Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text poskytnutý autorkou pro zveřejnění na tomto webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email [email protected]

MINIREPORTÁŽ

Dostala jsem úkol! Úkol od svého Pána!

"Přes víkend popíšeš, co se událo během posledních 48 hodin a v pondělí si to přečtu v mailu!" Tak se snažím splnit do písmenka tento úkol. Kterýžto mám stížený tím, že se mi docela nepohodlně sedí, neboť musím mít v práci Pánův dáreček! Popíšu hned v dalším odstavci!

Přijela jsem skoro na čas. Vlaky jsou velmi nepohodlné, tedy asi pouze z mého hlediska. Nemám je ráda! Vlaky! Můj Pán si mne vyzvednul a protože byl hladový stejně jako já, jeli jsme ihned do jednoho luxusního hotelu, kde jsme si sedli v grilbaru a můj Pán na nic nečekal:Teď mne láskyplně uchopíš za ruku, budeš se mi zamilovaně, jak to jen Ty umíš, koukat do očí a požádáš mne o dárek, který pro Tebe mám! Odejdeš na toaletu a nasadíš si jej. Doufám, že sis připravila do kabelky gel! Začni, předkrmy nám už nesou a Ty nebudeš jíst, dokud se nestane to, co chci!

Hrozně jsem se styděla a nevím proč. Uchopila jsem svého Pána za ruku, láskyplně se koukala do jeho ohnivých očí a koktavě jsem žádala o předání dárku. Do posledního okamžiku jsem nevěřila, že to bude pravda, ale když jsem se zmínila o svých pochybnostech, můj Pán se zamračil a řekl něco ve smyslu, že když budu pochybovat budu si to muset nasadit opačně. Samozřejmě jsem tušila oč běží, měli jsme na toto téma hovor, ale dokud to nemáte v ruce? Můj Pán mi předal černý pytlík a pokynul abych se už opravdu nezdržovala, že má hlad!Odešla jsem na toaletu. Vytáhla dárek z pytlíku a držela jsem v ruce dvouocasé kalhotky.

Rozbušilo se mi srdce. Ano přála jsem si to, ale je zajímavé, že když se mi něco takového splní, mám zvláštní pocit. Musela jsem si sundat kalhoty, kalhotky a samozřejmě jsem zazmatkovala při prvním premiérovém nasazování. Namazala jsem ocasy gelem dříve, než jsem si kalhotky nasadila aspoň ke kolenům. Tak jsem se ostudně celá upatlala gelem a konečně ocasy natlačila do spodních otvorů. Do kundičky to vklouzlo hravě, neboť jsem v přítomnosti svého Pána často vzrušená. Do zadečku jsem trochu zatlačila, ale ocas do análku není veliký, tak to bylo bezbolestné! Vypla jsem prsa šla zpět do baru, kde se už z dálky na mne můj Pán usmíval. Dosedla jsem na oba ocasy a poté jsme počali jíst a konverzovat, kdy jsem jídlo měla stížené tím, že jsem se při každém soustu měla lehce zavrtět. Velmi zajímavé pocity. Děkuji Ti můj Pane!

Po večeři jsme se odebrali do apartmánu, kde jsem měla úkol, velmi brzo vybalit hračky, nachystat irigátor a dát svému Pánovi i sobě po 2 klystýrech! Během hodiny a půl jsme to zvládli, kdy můj Pán dokázal, že je velmi silný, neboť při svém druhém nálevu mne velmi dlouho opíchával, kdežto já jsem s druhým nálevem vydržela pouze nabodnutí a raději jsem utíkala.

Zbytek noci utekl jako voda, neboť jsem ještě slíbila a dodržela, že požádám o tresty, které jsem nasbírala za posledních pár dnů, tak mně můj Pán část vyplatil, ale jsem slabá, po několika silnějších ranách se vždy rozpláču a prosím o milost! Dostala jsem roubík-živý a několik hodin jsem se snažila takto usnout. Už přicházel nový den, když mi můj Pán povolil zalehnout vedle něj, mou ruku nasměroval na jeho vycucaného ptáka a mne pevně uchopil za jedno ňadro. Tak jsme spali do doby než začal řvát budík.

Budík? Zamyslela jsem se. Vždyť máme volno. Ale byla jsem na omylu. Můj Pán neměl volno a tedy jak se nabízí, přeci ani já ne! Rychle jsem splnila ranní povinnost, poděkovala za přízeň a dary a než se můj Pán oholil a připravil na jednání, jak říkal, musela jsem si dát ranní nálev, a když jsem byla hotova, čekala jsem v P1. Musela jsem si podvázat kozy a bradavky, ale tentokrát jsem to měla udělat né příliš pevně. Dostala jsem šátek přes oči a můj Pán mne přesunul k pohodlnému křeslu. Silně mi roztáhnul nohy a upevnil a pak ruce upevnil za křeslo. Dal mi koženou imitaci penisu do úst a zacvaknul se slovy: "jestli budeš má subinko spolupracovat, tak Ti tento roubík nenechám celou dobu, co budu pryč, tak se snaž! Teď Ti udělám něco, o čem u dávno mluvím a nebyl na to čas!" Cévkování-blesklo mi hlavou!!! "Ano, máš pravdu! Teď tě zbavím tvé vůle co se týče močení! Neboj se, mám luxusní cévku a jsem dokonale instruován. A jsem rád, že jsi má první, kterou mohu vycévkovat." Mezitím se mému Pánovi podařilo do mne dostat cévku, neboť jsem zaslechla zvuk močení a zvláštní pocit! Opět! Bez mé vůle. Močení bez pocitu! Cítila jsem samozřejmě cévku, hlavně, když mi ji můj Pán na vnitřním konci přifoukl, jak mi řekl, aby nevypadla, neboť teď tady budu sama a svázaná, nemůže přeci dopustit, abych tady ležela ve své moči, neboť prý tady budu dlouho. Hrozně jsem se vyděsila a něco mumlala do roubíku. "Vždyť to se nedělá," honilo se mi hlavou.

"Já vím že se to nedělá," řekl můj Pán, jako by mi četl myšlenky! "Ale já musím na déle odejít a ty by ses mi tady nudila a vymýšlela blbosti a psala mi sms, které by mne vytrhávaly od práce! Takže tě tady takto vycévkovanou, po klystýrku nechám, roubík Ti pak sundám, neboj se! Byla jsi trpělivá a hodná! A také jsi mne ráno nádherně udělala, tak tě chci tímto odměnit. Jinak bych byl přísnější!!! To mi věř! Nechám Ti ale pásku přes oči, ať nevidíš na čas! Do ouška Ti zrovna nasadím handsfree a to je napojené na mobil, na který sice neuvidíš, ani nedosáhneš, ale dobře jsem se na tuto situaci připravil, je to mobil s hlasovým přijímáním i vytáčením. Jen ho po vyjmutí roubíku nastavíme na tvůj hlas! Budu pryč asi 6 hodin. Můžeš mi zavolat opravdu ve velmi těžké situaci, když budeš cítit, že už to vážně nebudeš moci vydržet. Nejsem daleko, ale chvíli to potrvá, než přijedu, asi tak půlhodinku, tak s tím také počítej!"

Nemohu napsat, že jsem se cítila krásně! Ani náhodou! Po vytažení roubíku jsem musela nahrát svůj hlas "Přijmout" a "Můj Pán" a pouze tyto dvě funkce na mobilu jsem měla k dispozici! Můj Pán mi před odchodem opravil podvázané kozy, cévku, opevnění nohou a rukou a samozřejmě měl v rukávu ještě jednu maličkost.

Začalo mi něco vrnět v zadečku. Teprve teď jsem si vzpomněla, kdy mi ho tam vtlačil. "To abys věděla, že na Tebe stále myslím, má milovaná subinko! A nemohu zapomenout ani na tvůj pestík!" A projelo mnou ihned mírné vzrušení a rázem i mírně chvění na kundičce. "Ale když budeš moc sebou šít, tak Ti to příjemné spadne! Tak se chovej umírněně!!! A já už musím běžet, ještě vyzkoušíme, zda funguje mobil!"

Vášnivě mne políbil, velmi silně stlačil bradavky a pohladil. "Buď tady hodná a zbytečně mne neruš!" A osaměla jsem. Docela jsem si prozatím užívala, ale věděla jsem že bude hůř! Ještě štěstí, že nemám ten roubík, to by mi bylo zle!

Po nějaké době se přiblížil okamžik orgasmu, tak to se mnou zacvičilo, že mi vibrátor z daného místa zmizel. Protože jsem byla po noci dosti unavená, tak jsem si i v této pozici na nějakou dobu zdřímla. Vzbudilo mne silné vyzvánění mobilu. Než jsem se vzpamatovala, tak zvonění přestalo, ale vzápětí se opakovalo a tedy hlasově jsem hovor přijala. Můj Pán se mne ptal na můj stav, tak jsem mu po pravdě odpověděla, že jsem spala, bylo vidět že je velmi spokojený a rychle ukončil hovor, abych snad neměla čas se zeptat kolik je hodin a kdy přijde. Minisluchátko utichlo a já jsem opět osaměla. Teď už ale vyspaná a začala jsem si uvědomovat, že mne velmi táhnou i nohy i ruce, že je mi to velmi nepříjemné. Vibrace v zadečku polevovaly, což bylo znamení, že baterie dochází, aspoň jedna pozitivní zpráva, ale jaké bylo mé překvapení, když po nějaké, mnou blíže nemožno určitelné době, kdy vajíčko mlčelo, začalo opět a velmi silně vibrovat. Myslela jsem si, že je zde již můj Pán. Volala jsem na něj, napínala sluch, ale pouze vibrace a sem tam nějaké ukápnutí-skrz cévku!Hrozná situace! Proč jsem se do ní dostala! Vždyť je mi tak nepříjemně! A teď mne napadlo: Co když se můj Pán nevrátí? Nebo nepřijde sám? Začalo mi být od strachu i zima! Klepala jsem se asi strachy a rozhodla jsem se že zavolám!

Párkrát jsem to zkusila až na potřetí jsem zvolila správnou intonaci a mobil začal vyzvánět: "Co je? Zdržuješ a vyrušuješ, ale máš 30sec na to, abys mi vše sdělila!"To mne vystresovalo ještě více a než jsem se vykoktala, sluchátko umlklo.Začala jsem se vnitřně zlobit. Přece takto se mnou můj Pán nemůže zacházet.

Srovnala jsem si myšlenky a vytočila číslo znova. "Už mi budeš umět říci jasně co potřebuješ? Nebo to mám zavěsit znova? Přece víš, že mám jednání a to důležité a ty mi klidně podruhé voláš! Tak spusť! A rychle!" Znělo jako z kulometu! Kde je ta laskavost pro kterou jsem si svého Pána zamilovala? Už mi není zima, už se potím asi ponížením? Zoufalou situací?Rychle ze mne vypadlo, že je mi moc zle a že mne všechno táhne a bolí a že ho moc a moc poníženě a pokorně prosím, aby mne už vysvobodil z této zoufalé situace!

"To nech na mně kdy tě vysvobodím! Teď položím a budu se snažit rychle dojednat, ale nepočítej s kratší dobou něž dvě hodiny! A buď hodná a teď mi smíš zavolat pouze ve velmi akutní záležitosti!" A sluchátko zmlklo, nic hezkého, nic milého, jsem zoufalá!!!!

Počítám sekundy, na rukách se snažím odhadovat minuty, hodiny, začne hrát hudba, ale to mi jaksi nedodalo naděje, vím že je tam nastavitelné rádio, tak se už ani nesnažím volat a zvýšeně poslouchat, jestli už je můj Pán zpět, neboť podle mého počítání neuběhlo ani 15 minut a co je to do 2 hodin? Byla jsem odhodlaná, že to vydržím, ale že na takovou další akci dám stopku, protože v ní nevidím efekt, trochu jsem se zlobila i na Pána, protože přeci nikdy nemůže vědět, jestli se mi neudělá velmi nevolno! Ale až daleko později jsem se měla dozvědět, že dálkově snímal můj tep a tlak.

Najednou jsem se strašně vylekala, neboť se mi někdo přisál na bradavku a ve stejném okamžiku vtlačil pyj do vytrčené kundičky! Byl to můj Pán! Přitom jak do mne pomaličku vstupoval a vystupoval, povoloval mé ruce, nohy, bradavky.

Trochu mne něco zabolelo, to asi vytáhnul i cévku. Chytni se mne pořádně kolem krku! a můj Pán mne odnesl do koupelny, kde mi sundal šátek z očí a položil mne do vany plné teplé vody a pěny a laskal mé zmučené tělo a slovy hladil mou zmučenou duši!

Pak si vlezl za mnou a protože to byla vana veliká, dlouho a překrásně jsme se mazlili a milovali. Tím mi můj Pán opět dokázal jaký je znalec mé dušičky. Věděl, že to snesu, věděl že budu zuřit, vnitřně, věděl, že mu to hned prominu a budu se dokonce cítit provinile.

Večer jsme pak zašli na večeři, já samozřejmě s novými kalhotkami, které se mají stát mou součástí, kdykoliv si to bude můj Pán přát, a říkal, že chce dosáhnout toho, abych si o ně sama říkala. A že mi je bude chtít zakazovat. Hm tak na toto jsem zvědavá! Prozatím mi vadí, ale jsou to subinkovské kalhotky a mají výcvikový charakter, tak mi nemají přinášet rozkoš! Další den jsem se musela připravit na zpáteční cestu a už mi otrnulo a provokovala jsem a poskakovala kolem Pána jako kotě a sem tam ho laškovně kousla a škrábla a už jsem je vyfasovala na celou zpáteční cestu a s podvázanýma kozama a bradavkama. Dokonce když jsem ještě furiantsky něco podotkla, tak jsem dostala tlustý kožený pás, ať je mi na cestě veselo. To mi sklaplo! Cesta je totiž 4 hodinová, s dálničními kolonami se prodloužila na 5 hodin, tak jsem byla velmi šťastná, když jsem si to mohla vše sundat a naložit se do vany! Ještě tu noc jsem je sice měla znova v sobě, ale to už bylo se vzrušením na druhé straně a to se to pak vše lépe snáší!

 

Můj Pane, takto jsem viděla naši schůzku a takto jsem se ji snažila popsat! Snad budeš spokojený!

TVÁ subinka!!!

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče