Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text poskytnutý autorem pro zveřejnění tomto webu nebo překlad překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

FOOT STORY - 4.kapitola KATKA - Ztráta panictví

Autor: [email protected].

Od mé poslední schůzky s Luckou už uplynul rok a půl. Dojížděl jsem na ‚učňák', takže jsem ji už nevídal vůbec. Chodil jsem s partou kamarádů do restaurací a občas večer na diskotéky. Vzrušovalo mne pozorovat tančící dívky, které - hlavně v letních měsících - odkládaly střevíčky a tancovaly bosé. Dal bych všechno za to, vědět, která z těch krásek by nic nenamítala proti hrátkám s jejími nožkami.

Jednou jsme v partě slavili něčí svátek a dost jsme popíjeli. Celý ten večer se kolem mě točila lovkyně Katka.

Říkalo se jí lovkyně, protože se sama - někdy dost vyzývavě - seznamovala s kluky, kteří se jí líbili. Kolovalo o ní spousta historek - většina pravdivých - a ona, nejenže se je nesnažila vyvracet, ale byla na ně dokonce hrdá. Prohlašovala, že se vyspí s kýmkoli se jí zachce, a nutno podotknout, že se jí to většinou dařilo. Já jsem o ní věděl, že nikdy nečeká, co o ní druhý den bude vyprávět její milenec, ale že vše - s barvitými detaily - ráda vypráví sama. Už z tohoto důvodu jsem se jí vyhýbal. Představa, že bych s ní měl něco mít - prozradit jí svou zálibu - a pak poslouchat, jak o tom vypráví všem na počkání, mě děsila.

A potom tady byla ještě další věc - tedy vlastně dvě.

Za prvé, i když to o mě tehdy nikdo nevěděl byl jsem stále ještě panic. Bylo mi jasné, že Katka, pokud bych s ní něco měl, by to jistě poznala a bál jsem se, že by se mi vysmála.

Druhým důvodem, byla Katka sama. Nebyla ošklivá, to ne, ale byla hodně vysoká - vyšší než já i většina kamarádů - a působila dost vulgárně. Vypadala jako ‚prostitutka' a taky se tak většinou chovala. Byla taky starší o čtyři roky než já, ovšem vypadala skoro na třicet. Navíc, jsem se, při počtu jejích partnerů, obával, abych si hned při prvním zkušenosti neodnesl ‚něco' na památku.

Ten večer se zdálo, že si vybrala jako další ‚oběť mě. Neustále se na mě tlačila, svými ňadry, otírala se o mne boky a neustále si se mnou chtěla povídat. Vzhledem k hladině hluku na diskotéce, musela mít hlavu u mého ucha, abych ji rozuměl. Přitom se, jakoby náhodou - ovšem jistě záměrně - dotýkala mého ucha občas rty a občas i jazykem. Snažil jsem se unikat - z výše zmíněných důvodů - ale to ji spíše pobízelo k vyšší aktivitě. Neustála mi dolévala pití, takže s postupujícím časem, jsem se dostával do stavu určité apatie.

Seděli jsme u stolu právě sami - kamarádi byli na baru - a Katka mě začala zpracovávat. "Hele, možná bysme měli vypadnout. Seš jak dělo, takhle domů nemůžeš. Rodiče tě přerazej. Poď ke mně domů, dáš si kafe nebo sprchu a pudeš až pak. Přídeš domů dýl, ale střízlivej."

"Mmm.. já.. nevíím. Vííš.. já.. jsem.. eště.. tó..," blekotal jsem. Mozek jsem měl pitím zatemnělý a jazyk se mi motal. Věděl jsem, že ať už to myslí Katka jakkoli, má pravdu. V tomhle stavu jsem domů nemohl. Pořád jsem se, ale obával trapasu. V tu chvíli se, ale stalo něco, co uvedlo do činnosti můj ‚druhý mozek', kterým muži občas přemýšlí a ten rozhodl.

Mých nohou se pod stolem dotkly jiné nohy. Katčiny nohy. Tedy přesněji, Katčiny bosé nohy! Ten dotek vůbec nebyl náhodný a Katka se tím, aniž by to tušila, dotkla mé nejcitlivější struny.

‚Možná by mohla být i zábava,' říkaly její oči.

‚To by teda mohla,' odpověděly jim ty moje.

Kamarádi se dobře bavili u baru a tudíž jsme nepovažovali za nutné, sdělovat jim, že odcházíme.

Vyrazili jsme tedy - já jen s Katčinou pomocí a podporou - k jejímu domu. Šli jsem celou dobu pěšky a já jsem se na čerstvém vzduchu celkem probral. Dost na to, aby mi můj mozek začal přehrávat možné - a většinou velmi lákavé - alternativy zbytku noci.

Jak již jsem podotkl, Katka byla starší než já, ale hlavně znatelně zkušenější v oblasti sexu.

Předpokládal jsem, že mezi námi k něčemu dojde a věděl jsem, že iniciativní bude ona, ale nemyslel jsem, že mě prakticky znásilní ještě ve dveřích bytu.

Katka vstoupila do dveří jako první, ustoupila abych mohl projít i já a když jsem vešel, okamžitě se na mě vrhla. Povalila mě na zem, líbala mě, kousala a rvala ze mě i ze sebe oblečení. Snažil jsem se jí svými roztřesenými prsty pomáhat, ale bylo by smysluplnější snažit se zrychlit jízdu na motorce tím, že se budu odstrkovat nohama.

Během okamžiku jsme byli oba nazí a v neskutečném propletenci jsme se kutáleli po podlaze.

Měl jsem jen hrubou představu o tom, jak bych měl postupovat, ale byl jsem si jist, že základem je to, že můj úd bude zcela ztopořený. To ovšem nebyl ani zdaleka.

Katka si toho jistě všimla a snažila se zjednat okamžitou nápravu. Její ruka drsně mnula můj povadlý penis i varlata a zároveň její jazyk kroužil hluboko v mém uchu. Bylo to velmi příjemné - mnohem lepší než masturbace -, ale kýženého efektu nebylo dosaženo. Možná byl na vině alkohol, možná fakt, že v naprosté tmě jsem na svoji partnerku vůbec neviděl. Má vášnivá milenka se ale nevzdávala. Sklouzla po mém těle a můj penis začaly zpracovávat její rty. Nechápal jsem jak to bylo možné, ale ani tenhle způsob nezabral. Začal jsem si zoufale představovat jak laskám její bosé nohy ... a najednou ...sláva, podařilo se.

Moje první soulož proběhla takzvaně ‚na koníčka'. Katka se na mě posadila, a začala rychle přirážet. Stačilo několik rychlých pohybů a z mé strany bylo po všem.

Musel jsem svojí partnerku dost zklamat, ale nedala nic najevo. Přesunuli jsme se do ložnice na postel. Lehli jsme si s hlavami každý na opačnou stranu. Teprve nyní jsem si mohl poprvé prohlédnout Katčino nahé tělo. Jak jsem již podotkl, nebyla vyloženě krásná, ale postavu měl fantastickou. Velká prsa, ploché břicho a dlouhé štíhlé nohy. Bohužel měla obuté lodičky (jedinou věc, kterou nesvlékla) a já se nemohl dívat na její chodidla.

"Jaký to bylo napoprvý," zeptala se mě a její ruka si opět začala hladit můj penis.

"Mě se to líbilo..., ale ty jseš asi zklamaná, viď?" zeptal jsem se.

"Proč si to myslíš? Vypadám zklamaně?"

"To ne, ale moc mi nestál.. a byl jsem brzo, ne?"

"Možná je to moje chyba. Třeba tě prostě nerajcuju. Co se ti vlastně líbí?"

"No, mě se líbí nohy," řekl jsem a myslím, že jsem zčervenal.

"Já mám celkem hezký nohy, ne? V čem je teda problém? Můžeš mi je hladit, líbat, jak jen chceš."

"Máš krásný nohy," řekl jsem a zlehka se dotkl jejího lýtka, "ale mě se líbí hlavně ta spodní část.. nárt.. a chodidla."

Katka se na mě zamyšleně podívala.

"Já jsem myslela, že většinu chlapů rajcuje, když má při tom holka obutý lodičky. Na tebe to, ale mělo spíš opačnej efekt. Hmm, takže kdybych si teď sundala botu, vzrušilo by tě to?"

"Nevím," řekl jsem potichu a díval se přitom upřeně na její černé lodičky. "Myslím, že bys to mohla zkusit."

Katka se posadila a pomalým, ladným pohybem si sundala lodičku. Moje reakce - respektivě reakce mého penisu - byla okamžitá. Katka si toho všimla a spokojeně se usmála.

"No vida, myslím, že sme přišli na to jak řešit náš ‚malý' problém."

Dívala se mi upřeně do očí - jakoby chtěla zaznamenat každou moji reakci - a její bosá nožka se mezitím přibližoval k mému rozkroku. Jakmile se prsty její nohy dotkly mého penisu, zasténal jsem a cukl sebou.

"Ale, ale, ty seš nějak citlivej," vysmívala se mi Katka a rozkošnicky se položila na záda. Pak mi naznačila rukou, abych si lehl blíž. "Tak co, hochu, nezopakujeme si to, když víme jak na to," zeptala se a v očích jí zahořely plamínky, potom roztáhla široce nohy a zárověň přitáhla kolena k tělu.

Byla to nesmírně vzrušující poloha, protože když jsem do ní vnikl, měl jsem obě její chodidla přímo před obličejem. Zatímco jsem přirážel, líbal jsem vášnivě její chodidla a čichal k nim. Během chvilky se moje tělo otřáslo a Katka mě od sebe prudce odstrčila.

Právě včas. Stačily dva pohyby její šikovné a zkušené ručky a stříkal jsem na prostěradlo.

"Budeš se muset trochu ovládat," ušklíbla se Katka. "Jsem ráda, že se ti moje nožky tak líbí, ale byla bych radši, kdybys to dával najevo jinak. Víš, že se mě to líbání chodidel docela líbilo? Co kdybys mi je ještě chvilku líbal? Možná bys mě přitom moh i dodělat, já si ještě moc neužila."

Nadšeně jsem souhlasil a v kleče jsem se začal mazlit s jejími nožkami.

Ještě jsem si živě pamatoval Lucčiny malé, téměř dětské nožky s křehkými prstíky a jemnou kůžičkou na chodidlech a mohl jsem je tedy srovnat s Katčinými nožkami. Tyhle nožky (nohy) byly velké - skoro jako mé vlastní - s dlouhými prsty a kůže na chodidlech byla tvrdší. Nehty na prstech měla Katka nalakované a na jednom prstíku, byl dokonce malý prstýnek. Působilo to nesmírně vzrušivě a já jsem nechápal, jak může někdo chtít po ženě, aby měla při sexu obuté lodičky.

Nejdříve jsem jenom jemně líbal pokožku jejích chodidel a špičky prstů. Potom jsem její dlouhé prsty bral jednotlivě do úst a cucal je jako bonbóny. Přitom jsem cítil, jak mi opět tuhne penis. Katka si to všimla také a nadšeně mě k sobě přitáhla.

Tentokrát jsem vydržel mnohem déle a myslím, že i Katka byla spokojená. Alespoň mi to dávala najevo vášnivými výkřiky. Když jsem cítil, že budu stříkat, sám jsem se odtáhl a pokropil Katčino břicho.

"No vidíš, začínáš se lepšit," pochválila mě Katka. "Nakonec z Tebe bude skvělej milenec. Stačí, když tě nechám lízat mi nožky." Zamyšleně si prohrábla husté vlnité vlasy a pak se začala smát. "Ty seš vlastně takovej robertek na nožní pohon." Opět se zamyslela. "Stejně to moc nechápu... Třeba, jak's přišel na to, že se ti líbí zrovna nohy. Já přece poznám, že's doteďka žádnou holku neměl."

"No to je na delší povídání..." začal jsem, ale Katka mě přerušila.

"Času máme dost, tak můžeš vyprávět. A jestli chceš, tak moje nožky jsou ti k dispozici. Třeba při tom zase dostaneš chutě. Já jsem sice celkem spokojená, ale nebráním se pokračování." Katka si pohodlně lehla na zválenou postel a já si klekl u jejích nohou. Začal jsem jí vyprávět o tom jak jsem poznal Irenu, jak mě vzrušilo její ponižování a o tom jaké hry jsem hráli z Luckou. Přitom jsem jí svými prsty jemně masíroval chodidla a občas je i líbal a olizoval. Moje vyprávění jsem několikrát přerušili. Její nožky mě totiž - jako dokonalé afrodiziakum - vybudily a byla by škoda toho nevyužít.

Když jsem domluvil, Katka mě zpoza přivřených víček dlouze pozorovala. Bylo jasné, že jsem vzbudil její zájem. Už když jsem popisoval, jak mne Lucka ponižovala tím, že mě šlehala nahého kopřivami, či vyplácela proutkem, zasvítili Katce oči a bylo znát, že jí ta představa přitahuje.

"Tebe fakt vzrušuje, když tě žena ponižuje?" ujišťovala se.

"Myslím, že ano," pokrčil jsem rameny. "Máš pravdu, že moc zkušeností nemám, ale poprvé jsem se udělal, když mě holka ponižovala před partou kluků a podruhé, když jsem před jinou klečel na kolenou a líbal jí nohy."

"Chtěl bys být můj otrok?"

"Ano, chtěl.. má paní," odpověděl jsem horlivě, překvapen rázným, velitelským tónem hlasu.

"Uděláš, všechno co ti řeknu? Bez odmlouvání? A je ti jasné, že tě potrestám, když se mi něco nebude líbit?"

Odpověděl jsem na všechny Katčiny otázky kladně a napjatě očekával, co bude následovat. Katka si mě, nahého, dlouze prohlížela a pak zamyšleně konstatovala.

"Chci abys byl dole vyholený. To je tvůj úkol napříště. Zítra sem přijdeš přesně v šest večer. A teď už vypadni, mám zítra spoustu práce a chci se vyspat."

Tón Katčina hlasu i její jednání se během chvilky docela změnilo. Místo trochu vulgární kokety se mnou mluvila a poroučela mi sebevědomá žena. Dávala mi najevo, že se mnou pohrdá - ať už to byla součást role, kterou se rozhodla hrát nebo skutečnost - mě to vůbec nevadilo. Byl jsem opět nesmírně vzrušený a litoval jsem, že mě posílá pryč. Byl to, ale rozkaz, a já jsem ho musel vyplnit - jak jsem slíbil. Rychle jsem se oblékl, rozloučil se slovy ‚nashledanou, má paní' a vyrazil. Když jsem ale vycházel ze dveří, Katka ke mně - již oblečená do elegantního průsvitného župánku - zezadu přistoupila.

"Jedno si zapamatuj, a vyhneš se trestu. Vždy když se se mnou budeš loučit, klekneš si - ať budeme kdekoli - a uctivě mě políbíš pravou nožku. Je ti to jasné?"

"Jistě, má paní, velmi se omlouvám." Rychle jsem poklekl a políbil nárt její pravé nožky.

Celou cestu domů jsem nedokázal myslet na nic jiného, než co mě čeká zítra. Katčino chování mě - vzhledem k tomu jak o ní ostatní mluvili a jak jsem jí já večer poznal - velice překvapilo. Zdálo se, že povýšené a arogantní chování je pro ní zcela přirozené - i když se předtím chovala úplně jinak. Teprve mnohem později, jsem se dozvěděl, že jeden z Katčiných předchozích milenců byl submisivní a ona, protože do něj byla zamilovaná, hrála tuto roli. Časem zjistila, že role ‚Paní' ji velmi vzrušuje a proto moje zaměření uvítala. Jediné co ji překvapilo, byl má fixace na bosé nohy, kterou od svého předchozího ‚otroka' neznala. To jsem se, ale - jak již jsem říkal - dozvěděl mnohem později a tudíž jsem se na zítřejší schůzku připravoval s rozporuplnými pocity.

Pokud by Tě dívko, či ženo zaujala tato povídka a chtěla bys mi napsat, či se setkat, budu moc rád. Můj e-mail je [email protected].

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče