Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text článku poskytnutý autorem pro zveřejnění na tomto webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email [email protected] pište jí, ať nás nenapíná a pošle další díly svého deníku :-)

Nafukovací povídka (01)

Dobrý den Můj Pane,
tak jak sis přál, poslušně a pokorně sepíšu vše, co mi stále ještě honí hlavou po prožitém, velmi intenzivním víkendu.
Už dlouho se nám nedostalo takového klidu k našim hrátkám. Dopředu Pán věděl, že přijedu k večeru v pátek a odjedu v neděli po obědě. Cestou jsem se ani nemohla pořádně soustředit na jízdu, neboť mé myšlenky těkaly z jedné na druhou a nemohly se ustálit. Co si na mne Pán nachystá? Jak mne potrestá a zač? Když jsem přijížděla k jeho domku, branka byla otevřená a světla svítila. Čeká mne a těší se stejně jako já na něj! Miluji ho za všechno zač se dá milovat správný Pán.
Vzrušením jsem nemohla zamknout ani auto. Způsobně jsem za sebou zavřela vrátka, vzala tašku s věcmi, které jsem měla poručeno přivézt a vydala se ke vstupním dveřím, které byly za rohem. Vzrušením jsem dýchala už teď velmi hlasitě.
Zaklepala jsem, ale dveře se otevřely. Na zemi v předsíni ležel kožený postroj, roubík a zajímavé kalhotky-spíše pás cudnosti s dvěmi ne velkými výčnělky od kterých pokračovala hadička na konci s balónkem. Všechno mi v hlavě vířilo a tepalo.
Tedy jsem se svlékla, vše uložila na připravenou židličku a tento civil jsem viděla až v neděli odpoledne. Popruhy jsem si utáhla dost na pevno, neboť mé vzrušení potřebovalo trochu přiškrtit. Narazila jsem si dvoupenisové kalhotky, řádně utáhla v pase a nafoukla vnitřky jen tak mírně. Předpokládala jsem že to bude věc mého Pána. Představovala jsem si ho, ale nevěděla jsem kde se nachází, zda mne někde nerušeně nepozoruje nebo sedí v tichu a čekáNa postroji byly takové úzké otvory na bradavky, tak jsem si je tam protlačila, nasadila roubíkposlední úpravyvzala jsem tašku s hračkami a vyšla vstříc vzrušení s mým Pánem.
Ten seděl v obýváku bokem ke krbu a čelem ke dveřím, ve kterých jsem se objevila. Seděl nahý a díval se. Zřejmě čekal co udělám. Ale mé vzrušení mi trochu zatemnilo mysl, nevěděla jsem co dál. Čekala jsem ve dveřích a taškou v ruce a ustrojená jak si zřejmě přál
Lehce pokynul hlavou ke mně a já jsem přišla k němu, poklekla a silně se přitulila. Hlavu jsem zabořila do jeho slabin a zcela se mu odevzdala! Byla jsem zde pouze pro něj! A On pouze pro nás!! A mne! Oba jsme tento způsob milovaní nadšeně jeden od druhého přijímali! Já jsem Pána poslechla na slovo a chtěla jsem být pro něj oddanou otrokyní lásky a života v těch společných chvílích a On uměl velmi obratně zacházet s mými city a emocemi!
Věděla jsem z dřívějška, že vítání Pána probíhá vždy až do jeho orgasmu. A věděla jsem taky,že něco není v pořádku, neboť prozatím vždy patřil první orgasmus mé puse! Říkal tomu klíč do našeho ráje. Ale jak jsem to mohla udělat s roubíkem? A dole jsem byla úplně zavřená! Asi bude za něco trest. Ale zač?Mé myšlenky neměly pokoje a On to věděl a usmíval se!
Konečně promluvil tichým mírným hlasem: Už hodinu tady na tebe čekám. To je myslím nepřípustné. Na chodbu jsem ti to chystal postupně. Kdybys přijela ještě o 15 minut později, spíš venku u stromu, takto hezky nastrojená. Ale tak budeš takto spávat do neděle u mých nohou ve volném kozelci! To jen abys nebyla překvapená, když řeknu jdeme spát, najdeš si v místnosti vše, co máš nyní na sobě a požádáš mne o kozelec a místo! jasné?
Pokývala jsem hlavou. A čekala co bude dál! Nemohu říci že mám radost z takového pohodlí na spaní, ale musím přiznat, že ráda poslouchám svého Pána! A když trest, tak trest!
A teď si sundej roubík, já ti nasadím obojek, bez kterého přeci nemůžeš být a řádně se se mnou přivítej! Jo a ničeho si nevšímej, ano?
Nevím proč to Pán říkal, ale poslušně jsem si sundala roubík, nastavila krk na docela nepohodlný a široký obojek-má název otrocký a většinou jsem v něm trestaná. Nelze sklopit pohodlně hlavu. No a protože se Pánův Penis už nedočkavě klátil ve vzduchu, zaujala jsem polohu žirafy nad tůní (jinak to ani s tím obojkem nešlo) a jala si vysloužit klíč do ráje. Mezi nohama se mi pohupoval balonek od penisů a za pár minut jsem pochopila proč to Pán říkal. Mé vnitřnosti se začaly nepříjemně roztahovat, začalo tam něco děsně tlačit. Posléze to ustalo a Pán se mi vystříkal do pusy.
Pořádně jsem Penis olízala a poklekla vedle Pána a samozřejmě pokorně poděkovala: Děkuji Ti můj Pane za Tvou přízeň a Tvé dary!
Pán se usmíval a spokojeně pokyvoval hlavou. Já jsem měla v ústech chuť spermií a úplně plné spodní partie.
Teď mi půjdeš připravit svačinu. Zeleninový salát, kávu a sobě uvař litr čaje, který najdeš u konvice. Kdybys něco potřebovala, tak až poté, co splníš tento úkol, ano? šup šup, mazej!
Zapomněl jsem ti říci, že zítra večer musíme na jeden společenský večírek. Vše kromě roubíku budeš mít takto na sobě! Na obojek si uvážeš hedvábný šátek a vezmeš si ty černé úpletové šaty. To abych stále skoro viděl, a jiní také :-), ale jen ti nejpozornější, co máš pod nimiMožná půjdeš bez kalhotek, ale to musím vidět u tebe snahu a rychlost!
Po svačince si mně Pán položil na mou malou a krátkou sofa, zapnul porno a začal mne hladit. Kdybych mohla škemrám a prosím o žhavější doteky. Kroutila jsem se jako hádě! Zahlédla jsem tyčící se Penis a zaradovala se. Pán mi odepnul kalhotky a silou vytáhnul obří nafouklé penisy. Naštěstí byly měkké, ale nikdy bych neřekla, že něco takového se do mne vejde! Pán si mne otočil na fenu a začal mi silně mrdat řiť. Přirážela jsem jak divoká, neboť už jsem nemohla vydržet to napětí v mém těle! Ale moc velkého uvolnění se mi nedostalo. Pán se mi vystříkal do zadku, přidal tam ještě koňskou injekční stříkačkou bylinného čaje a zarazil do mne opět kalhotky. Pořádně utáhnul a s úsměvem mi řekl: Teď musíme chvíli počkat, tvé vnitřnosti se řádně pročistí, abych pak mohl do zadku kdykoliv, bez obav! doufám, že jsi potěšena!
Mohla jsem říci ne? No to nemohla! Po nějaké čtvrthodince mne Pán propustil do prostor hygieny a měla jsem na to 15 minut, přijít krásně čistá a úplně nahá, pouze s obojkem.
Koukali jsme spolu na nějaký film, ale mé tělo mělo tolik erotické energie, že se vlastně stále lehce u Pána vlnilo a třelo a tulilo, až konečně film skončil a Pán do mne vniknul a krásně jsme se milovali a laskali až do mírného vyčerpání.
Je mi to líto, řekl, ale musím splnit co jsem slíbil. Jdeme spát a ty si obleč svůj dnešní noční úbor a lehni si mi k nohám!
Miluji tě.
Uvázal mne do mírného kozelce, naštěstí nenafoukl penisy a pohladil po těle.
Krásně se mi usínalo, byť nepohodlně! Miluji HO!!!!!

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče