Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email, který není určen k veřejnému publikování. Jako vždy můžete psát mě, kontakt na vstupní stránce tohoto webu.

Jak se vyhrabat z problémů

Původní podtitul je: "Kterak měla subinka možnost změnit svou situaci!"

Dostala jsem se do velmi svízelné životní situace. Postupně jsem se v jedné firmě dostávala stále níže a níže, neboť jsem nesedla majiteli. Bylo to nad míru jasné! Byla jsem tak zvaně na černé listině a z té jsem se potřebovala co nejrychleji dostat. V té době jsem také byla bez partnera a co hůř bez Pána. Z času na čas jsem se s někým potkala, ale to ani vzdáleně nepřipomínalo někoho, koho mám vysněného ve svém nitru!

Zase jsem odepsala na jeden inzerátek, slušnost, zdraví a hrátky, ale ani jsem se nepodepsala svým nickem, pouze subinka xy. To jsem ještě nikdy předtím neudělala, možná jsem byla už trochu unavená? Přišla docela rychlá reakce, že se mám slušně představit a pak že máme nějaké společné téma. Způsob psaní, volená slova a spousta dalších maličkostí mne ukazovaly na to, že na druhé straně je někdo zajímavý. Docela rychle to dostalo závratné obrátky ve výměně informací. Já píšu vždy velmi upřímně a tento MUŽ jako by psal stylem, který znám a který je mi velmi příjemný!!! Možná znáte ten pocit – tak toto je ONO! Jen jsem si přála ať není z daleka! No mohlo to být horší, ale 450 km je celkem dost. V tomto případě si povzdechnu, proč já jen nemohu najít někoho v okolí?

Tedy ani jsem se nenadala a mám svého Pána! Zcela jistě budu věnovat spousty povídek přímo jemu, je to kouzelný člověk! Přesně takového jsem si vysnila ve svých myšlenkách a proto mám sem tam pocit, že toto už nerozdýchám. Je neskutečně hravý, má úžasnou kondici a obrovskou fantazii! Co více si může subinka přát? Vždy jsem měla opačný problém, že já jsem stále něco chtěla a už nebylo z čeho brát. V tomto vztahu, který trvá 60 dnů jsem byla už párkrát na pokraji svých fyzických sil. Dobrovolně a velmi intenzivně cvičím to, co si Můj Pán přeje. Najednou mám tolik pevné vůle ... napsala jsem to svému Pánovi do sms, že je to úžasné kolik pevné vůle mám a dostala jsem krásnou odpověď: Víš jistě, že je to Tvá vůle?

Ale abych se dostala ke „gro“ věci. Nutně se potřebuji postavit na své nohy pevněji, abych byla spokojená subinka! Abych neměla stále pocit, že toto nemohu, protože na to nemám! A nemám na mysli šperky či jiné životu nepotřebné věci. Chci pro svého Pána vypadat nejlíp jak umím! Vím jistě, že lepšího ve svém životě již nepotkám!

A protože je tak skvělý, slíbil mi, že mi pomůže změnit i zaměstnání, neboť sám ví nejlíp, že spokojená subinka je pro něj oázou klidu a relaxu. Tedy jednou večer, klečíc u Pánových nohou s živým roubíkem jsem si vyslechla následující:

„Nyní mne velmi pozorně vyslechni a následně si můžeš sama vybrat, zda to vyzkoušíš či nikoliv. Jestli dobře slyšíš, je to na Tvé vůli, jak se rozhodneš. I tak budeme hledat dále, ale zdálo se mi že je to velmi zajímavá možnost, byť mně osobně se to moc nezamlouvá, ale pomohlo by to hlavně Tobě! Proto jsem ochotný na měsíc se tě vzdát a pouze z povzdáli tě pozorovat. Oslovil jsem jednoho známého, který obchoduje v mnoha oblastech, zda by nepotřeboval prac.sílu na Moravě. A tak jsem se dostal do toku otázek, proč mi na tom záleží a cože je na tobě tak zajímavého, až jsem musel s pravou ven, že jsi má nejskvělejší subinka. A to ho zaujalo! Od toho okamžiku zvážněl, hovořil pomaleji, rozvážněji a měl stále cílenější otázky. Samozřejmě jsem odpovídal tak, že tvé rozhodnutí bude konečné! Jasné je, že máš velmi zajímavou nabídku!

Nástup 1.11.2002 00:00:00 na adrese, kterou obdržíš po podpisu smlouvy! Vše bude velmi legální. Staneš se jeho zaměstnankyní! Zácvik je 30 dnů, 24 hodin v jednom kuse! Tedy konec zkušební doby je 30.11.2002 24:00:00. Staneš se tak na 30 dnů jeho majetkem! Je srozuměn s tím, že nesnášíš velkou bolest, krvavé praktiky...dostane do ruky podrobný seznam, co by neměl! Ale bude samozřejmě na jeho okamžité libovůli, cokoliv vyzkoušet, co v seznamu není a ty můžeš použít stopku, která mu dává najevo tvůj postoj, nicméně, netuším jak se zachová! Nemusíš se však bát, nejde o život! Vše je velmi kontrolováno, včetně lékařského vyšetření každý den! Vypadá to asi velmi strašidelně, ale vlastně se Ti nebude dít nic jiného, než co máš se mnou. Vím co namítneš, nicméně po absolvování tohoto měsíce budeš mít zaručenou velmi slušně placenou práci, v okruhu města, které si zvolíš! Byt je samozřejmostí a služební vůz také! První půlrok je povinností prvního pondělí v měsíci skládat účty, podrobnosti se dozvíš z černých složek! Budeš mít hodně času na prostudování stanov a regulí, kterým by ses musela podřídit, bez výjimek! Nelze smlouvat jako se mnou! Já Tě mám rád a někdy Ti polevím, tam jde o neoddiskutovatelná pravidla!Jsou tam jasná pravidla a jasné odměny! Co si pamatuji je, že za každou stopku jde 5000 měsíčně dolů a stejně to musíš následně někdy znova projít, aby sis opět mohla plat zvednout.

Další půlrok je to od prvního pondělí v měsíci, další rok jednou za kvartál...je to velmi podrobná smlouva. Jsou možné i náhradní termíny, ale pakliže se jednou bez předchozí domluvy nedostavíš, máš okamžitého padáka. Je to tvrdé? Ano, ale tak si náramně procvičíš svou pevnou vůli!

Ty stanovy mám s sebou. Máš pocit, že by sis je chtěla přečíst? Práce jako taková by obnášela nějaká zařizování, jednání, vše co bude Pán OSKAR potřebovat! Ten zácvikový měsíc se odehrává v Olomouci s jednom rodinném domku, kde je i sídlo firmy. Nevím, ale myslím si, že se asi z domku těch 30 dnů nedostaneš. Je tam posilovna, menší bazének, sauna...vše co potřebuješ na udržení kondice. Dokonce tě potěším, Pán O. má soukromý squashový kurt, tedy budeš trénovat i náš oblíbený sport. Za ten první měsíc dostaneš oficiálně 25000,-.

Teď mne má milá subinko už přestaň jen tak žužlat a dej se pořádně do práce a pak se uvidí, zda si to chceš přečíst a já rozhodnu v jakém stavu. A nekul na mne tak ty tvé krásné oči. Nebo si to ještě rozmyslím a rozhodnu za Tebe sám! Ale ještě nevím jak!!“

Tedy jsem se dala do pořádného kouření. Po delší chvilce jsem byla odměněna Pánovým semínkem, jak tomu hezky říká a mohla jsem zdvořile a oddaně poděkovat: „Děkuji Ti můj Pane za Tvou přízeň a Tvé dary!“ jazýčkem jsem jej řádně očistila a už jsem cítila tah v obojku, můj Pán si mne táhnul ke koupelně, přikurtoval si mne v poloze se zadečkem nahoru ve vaně a než jsem se nadala, dostala jsem první klystýrek, vzápětí ještě další tři! Celkem jsme v koupelně strávili docela hodně času. Já vlastně s mým Pánem ztrácím pojem o čase! Můj zadeček už vydával pouze čirou tekutinu, tedy byl asi připraven. V mezičasech, kdy jsem čekala na povolení a vyprázdnění si můj Pán přichystal co potřeboval. Naprosto vyprázdněnou si mne upevnil do stejné pozice, jako při přijímání klystýrků, ale v místnosti, ve které jsem měla takto strávit skoro celou noc. Byla jsem na jakémsi podstavci, který se dal zvedat, snižovat a otáčet. První co jsem dostala, byl gel do a okolo zadečku a velmi dobře mnou známý anální kolík, který jsem dostala hned při našem prvním rande a s kterým jsem občas i spávala v různých otvorech. Asi nejnepříjemnější byl nácvik spánku s kolíkem v ústech. Ráno jsem se probrala se ztuhlou sanicí a zvláštním pocitem! Ale to byl pouze nácvik, neboť můj Pán má touhu, abychom tak spávali. Jeho penis v mých ústech. Samotnou mne to vzrušuje, ale mám pocit, že když přijde na věc, budu muset asi hodně vydržet.

Anální kolík byl zajištěn provazovými kalhotkami, puštěny vibrace tak asi na půl, pak mi můj Pán dost hodně stáhnul kozy a dal na bradavky skřipečky. Celkem snesitelný roubík, kopie koncové části Pánova ocasu, to abych si stále zvykala a pod obličej mi podsunul černé desky se zlatým nadpisem „Měsíční stáž u doktora O“. Můj Pán si podřepnul na úroveň mé hlavy, zvedl mi hlavu za bradu a díval se mi do očí. Vím na co se ptal, byť beze slov. A když jsem pokývala souhlasně a pokorně hlavou řekl: „Je to dosti podrobně popsaných 30 dnů D/s a BDSM v jednom domku u jednoho Dominanta, jménem Oskar, kdy subinky na 30 dnu ztrácí svou identitu, hlas, volnost...Jsou to následující kapitoly:
1.Jak se musíš chovat a co si budeš muset oblékat, jíst a pít
2.Co můžeš a co nesmíš v žádném případě
3.Tvé písemné svolení se vším co se dočteš dále – budeš to mít stále na očích!
4.Finanční ohodnocení
5.Oficiální smlouva
6.Okamžitá výpověď z obou stran-důvody a sankce
7.Tabulka předchůdkyň-pro podpoření vůle (doktor O. dělá soukr. výzkumy o „s“)
8.Přehledné 30-ti denní tabulky s nutností evidence příslušných činností
a.program dne (vč.nutných doplňků)
b.sportovní úkony (vč.oděvu)
c.eroticko/výcvikové úkony (vč.oděvu)
d.jídlo
e.pití
f.spánek
9.Klystýry
10.Dohoda s Pánem, pakliže je a možnosti jiných mužů
11.Popis nástupu s podepsanými formalitami

„Čti má subinko rychle a pozorně. Po dobu, kdy budeš číst se snaž nevnímat, co se s tebou děje. Dopředu Ti to vyjímečně prozradím. Budu Ti roztahovat anální svěrače, abych posléze jednoduše vstoupil a pořádně Ti tu čistou zadnici ojel! Dostaneš tam dávku, kterou si uchováš do ráda za pomocí tamponu! Ráno pak dostaneš malinký klystýrek a ještě jednou a pořádně Ti to tam ošukám, ať jsi ráda, že když po večerech nacvičuješ s análním kolíkem, že to je vlastně velmi příjemná záležitost, vid?“„Aha, Ty si budeš číst a až se dostaneš na konec, dáš mi znamení a po spánkových úpravách pujdem spát, aby se Ti velmi dobře uleželo to, co budeš číst! Zítra si to přečteš ještě celkem 3x a pozítří mi dáš předběžné stanovisko! Souhlasíš?“

A už na nic nečekal, můj Pán a začal pracovat na mám zadečku a já jsem se dala do čtení s vědomím, že vlastně tak trochu záleží na rychlosti mého čtení, kdy se dostanu spát! Napíšu to, co jsem si zapamatovala! Kopii nesmím udělat! To je vůle mého Pána a tak si asi trochu zkouší jakou mám paměť.

„Měsíční stáž u doktora O“

1.Jak se musíš chovat a co si budeš muset oblékat, jíst a pít
Od první minuty nebudeš mít žádné své oblečení! Viz bod č.11. Pro každou činnost jsou vymezeny prostory, oblečení, doplňky. V oficiální pracovně bude pouze rozpis činností podle zkratek, kterým brzo přivykneš. A to proto, abys náhodou na něco nezapomněla a zbytečně nebyla vystavená trestům! Nerad trestám! V místnostech výcviku a tréninku a odpočinku jsou pouze erotické výjevy D/s atmosféry, hudba stále podmanivá a televize pouze pro účely školící.
Samozřejmostí je to,že v každé místnosti jsou doplňky běžně dostupné, ale ty na ně subinko můžeš pouze pohlížet! Do svých rukou můžeš vzít pouze to, co máš v úkolech! Nesmíš nikdy promluvit, pouze odpovídat na otázky Pána O.!!! S jinými lidmi je přísný zákaz soukromého hovoru! Připrav se na lehké zhubnutí, spíše však výměnu tukových polštářků za svalovou hmotu!

2.Co můžeš a co nesmíš v žádném případě
Můžeš si k úkolům něco přidat, pakliže by se ti zdálo,že jsou nedotažené, na toaletu se Ti povoluje bud před cvičeními, nebo po nich, nikdy ne mezi!!! Problém stolice je myslím velmi inteligentně vyřešen o několik kapitol níže. Pak může přijít zkouška, kdy se budeš řídit přesně pokyny daného dne!
A co nesmíš? Nic zde není dovoleno, nesmíš vycházet z budovy, nikam volat (pouze povolené krátké telefonáty (domu), je zakázáno s kýmkoliv promluvit, vyjímkou jsem já, Pán O. a pracovní nutnosti! Jíst a pít můžeš pouze podle rozpisu! Číst můžeš pouze v minutách klidu a to pouze povolenou literaturu, která je Ti k dispozici v knihovně, televizi máš povinnou 30 min.před spaním s příslušnou tématikou, nebo před cvičením, které by bylo nové!

3.Tvé písemné svolení se vším co se dočteš dále – budeš to mít stále na očích!V přílohách nalezneš formulář pod tímto názvem, čitelně podepíšeš a budeš stále vědět, proč tady jsi! Doufám, že nebudeš na pochybách!

4.Finanční ohodnocení
Další příloha, kde máš jasné a neměnné hodnoty v korunách. Každá stopka sráží ne z tohoto měsíce 5000,-, ale z nastávajících měsíčních platů! A to tak dlouho, než si znova prožiješ to, co jsi stopla a sama o to pokorně požádáš při některé z pondělních soustředění. A není jasné, zda budeš vyslyšena. Myslím, že je to dostatečně motivující! V tomto měsíci jde o to sáhnout si na dno svých možností a nemusíš se bát, že bych nepoznal, že tam už jsi!

5.Oficiální smlouvaZde v této příloze podepíšeš oficiální pracovní smlouvu, se všemi náležitostmi, kdy zaučení je právě tento měsíc!

6.Okamžitá výpověď z obou stran-důvody a sankce
Za svévolné opuštění budovy, za úmyslné ničení zařízení, za vše co budu považovat jako hrubý přestupek – ocitáš se s okamžitou platností na ulici nahá s kabelou! A samozřejmě s okamžitou výpovědí s žádnou možností se odvolat a s žádnou náhradou za nějaký den! NIC.
Z mé strany hrozí pouze jedno riziko. Zde je přiložený šek na slušnou sumu, pakliže bych tě zneužil ke komerčním záležitostem, nebo ti nějak hrozilo ohrožení na zdraví!!! Ale jsem lékař a ještě se mi to nestalo, nicméně je zde tato ochrana!

7.Tabulka předchůdkyň-pro podpoření vůle (doktor O. dělá soukr. výzkumy o „s“)
Zde v této příloze máš možnost nahlížet jak na tom byly v kterých disciplínách tvé předchůdkyně. Mělo by to být lehce motivační! Jsou zde váhové úbytky, snížení tukových zásob, rozměry těl, četnost stopek, - za povšimnutí stojí jedna účastnice, která se stopkami dostala na minusovou hranici – to řeším tak, že se může další měsíce doma připravovat na všechny nezvládnuté úkoly a dostává minimální nutnou mzdu, což jsem stanovil na 10 000,-.

8.Přehledné 30-ti denní tabulky s nutností evidence příslušných činností
Zde se konečně dostáváš k činnostem, které budou tvým denním chlebem! Mimochodem chléb tady uvidíš dekádně, nemusíš se bát!

a.program dne (vč.nutných doplňků)
PO-PÁ
4:50 budíček+50 stahů-dno pánevní!(ještě spánkově ustrojená!)
5:00-5:15 holení se!-důkladné!
5:15-5:30 vlažná sprcha, a veškeré mytí!
5:30-5:45 kalanetika
5:45-5:55 lékařské vyšetření (odevzdání vzorku ranní moče, tlak, tep)
dekádně odběr krve!
6:00 KORZET!-tvůj denní oděv (v kanceláři bude přes něj kostýmek)
Zpoždění se trestá tím!!! Že o to dříve vstáváš další den!
6:00-9:00(10) kancelářská práce (časově podle dekád a cvičení!)
8:00-9:00 snídaně (časově podle cvičení)
9:00(10)-12:00 squash, bazén, masáž (tlak, tep v pozorování!)
12:00 oběd
12:15-12:45 odpočinek s roubíkem a videem!-tématickým
12:45 rotoped (tlak, tep)
13:30 strečink
13:45 sprcha
13:50-14:10 masáž důtkama! (nahá)
14:15-17:00 kancelářské práce (korzet, kostýmek)
17:00-17:55 kalanetika
18:00 večeře
18:20-19:00 učení se kodexu subinek (roubík dosti nepohodlný!)
19:00 20:00 šachy, logik, ...jiná logická hra! Na PC.
20:00-21:00 posilovna-určené kolečko-zaměření na bříško a záda!(tlak, tep)
21:00 klystýry
22:00 večerní úkoly P1,
23:00-23:30 večeře a TV s D/s tématikou
23:30-4:50 noční klid! V úboru!
SO-NE plně v mé režii, včetně jídla a pití!

b.sportovní úkony (vč.oděvu)
PO, ST, PÁ První dekáda 10.00-11.00 sq. 30min-bazén 15min-masáž
Druhá dekáda 9:30.00-11.00 sq 30min-bazén 25min-masáž
Třetí dekáda 9.00-11.00 sq 30min-bazén 30min-masáž

ÚT a ČT viz erotika

SO a NE viz erotika
Denně! Přesně v 8, 12, 16, 20hod. 5velkých dřepů s 5 minidřepy a každý den o jeden přidávat-tedy na konci pobytu bychom měli zvládnout ve stanovené hodiny 35/35 dřepů! Bude to úctyhodný výkon!
Přesně v 9, 13, 15, 17, 19 25 pořádných pánevních stahů!!!
12:45-13:30 rotoped
17:00-17:55 kalanetika
20:00 20:55 posilovna

c.eroticko/výcvikové úkony (vč.oděvu)
Ranní stahy! 6.00-21.00korzet (kromě úkonů, kde by ubližoval)
Squash hraješ s podvázanými kozami a ve sportovní podprsence s mírně staženými bradavkami!
Plaveš nahá se skřipečkami na bradavkách a pyscích.
Masáž v provazových kalhotkách s vibrátory na plno a penisoroubíkem!
Rotoped(zabalená ve folii-část těla), strečink a sprcha-také bez korzetu s análním kolíčkem a maskou na obličeji
Následuje masáž důtkami!
Kalanetika-zvláštní stroj, posilovaní a natahování v kombinaci se zasouváním různých tvarů do různých otvorů
Posilovna-budeš zaaretovaná na tomtéž stole, pro různé cviky různým způsobem a budeš posilovat bříško a záda a překonávat tak nepříjemný tlak na intimních místech!
(příklad? Při klasických sedolezích budeš mít skřipečky natáhnuty od bradavek nad sebe, tedy když si budeš chtít odpočinout jindy, něž jsem určit, budou se ti bradavky velmi silně a bolestivě natahovat! Důmyslné! Buď posiluješ nebo trpíš! Dokonce si budeš moci vybrat)
Miluji pohled na subinku, která musí překonávat sama sebe!

ÚT a ČT ve stejných časových úsecích jako squash v mučírně!
V bazénu nácvik kouření pod vodou
Masáž-opačně-ty se budeš učit erotickým masážím a přivedeš mne k orgasmu, pakliže se Ti to v čas.úseku nepovede, čeká tě další hodina s podvázanými kozami s skřipečky!

SO a NE zde běžní lidé odpočívají, tebe čekají silné zážitky! Rád si hraji a vymýšlím rafinované a záludné úkoly na subinky, tedy tyto dva dny po sobě jdoucí budou takovým malým peklíčkem, blíže nespecifikovaným. Vše tedy laděno do erotických výkonů a služeb Pánovi! K dispozici budeme mít úplně celý dům! Dostaneš se i do sklepení nebo na půdu

Denně ve 22:00!!! 1.den-30min až 30.den-60min P1 POZICE P1! Klek roznožný, ruce za hlavou! Podvázané kozy, skřipce na bradavkách se závažíčkem Dva vibrující ocasy a před ústy na konstrukci Penis nebo Pán O. K tomuto Penisu budeš připoutaná a on je lehce teleskopický

d.jídlo
PONDĚLKY půst o vodě! Nejméně 3 litry, max.množství není omezeno!
UT-SO 8.00 1 litr vody
9.00 šťáva z jednoho grepu
9.15 koktejl, odtučněné mléko-0,25l, lž.kakao, lž.med
12:00 vývar, suchar celozrnný
15.00 ovoce
18.00 maso vařené, či dušené, zelenina
23.00 malý jogurt odtučněný se lž.medu
NEDĚLE 3xkrajíček chleba s vodou

e.pití
každý den 8.00 1 litr vody
kromě půstu 11.00 káva instantní (pouze první dekáda, další je odvykaní)
každý den stále k dispozici kvalitní voda! Denně nejméně 2,5 litru!
každý den 23:30 1 dcl kvalitního suchého bílého vína!

f.spánek
Lehce uvázaná, s roubíčkem a dvěmi ocásky. Denně ti bude spánku ubíráno v závislosti na P1. První den spánek začne 23:00 a bude do 4:50, poslední den začne o půlhodinu později a opět do 4:50. SO a NE mají v tomto vyjímku. Vstává se 6:50

9.Klystýry
Denně v 21.hod přistoupíš k nálevům! Potřebné nádoby najdeš v koupelně!
První dekáda – 2 litry
Druhá dekáda – 3 litry
Třetí dekáda – 4 litry
Do všech nálevů budeš dávat heřmánek a lžičku citronu.
Těchto 30 dnů by Tě mělo naučit mít ráda klystýry a přeji si, abys v nich nepolevovala ani v následujících letech, ale stačí pouze každou neděli! Mezi dietním a postním dnem!

10.Dohoda s Pánem, pakliže je a možnosti jiných mužů
Bude dohodnuto s Tvým Pánem, jak by pohlížel na případné návštěvy jiných mužů. Ti by si samozřejmě mohli pohrát, ale nebude povolen styk vaginální!!! Pouze anální nebo orální! Ale i na to je ve tvém nabitém programu vymezen prostor. UT a ČT přesně v době, kdy jsou v PO, ST a PÁ sportovní aktivity! Tedy dekádně se navyšuje časový prostor! Muži ti nikdy neuvidí tvář a ani ty neuvidíš jejich. Stejně jako mně! A mé pomocníky! Ale my tě znát jaksi musíme! Když by Tvůj Pán zamítl návštěvy cizích mužů, budeš v tuto dobu velmi intenzivně stimulovaná na mnoha místech těla!
SO a NE je mé pracovní volno a mohu se plně věnovat svému výzkumu!

11.Popis nástupu s podepsanými formalitami
Tvůj Pán nebo taxi tě přiveze na danou adresu. A uděláš vše tak, abys 1.11.2002 v 00:00:00 stále před dveřmi nahá, bez šperků, bez obuvi! Pakliže tě přiveze tvůj Pán, přenecháš všechno jemu, pakliže přijedeš taxi, přijedeš dostatečně včas, abys měla čas vše složit do kabely, kterou necháš ležet vedle sebe na zemi a už si ji nevšimneš, až 30.11.2002 ve 24:00:00 ji uvidíš opět na stejném místě, vedle sebe, ale ty budeš pouze jinak situovaná ke dveřím! Na začátku plná obav, na konci plná dojmů a výborných návyků! V ruce budeš držet pouze tyto černé desky a tvůj podpis bude na všech formulářích, kde je vyznačeno! Nástup do zaměstnání po tomto zácviku 3.1.2003, opět na stejné adrese, ale v 7:00, kde dojednáme všechny další formality! Budeš mít měsíc na to, rozmyslet si kde chceš mít sídlo kanceláře! Další setkání se mnou, Pánem O. jsou následující! První půlrok každé první pondělí v měsíci, druhý půlrok je to ob jedno první pondělí v měsíci, další rok je to kvartálně a tak to zůstane do konce našeho pracovního vztahu. Tyto pondělky se budou podobati zácvikovému prvnímu měsíci, a to jen proto, aby ti připomněly, jak těžce jsi toto pracovní místo dostala. Budeš pouze na vodě a večer mne požádáš o 3litrový klystyr! Nástupy samozřejmě 00:00 a konec 24:00 – prostě mi věnuješ vždy to dané pondělí!

..................podpisy...................

P.S.
Všechna cvičení-sportovní, erotická, v jídle a pití mají vést k lepšímu prožívání života! K lepším a zdravějším návykům! Bude už jen na Tobě, zda Ti přirostou nebo né! Rozhodně to můžeš brát jako ozdravnou kůru!!! A ještě dobře zaplacenou!

Tak nějak končil text v černých deskách.
Mezitím si můj Pán ošoustal můj zadek, jak mi dopředu oznámil a měla jsem již i tampon! V zadečku se rozumí! Dostala jsem noční úbor, celý tmavozelený, elastický s otvory pro kozy, zadek, pipinu a ústa s nosíkem. Neboť aby byl můj spánek dostatečně podpořen, úbor měl ze stejného, příjemného materiálu i masku. Můj Pán mi pomohl na postel a už už jsem usínala, když tu jsem ucítila Pánovy prsty v pipině. A tam zůstaly do mého upadnutí do spánku. Ráno jsem tam sice něco cítila, ale prstíky to nebyly...

A jak mi můj Pán v noci sliboval, bez okolků ráno přistoupil k análnímu sexu!V pipině něco vrnělo a následně se ukázalo, že tam spalo vibrační vajíčko. Celý den jsme si hráli a já četla černé desky!... ...

Jak jsem se rozhodla?
O tom někdy jindy!

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče