prosit přítomné pány o odpuštění.

Cítila jsem jak mi teče po nohách teplá tekutina, ale moč to nebyla. Odvázali mě ruce a spustili na podlahu na záda, další díl měly dostat prsy. Zvláštním držáčkem k nim přivázali svíčky a jenom čekali. Natlučená prdel mě již pobolívala a poraněné bradavky pálily a teď měly dostat další tvrdou lekci. Při první kapce jsem se pokusila řvát. Nebylo možné uniknout horkému vosku, pánové popíjeli vedle mě a hlídali, aby ani kapka nepřišla nazmar, udělali si ze mě svícen. Mezitím se začali věnovat mé píči, která byla odpočatá a připravená přijmout jejich perverzní nápady a mučení. Samozřejmě se ve svých nápadech vzájemně hecovali. Obě moje díry na konci jejich péče byly nepředstavitelně velké, napuchlé a vytahané.
Již jsem přestávala mít přehled, která část mého těla mě bolí více. Svíčky dohořely, tah za ruce mě donutil zvednout se na nohy.
Na řadě byl druhý z mužů.

Druhý muž ve svých nápadech nezaostal za svým předchůdcem. Odvázali mě. Jeho hlavním předsevzetím bylo donutit mě k naprosté až slepé poslušnosti. První zkouškou odevzdanosti byl příkaz - tak jak jsem byla slepá, nahá, seřezaná, se spoutanými prsy, sjet výtahem do sklepa a zpět se vrátit po schodech. Odmítla jsem. Můj pán mě vyzval k vyřčení ukončovací formulky, to jsem také odmítla. Druhý muž mě ohnul a připoutal ke koze určené k výpraskům. Rány padaly jedna za druhou se strojovou pravidelností. Přestávky udělal jenom krátké pro změnu nástroje. Zadek mě bolel příšerně, chtěla jsem křičet, ale mohla jsem jenom vydávat nesrozumitelné chrčení.
K vědomí mě probrala studená voda.

Pán mi po mém poděkování povídá: "Jseš blázen, ale miluji tě za to."

Zadek jsem měla citlivý ještě několik dlouhých následujících dní. Pán mi ještě každý den trochu přidal, abych již příště neměla chuť protivit se jeho přáním a příkazům.