Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Zápisky Aišy - Dr. Charles Forbin osobně

Autor: [email protected]

Překlad: (c) 2001 Tom

Osobní informace o Michaelu B. Wilsonovi
alias Dr. Charlesi Forbinovi


Muž

30. 01. 1956

hnědé vlasy s pár šedinami

hnědé oči

nosím brýle

(Neříkejte o mně, že jsem divný, řekněte raději, že jsem jiný než ostatní, to mám radši).

Záliby: sci-fi, staré filmy, hudba od Bacha po TMBG. A samozřejmě počítače.

Proč se na síti pohybuji pod jménem Forbin?

Dr. Charles Forbin byl tvůrcem počítačového systému, který měl USA bránit napadením. Rusové vytvořili podobný systém, který měl chránit Sovětský svaz. Oba systémy byly plně bezobslužné a oba měly stejnou nejvyšší prioritu - ochranu vlastního národa. Americký COLUSSUS a ruský GUARDIAN po své aktivaci zjistily, že každý má svůj protějšek, a shodly se na tom, že nejlepším způsobem, jak své poslání splnit, je vzít pro blaho lidstva moc nad světem do vlastních rukou.

Nový pán světa promluvil:

Mluví k vám Pán světa. Nabízím vám mír.

Nabízím vám mír v dostatku a prosperitě nebo mír panující nad nepohřbenými těly.

Vyberte si.

Autorem trilogie knih s tímto námětem je D. F. Jones. Trilogie byla zfilmována pod jménem COLUSSUS:THE FORBIN PROJECT , hlavní role obsadili Eric Braden (kterého dnes můžete vidět ve filmu Mladí a neklidní) a Susan Clarková. Exteriéry se točily v Lawrence Hall of Science na univerzitě v Berkeley v Kalifornii.

V době uvedení filmu jsem psal rozsáhlou hru na téma celosvětové jaderné války, takže se mi to jméno líbilo.

Do oběhu se díky úsilí jistého hackera dostala velmi omezená verze mé hry. Kromě hry mi ten hacker ukradl i přítelkyni, ale to mě v té době nemrzelo tak, jako ta hra.

Každý člověk by měl mít koníčka… mě uspokojuje psaní Aišiných deníků, psaní, kterým se snažím potěšit Paní… o tom se dozvíte víc dále.7 let jsem byl ženatý s profesionální dominou, Mistress Denise of Long Beach - zemřela při porodu.

V současnosti programuji stránky pro Královnu Adrenu, profesionální dominu. Dále jsem autorem stránek InStep, což je časopis pro uctívače ženských nohou. Připravuji stránky pro několik Paní z jižní Kalifornie.

Jsem bisexuál a sloužil jsem i transvestitním dominám.

Mám zkušenosti s většinou D/s praktik, včetně zlatých sprch, bondáže, poslušnosti, vystupování v roli zvířete a dlouhého orálního uspokojování Paní.

Jsem považován za dobrého submisiva, který udělá vše pro to, aby Paní potěšil.

Nepiji, nekouřím, nefetuji.

Jsem autorem série povídek Zápisky Aišy (pod pseudonymem Dr. Charles Forbin).

Povídky jsou inspirovány mladou dámou, kterou znám jako Paní Minx.

Pokud o mě chcete vědět víc, napište mi ([email protected] - {anglicky, pochopitelně} ) nebo se obraťte na výše uvedené dámy.Vítejte u Zápisků Aišy

Zápisky Aišy rozvíjejí příběh muže podřizujícího se dominantním dámám, resp. jejich organizaci Aišiny sestry.

Michael, vypravěč, se při zkoumání světa dominantních žen dotýká témat určených jen dospělým a popisuje příhody, které nemusí každý čtenář snést. Pokud nehledáte Bohyni a nejste smířeni s myšlenkou ženské dominance, nečtěte dále.

Sloužit Paní je výsada, kterou mnozí hledají, ale jen nemnozí nacházejí.

Pokud je tohle to, co hledáte, vstupte.Aiša - ta, jež musí být poslechnuta.

Informace o Aiše

Říká se: za každým úspěšným mužem hledej ženu. Matriarchy Aišy přivedly toto staré úsloví k jeho logickému důsledku.

Téměř sto let již vedou díky svým možnostem odměňovat a trestat muže ke svým vlastním cílům.

Na členky Aišy můžete narazit kdekoliv. Možná, že vaše dívka či žena je členkou, a ani o tom nevíte. Členkou může být ta dívka na rohu ulice, ta v těch vysokých botách, kterou obdivujete. Členkou může být servírka ve vašem oblíbeném baru, která, jak se zdá, zná vždy odpověď na všechny vaše otázky.

Dostal jsem svolení k publikování svého deníku - proč vlastně ne, stejně nikdo neuvěří, že by taková skupina mohla existovat nebo že by se to, co popisuji, mohlo stát.

Jak mi bylo řečeno při mém zasvěcení, podobné příběhy už vyprávěli jiní a lidé se jim vždy vysmívali, že jde jen o perverzní fantazie.

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče