Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Zuby bohyně Kali

Autor: neznámý. Překlad: Dfounek+Asdareel, korektura (=nový překlad :-) (c)2002 Tom

Co potřebujete:
Ne vše v Čechách seženete, ale uvádím původní návod, do kterého vložím komentáře. Poznáte je podle toho, že budou s háčky a čárkami :-) - pozn. Tom.
Návod jsem v angličtině na webu viděl před nějakými čtyřmi lety, ale teď už jsem ho nehledal - autor je tak ochuzen o kredit, který mu náleží, nicméně - o úpravu návodu jsem byl požádán Asdareelem, který už ho má nějakou dobu v původní surové podobě na svých stránkách. Chybí mi fotky zařízení, ovšem protože se ho nechystám stavět, nečekejte, že je v dohledné době na těchto stránkách uvidíte

1. Sesivaci pistole (sponkovacka na obkladove desky)
2. Sponky 3/8 palce (0,95 cm)
3. Duse kola z jakehokoliv auta
4. "Master Mend Epoxy" (epoxidove lepidlo)
5. Mosazna nebo medena raminka (vesaky/haky), ty s dirama
6. Kladivo
7. Kombinacky
8. Odlamovaci nuz
9. Pilku na kov
10. Obycejny sroubovak
11. Pravitko
12. 1,5 az 2 palce (36 az 51 mm) "tycky, o kterou se to ohne" (nejlepsi je tvrde drevo nebo tezky kov)
13. Malinky visaci zamek a klic
14. Maly pilnik - neni nutny
15. Sverak (fakt se hodi)

Prvni krok: kovove raminko upnete do sveraku a pilkou uriznete zahnutou cast raminka. Dalsi dva rezy musi byt udelane presne, ze vysledny kovovy pasek bude 5,25" dlouhy (13,33 cm) a diry budou dostatne blizko u koncu, aby bylo mozne prostrcit skrz ne visaci zamecek. Po odriznuti muzete zaoblit hrany pilnikem, aby nedoslo ke zraneni kuze pri sundavani a nadavani.
Myslím, že zmiňované ramínko jsem v Čechách neviděl. Jak jsem ale psal Asdareelovi, není problém v prodejně hutního materiálu koupit měděný, mosazný, tombakový nebo nerezový plech. Vzhledemk tomu, že ho budete potřebovat jen malý kousek, vám ho nejspíš ani neprodají, ale věnují jako odstřižek.

Druhy krok: Odriznete pruh z gumy stejne delky a sirky jako kus kovu z raminka, a odriznete okraje tak, aby po prilozeni gumy na kov byly diry v kovovem pasu tak tak viditelne. Toto je dulezite, jelikoz po vytvrzeni epoxidoveho lepidla musi jeste zbyt nejaka guma na oriznuti. Pak polozte gumovy pruh na stary koberec nebo polstar, nebo cokoli, co umozni sponkam proniknout skrz gumu, a nastrelte 13 nebo 14 sponek (priblizne 0,64 cm od sebe). Budte si jisti, ze sponky jsou SKRZ. Pritlacte pruh na jiny, tvrdy povrch, aby se konce sponek vytlacily presne do roviny s dolni plochou gumoveho pruhu. Pokud se stane ze sponky nejsou presne nastrelene, jednoduse je vytahnete a nastrelte na stejne misto novou. Tento krok nelze zvladnout jinak, nez metodou pokus-omyl. V zasade ale, cim vic zubu, tim lepe. Ale NEPREZENTE TO, protoze pokud je svorek moc, nelze gumovy pruh vymodelovat do potrebneho tvaru uvnit kovoveho prstence.
Tohle bude fungovat. Spolehlivě. Jau! :-)

Treti krok: Toto je nejobtiznejsi cast - udery kladiva vytvarovat kovovy pruh do tvaru co nejpodobnejšimu kruznici. Pokud kovovy pas ohybate bez formy, muze se zvlnit nebo prasknout. Protoze se ale tento kov snadno ohyba, je to nejlepsi material pro anti-ejakulacni zarizeni. Zaprve, pokud mate k ruce sverak, upnete drevenou nebo kovovou oporu ve sveraku tak, aby cast vycnivala ven. Utahnete to FEST. Nyni prilozte jeden konec kovoveho pasu k opore a zacnete do kovu tlouct kladivem a tvarovat do daneho tvaru. Je mozne mu ze zacatku "pomoct" ohnutim v ruce, ale to tvori vlnky, ktere se musi pozdeji vyrovnat kladivem. Jakmile se kov zacne kroutit, lze okraju ohnout k sobe kombinackami. V tomto kroku nepospichejte, protoze tento krok je klic k vytvoreni efektivniho KTB.
Něco plechu už jsem se naohýbal a autor návodu má naprostou pravdu - ohnutím v ruce se dokonalý kruh vytvořit nedá. Bušením na kovadlině podle kulatiny ano.

Ctvrty krok: odlomte asi 2,5 cm tycku epoxidoveho lepidla "Master Mend Epoxy", promichejte, az se obe barvy dobre promisi, potom srolujte do tvaru cigarety ve stejne delce jako gumovy pruh se sponkami. Ted tu patlaninu pritlacte na hladkou stranu pasu a lehkym zatlacenim dobre rozneste po sirce sirce pasu. Jeste to netlacte prilis. Jeste zatlacite (a tim rozmaznete lepidlo), az bude gumovy pruh uvnitr kovoveho prstence. Pak zacnete vykladat vnitrek kovoveho prstence pasem gumy se sponkami. Pokud je to nezbytne, obojek mirne rozevrete, ale ne moc, nebo ztrati tvar. Pokud se ucpou diry, nic si z toho nedelejte. Zalezi take jak tlusta "cigareta" byla, lepidlo totiz vytece zpod gumy, ktera bude tlacena proti vnitrku obojku. Prebytek oriznete nozem. Totez udelejte, pokud lepidlo ucpe diry u okraju kovoveho pasu. Vsechny ostatni diry ale musi byt zaplnene lepidlem - to drzi sponky pevne na miste.
Master Mend epoxy ani nic podobného, co se dá rozmíchat, vzít do ruky a jako modelína někam natlačit, jsem zatím neviděl. Určitě ale postačí Chemoprén. (Běžný epoxid by při roztahování zařízení, nandávání a sundávání, nejspíš praskal).

Prvni pokus muze byt dost upatlany a nevydareny, ale z toho si nic nedelejte. Dalsi bude daleko lepsi. A dalsi jeste lepsi. Jestlize se zda, ze vrstva lepidlo neni po obvodu obojku stejne silna, vezmete male odriznute prebytecne kousky a natlacte je do mezer jemne a hladce prsty. Pokud se upatlate lepidlem, umyjte si prsty mydlem a vodou. Pokud mozno se pokuste dosahnout toho, aby po celem obvodu obojku byla tloustka vrstvy lepidla stejna, 1/8 palce (0,32cm). Jeste jednou - pokud se diry ucpou, nezoufejte. Jak jsem jiz rikal v druhem kroku, cast ktera zakryva diry, se da opatrne odriznout pote, co lepidlo zatvrdne (coz trva neco okolo 6 - 12 hodin). Po 24 hodinach je lepidlo jiz tvrde jako kamen, ale i tak se da dle potreby oriznout.

Navod k pouziti

Ucelem "Zubu bohyne Kali" je pripomenout muzi, ze erekce a orgasmy nejsou povoleny bez svoleni Vlastnika. Je to fyzicke preventivni zarizeni. Proto by KTB melo byt noseno po dobu, po kterou je odpiran orgasmus. Je zaruceno, ze nepovoleny pohlavni styk je nemozny bez vazneho poskozeni penisu. Radne uzivani nepovede k urazu.

Jelikoz KTB nema pant, dejte pozor pri otvirani a zavirani kovoveho prstence. Cim mene casto je zarizeni otevreno a zavreno, tim lepe. Otevreni: lehce zatahni na konce kovoveho prstence, az se konce vzdali na 5/8" (1,58 cm) az 3/4" (1,9cm). Opatrne protlac mekky penis skvirou a posun kovovy prstenec zhruba do pulky penisu (casti pod zaludem). Jdete na to velice opratrne aby nedoslo k poskozeni zarizeni nebo/a penisu.

Overte si ze zamecek je dostatecne maly, aby prosel otvory v KTB. Mezera by mela byt presne na spodni strane penisu tak, ze po nasazeni zamecek nebude lehce videt (pokud Vlastni si nepreje, aby byl zamecek viden, v kteremzto pripade musi byt mezera presne na horni strane penisu). Nejjednodussi cestou, jak nasadit (nebo sundat) zamecek, je drzet ho do strany a pomalu protahnout (vytahnout) derami, pak zamknout a natocit dopredu.

Testovani muzi si stezovali na jen malo neprijemných vlivu noseni KTB. Erekce je mozna, nicmene, pokud se muz rozhodne mit dalsi erekce, zuby zanechaji malinke stopy. Jakmile je kovovy prstenec sejmut, jsou videt male stroupky, ktere se po trech nebo ctyrech dnech beze stopy smyji. Pokud muz bude myslet na veci ktere ma, stroupky se ani neobjevi.

Muze lze po dobu noseni obojku nejruznejsimi zpusoby zkouset, jak dokaze kontrolovat vlastni erekci. Lze vyuzit dusledne skladlici techniky, spradani vzrusujicich predstav ze slov, intimni sluzby provadene vlastnikovi, provadeni urcitych tantrickych sluzeb vlastnikovi, ktere nezahrnuji penis. Zarizeni by ale melo byt noseno pri kazdodennich aktivitach, do zamestnani atd... melo by byt sejmuto pouze Vlastnikem k povoleni orgasmu.

Vlastnik muze KTB sejmout a umoznit tak muzi vzruseni bez neprijemnosti. Periodicke skadleni k vyvolani erekce zlepsuje ucinnost KTB. Vlastnik by muzi nemel povolit behem techto skadleni orgasmus, pokud KTB nebude na alespon 24 hodin sejmuto. Tyto orgasmy by mely byt povoleny jen zridkakdy a daleko od sebe, aby byl zarucen uspech KTB programu.

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče