Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text článku poskytnutý autorem pro zveřejnění na tomto webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email [email protected] pište jí, pokud ji chcete potěšit :-)

Nafukovací povídka (02)

Probudilo mne něco zvětšujícího se v mých spodních partiích. Můj Pán jenespavec a vždycky se probudí dříve něž já. Mrzí mne to, ale nemám síluto změnit. Neotevírala jsem oči a jen jsem se vzpamatovávala z toho, coje to za ráno :). Kde jsem a proč.
Samozřejmě podle dechu Pán poznal že již nespím a začalpřifukovat! vytřeštila jsem na něj oči, ale roubík nedovolil nic říci. Aabych netřeštila oči, dostala jsem přes ně pásku a bylo! No a dobrépůlhodinky si Pán hrál se mnou jako s ranním strojem na rozcvičku, kdymi z penisu upouštěl a znova napouštěl vzduch. Mezitím si mne uvázal nasofa-ruce a nohy k mohutným nožkám lenošky-abych se prý pořádněprotáhla.
"Musím si tě hned po ránu pořádně procvičit a ošoustat, a vlastně tobudem dělat celý den, za prvé to bude tvůj dobrý trénink, poznáš pozdějico s tebou hodlám udělat a čím mi dokážeš svou lásku a za druhé nechciabys po mně na večírku eroticky koukala, musíš toho mít za dnešek takhodně, kolik sneseš...chci mít vedle sebe úplně vyšoustanou čubičku,pouze moji, abych se nemusel bát, že třeba koukneš na někoho jinéhoapod....rozumíš mi viď?"
Rozuměla jsem moc dobře, ale kdybych stála, tak se mi podlomí nohy! Taktrénink. Celý den šoustání. V duchu jsem si to vždycky moc přála, alekdyž to přijde do reálu...a vlastně co se mnou můj Pán zamýšlí...to mizase nasadil brouka do hlavy!!!!
Když jsem tak uvažovala a penisy se ve mně nafukovaly a splaskávaly, nabradavkách byly nějaké přísavky...začalo to se mnou zase hrát. Pánvěděl, že mi je třeba trochu upustit erot.energie, tak mi připnulklitoriální vibrátor, sundal kalhotky a rozjel dnešní den první ranníšoustačkou. Na hodinách bylo rovných 7 hodin. Večírek je na 20 hod. 12hodin erotiky-unesu to? Vždycky mám možnost stopky, ale vím že bych tímvšechno posunula o několik kroků zpět, tak se snažím mírné nepříjemnostizkousnout!
Můj Pán má ještě jednu libůstku. Je hrdý na své spermie a já mám být zaně dostatečně vděčná, že mi je dává! Jedna z možností jak mu dát najevovděk je, že je s láskou spolykám do jedné!!!! a druhá možnost, týkajícíse spodních partií-neutírám je hned do ubrousků a nevyhazuji. Vždy jenějakým způsobem v sobě na chvíli pozdržím. Možností je mnoho a záležína tom, co budu mít ihned na práci. Když si mohu poležet, zasunu si tamsvé prsty, někdy dostanu vibrátory, když je vidět, že jsem neuspokojená,a když mám fyzickou práci-zasunu si tam tampony a tak můj Pán vidí, žesi toho všeho vážím!
Po ranní rozcvičce jsem dostala opět kalhotky dvoupenisáky-jak mi Pánslíbil, že se bez nich tento víkend neobejdu a následovaly rannípovinnosti. Napustit Pánovi vanu, přichystat mu oblíbenou snídani, otřítjej z vany, dávat mu jídlo do úst třeba pomocí ňader, umýt pořádně samasebe (to mohu všechny věci na 10 minut ze sebe shodit) a za 15 minutklečet u Pánových nohou. Ráno tedy bývá přiměřeně stejně dlouhé. Toto seovšem protáhlo. Měla jsem plnou kundičku, musím dostat něco do zadku. Pánsamozřejmě není stroj na sex a spermie, ale vydrží více jak dost! A abyto bylo podobné spermatu a aby mne to zchladilo-šup do mne malý zdravýjogurt-vychlazený...No to byl zážitek!!!!!
Uklidit byt, utřít prach, vyžehlit, vyprat...aha a nakoupit půjdeme!Samozřejmě mezitím jsem poníženě prosila o možnost navštívit onumístnost...15 minut! a vrátit se čistá!!!
Jednou jsem přišla později, (můj čas odměřují přesýpací hodiny), takjsem další tuto potřebu musela udělat za 5 minut. Pán je pedant. No atakového Ho miluji!!!! Za těch 12 hodin do mne vniknul mnohokrát! A kdyžne On sám, tak s nějakým vibrátorem. Chvíli jsem chodila i s koženýmocasem v zadku a měla jsem představovat kobylu. Oběd jsem dostala domisky jako fena. Myslím že na tuto sobotu, nebo spíše na tento víkendnezapomenu nikdy v životě! A to jsem nevěděla co přijde!
Vyšoustaná a unavená jsem si oblékla co mi Pán přikázal. Samozřejmě jsmeměli předtím společnou koupel, kdy si Pán hrál s tím, že mi načůral dozadku a do kundičky nastříkal léčivé bylinky! Zazátkoval a až těsně předoblékáním povolil ulevit si! Už jsem toho opravdu začínala mít plnézuby. Chtěla jsem zaprotestovat, ale Pán to na mně viděl a dovolil mijít bez kalhotek. Ale abychom zamezili nějaké ukapávání, dolů přijdou 2tampony...no jo, aspoň něco...pomyslela jsem si smutně...
Na recepci jsem chodila vedle Pána pokorně jeden krok za. Když sisednul, vždy jsem si našla něco nižšího vedle něj, nebo to tak uměldomyslet?-určitě! A měl pravdu-nemohla jsem se na muže ani podívat, aani jsem ho netahala za rukáv, že bychom už mohli jít domů, protože mámna něj chuť-jak se jednou stalo-a asi toto byl důsledek! Už vždycky sibudu pamatovat, že na akcích s Pánem jsem jeho podřízená otrokyně adělám to co si zamane!
Přímo tam mne ještě jednou ohnul přes jedno zábradlí v nějaké temnéchodbě a klidně mě šoustal s těmi tampony! Ještě nikdy jsem se necítilatak v tomto směru vykončená!!! A do ucha mi šeptal, že ho příšerněvzrušuje ta má vykončenost, ta má pokora a odevzdanost se mu!
Když jsme jeli kolem půlnoci taxíkem domů, vzal mi hlavu a polonásilímsi jí natlačil na svou bouli v kalhotách. "Vidíš jak jsem s tebouspokojený a jak mne tvá poslušnost a pokora vzrušuje? Cítíš to? teď miho vyndej a můžeš si ho vyhonit a vypít!" Taxikář myslím ani nedýchal,aby všechno slyšel. Strašně jsem se styděla, ale protože Pána miluji,jak jsem už napsala a klidně to napíšu ještě mnohokrát, udělala jsem cojsem vlastně měla za odměnu! jeho sperma chutnalo báječně a až do koncenaší cesty jsem mu zůstala v klíně a laskala se s Jeho přirozením!
Když jsme uléhali - tedy já do svého slíbeného kozelce v daném nočnímoblečku, včetně kalhotek dvoupenisovek, ulehl Pán vedle mne a hladíc mnepo celém těle sotva slyšitelně říkal: "Miluji tě, jsi má největší láskav životě. Oba jsme tak trochu podobně zaměření, proto si umíme dávatlásku i pro jiné lidi nepochopitelně! Dnes před obědem budu po toběchtít jeden z největších důkazů tvé lásky. Bude to zkouška i pro mnesamotného. Ale protože se znám, tak v této situaci pouze vyzkouším co tose mnou bude dělat, nemůžeš počítat s tím, že to stopnu. Bude to pouzena tobě! Největší důkaz mi položíš k nohám tak, že vydržíš. Vím že chcešvědět co to je, ale nemohu ti to teď říci. Věř mi. Možná bys mi ještěteď utekla. A to já nechci. Připravím tě na tu zkoušku co nejlépe buduumět! Jak tě znám, zvládneš to, ale pouze tehdy, když budeš ty samavelmi chtít a tímto se mi opět cele darovat. Nemusíš mít strach ozdraví. Ani velká bolest to nebude. Vím co nesnášíš! Ale příjemné tonebude! Teď už ale spi a odpočívej. Nechám tě spát dlouho!"S takovou mne políbil a nechal mne ve svých nohách. byla jsem velmiunavená, ale trvalo než jsem usnula a měla jsem tak silně erotické sny,že jsem měla dokonce i orgasmus ve spánku!

Probudily mne opět silné tlaky zvětšujících se penisů ve mně! Chtělajsem otevřít oči a ono, tma! Začala jsem tedy přemýšlet kolik může býthodin a kdy přijde ta zkouška a co to bude! Pán mně láskyplně hladil potěle a říkal: "Už je čas, drahá moje, ženo mých snů! Prosím věř, že toděláš pro mne! Jsou tady jiní muži, najatí z jisté agentury. Už nikdy jeneuvidíme! Jsem stále u tebe a na všechno dohlížím! Prosím neskuč,nepros, nemluv jen spolupracuj. Masku musíš mít-nemohu vidět do tvýchočí. I tak si je umím představit, natolik tě znám, ale mohl bych tonevydržet sám a to by bylo ještě horší, než bys to ukončila ty sama!Řeknu ti co tě čeká. Tito muži tě svléknou, obalí latexovým sprejemvšude, kde to půjde. Otevřená ti zůstanou ústa, kunda a řiť, kde těbudou postupně všichni šoustat. Na bradavky a klitoris dostaneš zvláštnípřísavné vibrátory. Ovladače budu mít v rukou já, tedy kdykoliv tam něcoucítíš, jsem s tebou ještě blíže! Musíš dostat pevné pouta a velmiširoký otrocký obojek, abys necukala. Když ucítíš penis v ruce, stlač adělej tak, jako by byl můj-možná i bude! Kdykoliv ucítíš penis kdekoliv,dělej tak, jako kdyby to byl můj penis, možná i je! Prosím projdi tímtopeklem pro mne! Větší důkaz po tobě nežádám! Poté ti zodpovím co buduvědět a co budeš chtít! Pánové zde nejsou z důvodů trestu, tedy těnebudou ani bit, ale ani hladit! Pouze a jen šoustat. Prosím těnezavírej ústa, ani zuby...mají prostředky jak ti je nechat otevřenépořád a bylo by to velmi nepříjemné! Pro tebe-rozuměj mi!Neškubala jsem se, sklonila hlavu, zatkla mysl a snažila se nic neříkata jen se oddat těm chapadlům a penisům...vždyť to byl kdysi můjnejčernější sen, být znásilněná několika muži...zde to mám, jisté,bezpečné, ale znásilnění!
Těch chapadel muselo být dost, neboť jsem byla nahá v minutě. Polévalimne tím latexem, který byl přiměřeně teplý a rychle tuhnul na mém těle.Mezitím jsem cítila jak mne dle vyholují do hladka, na klitoris abradavky něco přisávají a už se do mne něco tlačí...ale byly to mé známenafukovací penisy...zbytek byl zalit latexem i dole. Zvláštnípocit-roztažená a zavřená. Velmi široká pouta na ruce a nohy, kolem krkuobojek a v pase velmi široký a těsný pás! Zřejmě abych byla dobřemanipulovatelná.
A najednou to začalo. Vypadalo to jako útok penisů na mne! Nacpali se mido obou dírek dole, cpal se mi do úst, do obou rukou, které jsem zvládlapouze stlačit, neboť jsem se hlavně musela vypořádat s dávením se,protože ten muž si snad myslel že nemám krk a že mne může vyšoustatpřímo do žaludku. Musela jsem trochu zkousnout, ale to ještě přitvrdil,tak jsem polevila a on taky, ale začaly vrnět bradavky a klitoris!
Rozumově to nešlo ukočírovat. Vnitřně jsem řvala, kopala, ale byla jsemvelmi silně k něčemu přikurtovaná. V jakési poloze skoro ležmo, alevismo, prostě tak, aby se všude mohli dostávat. Trvalo to nekonečnědlouho. Mnohokrát jsem se málem poblila a mnohokrát jsem musela polknoutčísi spermie-už z toho mi bylo na blití! Mé tělo bylo pravděpodobněpokryto tím cizím slizem, ale naštěstí jsem měla ten latex, tak jsemcítila všechno velmi vzdáleně! Mnohokráte jsem měla orgasmus naklitorisu, jinde však ne, má psychika to prostě nedovolila! Ale mazatmne nemuseli, neboť jejich mazu bylo všude dost. Bylo mi psychicky úplněnejhůř jak jsem si neuměla nikdy v životě představit. Takto nechutně amnohonásobně znásilněná a před očima mého Pána a mého Muže...jak to můžebýt pro něj důkaz? Nebo je to výhrůžka?
Jak to silně a intenzivně všechno začalo, tak to po té šíleně dlouhédobě rychle a prudce skončilo. Byla jsem postavena na zem, ale mé nohymne neposlechly a tak mne zachytily ty ruce a položily na zem. Cítilajsem že se místnost vyprazdňuje. Ještě poslední záchvěvy na klitorisu abradavkách ...a konečně jsou odloupnuty! Ty přísavky, ale v první chvílise zdálo, že to půjde i s kůží!
Bylo naprosté ticho. Něčí ruce mne pomalu a něžně začaly hladit aotírat...

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče