Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text poskytnutý autorem pro zveřejnění tomto webu nebo překlad překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

FOOT STORY - 5. kapitola KATKA 2 - Otrokem

Autor: [email protected].

Druhý den jsem ke Katce dorazil s předstihem - bylo sotva půl šesté. Postával jsem netrpělivě před jejím domem a čekal na šestou hodinu. Konečně jsem se dočkal. Vyběhl jsem do třetího patra a zazvonil na zvonek. Dlouhou dobu se nic nedělo - až jsem měl strach, že si to Katka rozmyslela a není doma. Pak se otevřely dveře a já, naprosto konsternován, strnul v úžasu.

Musím se přiznat, že ačkoli se Katka předchozí den chovala jako hrdá, arogantní žena, příliš tak nevypadala. Je pravda, že jsem ji naposled viděl nahou, nenalíčenou s vlnitými, neposlušnými vlasy. Ve své fantazii jsem se jí snažil vtisknout jinou - pro mě více přitažlivou - podobu, ale zdaleka jsem nevystihl její současný vzhled. Ta Katka, která mě odvedla před dvěma dny z diskotéky a připravila o panictví, byla pryč - tedy alespoň obrazně.

Ve dveřích stála vysoká, štíhlá žena, s černými vlasy sčesanými z čela a velmi výrazným, ale zároveň vkusným, nalíčením. Moje paní - familiární oslovení ‚Katka', by již asi nebylo na místě - měla na sobě černou, koženou vestičku, pod kterou se rýsovala elegantní podprsenka stejné barvy, úzké kožené kalhoty a polovysoké kozačky.

Měl jsem obrovskou chuť kleknout před ní na kolena a líbat její nožky, ale nevyzvala mne k tomu.

Místo to se mě přísně zeptala:

"Tak co otroku, poslechl jsi můj rozkaz."

"Samozřejmě, má paní," odpověděl jsem a doufal, že má na mysli mé vyholení.

"Předveď mi to! Svlékni se do naha!"

Chtěl jsem projít vedle ní do chodby jejího bytu, ale má paní mě rázně zastavila napřaženou rukou.

"Kam si myslíš, že jdeš hlupáku. Neslyšel's, co jsem ti poručila?

"Promiňte.. má paní," blekotal jsem. "Nechtěl jsem být neposlušný, ale tady.. na chodbě.."

"Neptala jsem se, kde by ses rád svlékal. Chci, abys mi předvedl, jak jsi splnil svůj úkol, a chci, abys mi to předvedl teď a tady."

Nesměle a taky trochu nerozhodně jsem se rozhlédl po chodbě. Byla dobře osvětlená a bytů zde bylo nejméně pět. Stačilo, aby někdo pootevřel dveře.. Ale co, pasoval jsem se dobrovolně do této role, tak ji budu hrát. Svlékl jsem se, jak nejrychleji jsem dovedl a předvedl jsem své paní, jak jsem splnil její úkol. Oholil jsem si, pro jistotu, nejen oblast genitálií, ale i břicho a stehna.

Jak jsem doufal, má paní byla spokojena. Nedovolila mi, ale obléknout se ihned, nechala mne několik předlouhých okamžiků stát a pozorovala mě. Nakonec se slitoval a rukou naznačila, abych se oblékl.

"Jdu dneska tancovat na diskotéku a ty mi budeš dělat doprovod," informovala mě. "Pak mě doprovodíš domů, když budu mít náladu, tak mě uspokojíš a potom odejdeš. Rozuměl's?"

Byl jsem trochu zklamán, protože jsem očekával podobné vzrušující hrátky těm, které jsem prožil s Luckou a o kterých jsem své paní vyprávěl. Přesto jsem horlivě přikývl na znamení souhlasu.

Poslušně jsem tedy vyrazil s paní a snažil jsem se být, jak to jen šlo, galantní a uctivý. Dorazili jsme do jiného podniku, než ve kterém jsme byli naposledy. Tenhle jsem neznal, ale zdálo se, že má paní je zde dost známá. Zdravila se ze spoustou lidí, které jsem neznal a bavila se nimi o běžných věcech. Nikomu mě nepředstavila, ale nikdo o mne ani nejevil zájem.

Usadili jsme se ke stolu v zadní části podniku a já objednal pití. Jakmile začala hrát hudba, má paní se zvedla a oznámila mi, že jde tančit. Zvedl jsem se, abych jí doprovodil, ale ona mne s přísným výrazem ve tváři zarazila.

"Ty nikam nejdeš. Hlídej mi moje věci. Na tanec mám jiné partnery."

Zůstal jsem tedy sedět a sledoval jak odchází k parketu. Byl jsem zmatený; Katka se sice chovala podobně jako Lucka a mě její chování vzrušovalo, ale nešlo zde o sex. Nebyl jsem si jistý jestli mi takovéto chování vyhovuje i v běžné situaci.

Mezitím jsem sledoval svou paní, která se velmi dobře bavila tancem, hned s několika muži. Seděl jsem u stolu velmi dlouho a chvílemi jsem i přemýšlel, zda nemám odejít. Má paní si mě ani nevšimla a já si nebyl jistý, zda je to opravdu hra nebo zda ztratila zájem stejně, jako dříve Lucka.

Z neradostných úvah mě náhle vyrušil její příchod. Sedla si ke stolu, ale ani se na mě nepodívala. Stále sledovala tancující páry na parketu.

"Je tady horko," pronesla náhle aniž se otočila "a bolí mě nohy. Dala bych si líbit Tvoji masáž."

Asi jsem nezareagoval dle jejích představ, protože se na mne prudce otočila.

"Co je? Ty jsi mě snad neslyšel? Asi ještě stále nechápeš, že máš okamžitě bez otázek splnit to co si přeju. Vlez si pod stůl, zuj mi boty a pořádně mi namasíruj chodidla."

Stále jsem se nehýbal. Sice jsem ihned po jejích slovech strnul ve vzrušeném očekávání - a zapomněl na předchozí úvahy - ale tahle situace mi přišla ještě víc riskantní, než můj striptýz na chodbě. Seděli jsme ve velkém sálu, odevšad bylo na náš stůl vidět a světla zde bylo na noční podnik celkem dost.

"Na co čekáš," zeptala se má paní trošku jízlivě, "já jsem myslela, že olizování chodidel - a zvlášť těch zpocených je tvůj fetiš."

Měla pochopitelně pravdu. Pohledem jsem se ujistil, že k nám nemíří číšník a rychle jsem vklouzl pod stůl. Měl jsem celkem štěstí, že náš stůl měl veliký ubrus, který přesahoval okraje téměř až k zemi. Jakmile jsem již klečel na dole, nebylo mě - alespoň jsem doufal - vidět. Opatrně jsem své paní sundal obě boty a zkroucen do nepříliš pohodlné polohy jsem si její nohy položil do klína. Střídavě jsem si ji líbal na nárty, špičky prstů i na chodidla. Vůně jejího potu mě přitom dráždila k nepříčetnosti.

Řekl jsem si, že když už risk, tak pořádný a lehl jsem si na záda, tak abych měl chodidla své paní nad obličejem. Zatímco jsem jazykem přejížděl po jejích patách a cucal její prsty, rozepl jsem si zip u kalhot a masturboval. Než se paní moje masáž omrzela, stihl jsem to dvakrát.

Později šla má paní opět tančit a také se bavit se známými k baru. To už jsem, ale čekal mnohem trpělivěji, protože jsem pochopil, že mé paní působí rozkoš ponižovat mě přehlížením a celkově arogantním chováním a že jestli chci prožít její dominanci při sexu, musím ji akceptovat neustále.

Po půl noci mne má paní vyzval k odchodu. Zaplatil jsem náš účet a vyzvedl z šatny Katčino kožené sako. Domů jsme jeli metrem, za což jsem byl mé paní vděčný, protože mě zaplacení účtu na diskotéce dost finančně vyčerpalo a na taxi bych již neměl dost peněz. Sedli jsme si na sedadla proti sobě v téměř prázdném voze. Kromě nás tam byl jen mladý zamilovaný pár a pohledná žena asi ve věku mé paní.

Katka si pozorně prohlédla ostatní cestující a potom se ke mně s vypočítavým úsměvem ve tváři naklonila."

"Když jsi mi pod stolem olizoval nožky, tak jsis ho vyhonil, viď?" zeptala se dost hlasitě. Párek milenců nás neslyšel, ale žena, která seděla o něco blíže k nám a viděla mi do obličeje, se na mne překvapeně podívala.

"Ano, má paní," zašeptal jsem. "Omlouvám se, ale nemohl jsem to vydržet."

"Neomlouvej se," zarazila mne opět velmi hlasitě. "Lichotí mi, že tě moje nožky rajcují tak, že ti tuhne ocas. Chápu to prostě tak, že když se zuju, tak si hned vytáhneš svůj nástroj a budeš si ho honit. Jako Pavlovovi psi - podmíněný reflex, je to tak?"

Nevěděl jsem kam tím má paní směřuje a tak jsem tupě přikyvoval.

Zarazil jsem se, když jsem viděl jak si - opět s lišáckým úsměvem - zouvá botu a svou bosou nožkou se opírá o mé koleno.

"Tak copak? Máš snad zpožděné reflexy? Nebo už si zase nerozumíme?"

Bylo mi jasné, že veřejné produkce svojí masturbace se nevyhnu. Nemělo smysl se rozhlížet, protože jsem cítil, že žena, která s námi seděla ve voze a která jistě slyšela náš rozhovor, ze mne nespouští oči. Rozepnul jsem si zip u kalhot, vyndal svůj - opět tuhý - nástroj a ... Bosá nožka mé paní bolestivě zasáhla můj rozkrok.

"Zbláznil jses? To si myslíš, že si jen tak budeš sedět proti mně a honit si ho? Chceš mě ušpinit, ty čuně? Jestli jsi tak nadržený a musíš to dělat, tak si klekneš, jasný?"

Poslušně jsem si tedy klekl před svou paní a přitom jsem nechtěně pohlédl směrem k naší spolucestující. Dívala se přímo na mě s podivnou směsicí pohoršení a opovržení, ale i vzrušení. Začal jsem masturbovat a přitom jsem střídavě pozoroval nožku své paní i ženu naproti. Po celou dobu se dívala přímo na mě a neuhnula pohledem ani na okamžik. Když jsem vystříkl na podlahu vozu, zdálo se mi, že žena slabě vzdychla.

Mezitím jsme bohužel minuli naší stanici a museli jsme se kus cesty vracet. Moje paní se na mě zlobila.

"Kvůli tobě musíme pěšky, ty čuně. Proč ti to tak trvalo?"

Neříkal jsem nic, protože jsem jednak nevěděl co říct a také jsem myslel na ženu z Metra. Bylo by fantastické kdyby se k nám třeba chtěla přidat a pozorovat naše hrátky. Vůbec bych nečekal, že se mi to bude tak líbit. Má paní mezitím stále zuřila.

"Za tu procházku mi zaplatíš! Dostaneš pořádný výprask aby jsis to propříště pamatoval."

Procházeli jsme právě kolem malého parčíku, když paní náhle zastavila.

"Okamžitě mi z nějakého stromu utrhneš nějaký pružný proutek a přineseš mi ho," poručila mi.

Ve tmě mi trvalo celkem dlouho, než jsem našel požadovaný prut, dostatečně pevný a pružný a než se mi ho -bez nože - podařilo ukroutit a utrhnout.

"Za každou minutu, kterou mne necháš čekat dostaneš pět ran navíc," popoháněla mě mezitím má paní.

Když jsem konečně stál před svou paní s metr dlouhým, pružným prutem v natažených rukou, oznámila mi, že dostanu dvacet ran za promeškanou zastávku a dalších pětadvacet za čekání.

"Sundej si boty, svlékni kalhoty a slipy a postav se ke stromu," poroučela má paní přísně.

Udělal jsem, jak mi poručila a za chvilku se již parčíkem rozléhalo svištění proutku a mlaskavé údery na mojí zadnici. Musím říct, že mě ten pocit odevzdaného přijímaní bolesti pořádně rozpálil. Když výprask skončil, byl můj penis - pokolikáté už dnes? - opět tvrdý jako kámen. Když jsem se obrátil a moje paní spatřila mou erekci, švihla mě přes úd zlobně improvizovaným bičíkem.

"Ty ignorante! Já tě trestám a tobě se to snad ještě líbí, co? Možná bys ještě chtěl pořádně potěšit moje nožky u mě doma ne?"

Horlivě jsem kýval na znamení souhlasu.

Má paní se vítězně ušklíbla. "Tak to máš hochu smůlu. Já jdu spát a ty jdeš domů. A ne abys mě hned zítra obtěžoval! Až budu mít zájem o tvoje služby, zavolám tě."

Potom mě prudce chytila za vlasy a přitáhla si k sobě můj obličej. "A pamatuj si. Patříš mě, takže si začneš s jinou, bez mého rozkazu - je konec! Je to jasné?"

Přikývl jsem, protože už jsem pochopil, že mé paní vyhovuje pocit nadvlády a nechtěl jsem jí rozlobit. Koneckonců mě Katka připadala nyní tak nesmírně vzrušující a její nožky tak úchvatné, že mě ani nenapadlo, hledat štěstí jinde.

Pokud by Tě dívko, či ženo zaujala tato povídka a chtěla bys mi napsat, či se setkat, budu moc rád. Můj e-mail je [email protected].

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče