Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Překlad: (c)1999 Tom

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Pozn. překladatele: Don Miesen napsal dle mého názoru velmi povedený úvod do BDSM, který se nemusíte bát ukázat známému, nebo nové partnerce, kteří o bdsm nic netuší, nebo se domnívají, že je to špatné, zlé či "jen" úchylné. Jeho text inspiroval Mistress Angelic z konference 1_BDSM_Stories k rozvinutí úvodu původní statě. (Už jsem vám řekl, že pokud čtete anglicky, měli byste navštívit adresu www.onelist.com a vybrat si z tisíců zajímavých e-mailových konferencí na nejrůznější témata? Nikdy není pozdě se do některé z nich přihlásit...).

SM je ta nenápadná kancelářská myška, která jde večer mávat bičem do profi studia. SM je zlatá brož - drobounká pouta na večerní róbě na paní, kterou potkáš v opeře. SM je nedělní posezení v přátelsky naladěném baru. I když si oba myslíte, že jste normální, ti kolem vědí, že už jste tomu taky propadli.

SM je příběh O a to, když ho sami prožijete.SM je když si podáte inzerát a první týden na něj přijde 55 odpovědí. SM - co takhle převléct svého přítele do oblečku pro služku a nechat ho, ať tobě a tvým dvěma nejlepším kamarádkám - feministkám - servíruje oběd.SM je vděk, který cítíš k tomu, kdo tě dokázal vyvést z ulity. SM je když jdeš spát s rukama a nohama spoutanýma - a ty sny. SM může za to, že se v pondělí v práci nemůžeš soustředit. SM - ublížit někomu, koho miluješ, přesně tak, jak to chce.

SM je když sleduješ, jak někomu vypálí na tělo cejch, a řekneš si "vždyť to šlo tak snadno!". SM je když ošetřuješ latexové body mastkem. SM je zvuk biče svištíčího vzduchem a jeho polibek na tvé kůži. SM je miska na psí žrádlo, do které v práci pod stolem každou chvíli kopneš.

SM je lesk v jejích očích, když se schyluje k pěknému výprasku holou rukou. Dáš jí mezi zuby jezdecký bičík a řekneš, že jestli ho upustí, má se na co těšit. A ona ho upustí schválně, oba to víte. SM je pohlazení, kterým jí setřeš slzy a SM jsou další slzy, které jí vytrysknou láskou a vděčností.

SM znamená milovat někoho tak, že se mu naprosto oddáš tělem i duší

SM je nervózní smích, když si chceš vyzkoušet vibrující svorky na bradavky, který se změní ve sténání rozkoše. SM je cinkot kroužků na širokých kožených poutech která máš na zápěstích a kotnících v samoobsluze při nákupu drobností na večeři. SM je když klečíš Pánovi u nohou, zápěstí máš připoutaná k obojku a držíš talíř, ze kterého jí. SM znamená vědět, jakou barvu budou mít modřiny a za kolik hodin se objeví. SM je když posloucháš svého otroka, jak ti sděluje své limity, pak přimhouříš oči a víš, že za dva měsíce bude prosit, abys je překročil.

SM jsou svorky na bradavkách, škrcení, její čekání a prosby, aby se už mohla udělat, jsou to výprasky, bičování po celém těle, zatímco jí máš v poutech zavěšenou pod stropem. SM je když ji svážeš tak, že nemůže dýchat, SM je kožené oblečení, latexové pyžamu, SM je, když zlobila a musí teď spát na zemi u postele, svázaná do kozelce, SM jsou obojky, korzety, kožené brnění, hrátky s noži. Vypalování cejchů, tetování, piercing, vyřezávání obrazců do pokožky, SM je když se o partnera podělíš, když mu celý den sloužíš, SM je, když ona klečí za dveřmi a čeká, až se Pán vrátí domů, SM jsou slzy, které jí vyhrknou, když se jí něco nepovede a ty na ní jen krátce a výmluvně pohlédneš. SM je radost z toho, že bič konečně našel svůj cíl.

SM je když se musíš zeptat, zda můžeš na záchod. SM je prosba o to, aby ses mohl udělat - jenže ti to nedovolí. SM je, když v restauraci padne na kolena, protože ses na ni podíval a oba víte, co ten pohled znamenal. SM je, když dlouhé hodiny stojíš ve skříni, ruce máš spoutané nad tyčí s ramínky, přes oči pásku, a když ti na tělo konečně dopadne bičík, uděláš se - samozřejmě až po dovolení. SM je její boj s pouty v posteli. Pak usne a oba víte, že ráno vstaneš jako první, půjdeš si dát sprchu a teprve až se vrátíš, odvážeš ji. SM znamená v práci druhý den dávat pozor, jak si máš sednout a jak chodit.

SM znamená milovat někoho tak, že ho dokážeš udeřit, rozplakat ho bolestí a radostí. SM znamená zjistit, co jí dělá dobře, a pak to dělat. SM je, když jí svážeš a celý den necháš kňučet ve vedlejším pokoji, protože minulý večer nedělala, co měla. SM je, když jí vezmeš do obchodu, vybereš jí hromadu věcí a necháš ji, ať si je postupně zkouší a čeká na to, až přikývneš "ano, tohle si koupíš".

SM je, když sedíš s přáteli a prohlížíte si jizvy - víte přitom přesně, kdo kdy jakou z nich způsobil. SM je přidušený smích otrokyně, která čeká v koupelně, až Pán přes zeď sousedovi vysvětlí, že to nic, všechno je v pořádku, díky za optání...

SM je to, že ona ví, že to chce, ale nejdřív se to bojí přiznat. Po pár hodinách o to prosí, sténá a řve rozkoší při každé ráně. SM je, když jí necháš celé odpoledne klečet, říkáš jí, jak ji miluješ a ta páska přes oči sedí jak ulitá. SM je když se tváří nadšeně nebo zklamaně podle toho, jak se tváříš ty. SM je nahá dívka, která tě prosí, zda bys jí nenechal ponožky, protože ta podlaha je tak studená... SM je rychlost, s jakou padneš na kolena, když uslyšíš slovo "kleknout" pronesené tím správným tónem hlasu. SM je, když jí necháš vyprávět, co by s tebou prováděla, kdyby byla nahoře, a pak ji přerušíš jediným slovem "kleknout".

SM je, když mu k narozeninám kupuješ novou kravatu, protože o všechny přišel, když tě s nimi vázal k posteli. SM je panika v jejích očích poté, cos jí svázal, ústa přelepil izolepou a teď jí prsty zmáčkneš nos. SM je, když jí zavoláš do práce a řekneš, že na ní nikdo nesmí poznat, že až jí do ucha zašeptáš to správné slovo, prožije orgasmus. SM je, když si prokousne ret, protože jí jedeš nehtem po páteři, nešetříš ji a předtím jsi jí řekl, že musí být zticha. SM je, když se na okamžik zastavíš když někoho potkáš, a představuješ si, jak by vypadal s rukama a nohama přivázanýma do rohů postele, svorkami na bradavkách a páskou přes oči.

SM je, když musíš počkat v kanceláři ještě půl hodiny poté, cos položil telefon, protože otrokyně, které jsi volal, byla tááák submisivní...

Se SM je to jako s diskusí, kde spolu všichni souhlasí.

SM je to jiskření ve vzduchu, když před tebou klečí s tváří přitištěnou k podlaze... sleduješ, jak se chvěje strachem a touhou, sleduješ, jak touha nakonec vítězí... SM je svištění bičíku vzduchem i to, jak se nadechuje, když čeká, až rána dopadne. Pak bičík proletí pár milimetrů od těla, vteřinu je ticho a pak se ozve zklamané zasténání.

SM je, když víš, že nebudeš muset znovu vysvětlovat, že má padnout na kolena a prosit o slitování, pokud tě neosloví dostatečně uctivě...

SM je, když tě sváží a pohodí na postel... a nechají být.

SM je, když tě sváží a pohodí na postel... a nenechají být.

SM je, když klečí u gauče a drží ti popelník a šálek čaje, zatímco čteš nedělní noviny.

SM je, když se nožem, který na pokožce zanechává krvavou stopu, blížíš k tváři a nevidíš nic, než lásku a důvěru....

SM je, když jí požadáš, aby ti podržela cigaretu, zatímco se hrabeš v autě, a slyšíš, jak syká, když na cigaretu zapomeneš, ta dohoří až k prstům a spálí je. Pak ji políbíš, cítíš se hrozně a zároveň jsi na ni sakra pyšný.

SM znamená být pyšná na to, že ti říká děvko, běhno, otrokyně, čubko... a princezno.

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče