Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Důtky s 99 prameny

Autor: [email protected]
Chcete na tyto stránky také přispět? Napište mi na adresu uvedenou nahoře na vstupní stránkce tohoto webu.

Důtky s devadesátidevíti prameny

Materiál :
1,5mm kůže velikosti 65cm x 30cm (prameny), 6cm x 80cm (obtažení madla)
trubka hostalenu (umělohmotné vodovodní potrubí) průměru 3,2 cm (madlo)

Nářadí:ostrý nůž (skalpel), nůžky, Chemoprén (silolep), pilku na železo, pilník

Obrázek

Postup:
Plát kůže určený k pramenům rozstříháme nebo rozřežeme (jak je komu libo) na 99 proužků dva až tři milimetry širokých. Ptáte se proč 99? Byl jsem jednou na jedné úchylné návštěvě a tam padlo číslo 99 ve spojení s důtkami a mně se to nějak zalíbilo. Pod dva milimetry proužky ani nestříhejte, budou se při používání trhat (jak jednou správně podotkl Xdom). Já jsem použil barvy dvě. Měl jsem zbytky, a protože toho chci ještě hodně vyrobit, šetřím každý kousek. Proto jsem také červené prameny nadvázal černými, aby byli delší. Na zbývajících pramenech jsem uzlíky dodělal, aby byl zachovaný design. Mimochodem uzlíky jsou tam také proto, aby důtky byli lépe cítit. Tří až čtyřcentimetrové konce jednotlivých pramenů potřeme lepidlem a přilepujeme k sobě. Jde to hodně špatně, potřebovali by jsme aspoň dva páry rukou. Můžeme si pomoct pevnější nití. Vždy, když přidáme další prameny k základu, tak niť obtočíme kolem celého základu, stáhneme jí a přivážeme. Tímto postupem přilepíme a svážeme všech 99 pramenů (nedočkavci už můžou polotovar vyzkoušet na svých submisivních protějšcích). Z hostalenové trubky pilkou uřízneme 19 cm kus (madlo). Začistíme oba (vně i vevnitř) konce pilníkem. Vyzkoušíme jakou vůli má svazek pramenů vevnitř madla. Zbytek kůže omotáme a přilepíme okolo svazku pramenů tak, aby šel svazek ztuha do madla. Poté naneseme lepidlo dovnitř madla a na svazek pramenů v délce cca čtyř centimetrů. Po zavadnutí lepidla obě části sesadíme do sebe tak, aby omotaný zbytek kůže byl zasunutý centimetr pod koncem madla.

Madlo můžeme potáhnout stejným způsobem jako v případě bičíku či devítiocasé kočky. Já použil jiný způsob. Místo jednoho kusu 6 x 80cm, jsem použil dvě různé barvy o rozměrech 3cm x 80cm, které jsem ještě po délce rozstřihnul na dvě části. Oba pruhy červené barvy obtáčíme pod uhlem 25-30 stupňů doprava, a černé pruhy stejným způsobem na stranu opačnou a vzájemně je proplétáme. Dostaneme obrazec stejný jako na fotografii. Na spodním konci zahneme zbytky pruhů dovnitř madla a přilepíme. Stejným způsobem postupujeme i na vrchním konci. Zbytky pruhů přilepíme a vtlačíme mezi stěnu madla a prameny.

Mlaťte se s láskou a rozkoší.

Terrier

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče