Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Drtič varlat

Autor: [email protected]
Chcete na tyto stránky také přispět? Napište mi na adresu uvedenou nahoře na vstupní stránce tohoto webu.

Lze využít zcela běžně prodávaný nástroj - aplikační pistoli na vymačkávání lepidel, silikonových těsnění apod., prodávaných v plastových trubkách jednotného rozměru (tzv. kartuších). Jednoduché plechové aplikátory v ceně kolem 100 Kč mají tvar podélné poloviny válce (jakoby "okapu"), na který je vpředu připevněno kruhové čelo se zářezem od obvodu až do středu kruhu (tudy se vkládá aplikační špička kartuše). Vzadu je pak na nosném poloválci pistolová rukojeť a mechanismus pro posouvání pístu. Pro aplikování lepidel není tento výrobek nic moc, ale pro účel mačkání varlat poslouží výborně.

Na trhu je ještě jiná aplikační pistole, která má jen dvě podélné tyčky, vepředu připojené na čelo tvaru kroužku s velkým otvorem. Tato pistole vhodná není.

Z vypotřebované kartuše odřízneme čelo se zastrčeným plastovým pístem, takže dostaneme pouhou trubku. Měla by mít délku cca 20 cm. Řeznou hranu začistíme, např. ostrým nožíkem.

Na varlata navlečeme ponožku. Je důležitá: bude chránit kůži šourku před hranou plechu a zabrání jejímu lepení se na vnitřní stranu válce. Jednou rukou vytvarujeme šourek v ponožce tak, aby byla obě varlata v ose za sebou a zastrčíme ho do plastového válce. Válec pak vsadíme do aplikační pistole tak, že krček šourku chráněný ponožkou bude vycházet podélným otvorem v čele aplikační pistole. Zezadu do plastového válce zastrčíme píst, jako při zakládání kartuše s lepidlem.

Je-li majitel varlat vhodně situován, aplikační pistole visí za šourek a tvoří tak jakési závaží, což umocňuje výsledný efekt. Snadno lze na ni připevnit další závaží. Vzhledem k tomu, že zpřevodovaný píst dovede vyvinout veliký tlak, je nutno s nástrojem zacházet opatrně. Naopak ale lze dosáhnout nebývalého efektu s minimálními náklady.

Alternativně by mohla být ponožka ustřižená, aby se kovový píst dotýkal přímo kůže šourku. Pak může posloužit jako výborná elektroda, jejíž účinek je potencován tlakem.

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče