Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Kontakt

Pokud mi chcete zaslat připomínky ke zde zveřejněným textům,pustit se do diskuse nebo mi jen vynadat, jsem na to připraven:

Pošlete mail na adresu uvedenou nahoře na vstupní stránce tohoto webu.

Na všechny reakce odpovím, pokud mě o to ve zprávě požádáte. Pokud neodpovím, klidně zprávu pošlete znovu, mohla se někde zatoulat.

Pokud chcete zůstat anonymní, zařiďte si poštovní schránku na serverech, které tuto službu poskytují zdarma. Schránek můžete mít, kolik chcete. Příkladem takového serveru je Atlas.

Už mi přišel i dotaz, zda dělám Atlasu reklamu. Odpověď: nic z toho, co jsem kdy v oblasti BDSM dělal, nebylo nikdy komerční. Nedělám Atlasu reklamu, skutečnost je prostší - jsem stálý, málokdy měním svá rozhodnutí, a Atlas byl v době, kdy jsem potřeboval založitmailový účet, jediným českým freemailovým serverem, který nabízel POP3 přístup.

Když potom velikost všech našich stránek přesáhla 1 MB (tehdy bez obrázků, kromě Domácí dílny), docela se hodilo, že Atlas začal nabízet 10 MB webového prostoru místo tehdy obvyklého 1 MB... (čas zamáčknout slzu v oku nad těmi skvělými časy :-) - ta nostalgie...). Tato věta je ještě kouzelnější při pohledu zpět z roku 2010