Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text článku poskytnutého autorkou pro zveřejnění na tomto webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email [email protected] pište jí, ať nás nenapíná a pošle další díly svého deníku :-)

Neobyčejný víkend

Byl čtvrtek odpoledne a mně přišla zvláštní sms, od Pána, rozumí se.NA VECER SI PRIPRAV ZELENACE, GEL, 10 KOLICKU, PROVAZEK NA ZAVES A NEZ MI ZAVOLAS, VYSPRCHUJES SE A TAM SI TO POPRVE UDELAS, BEZ POMUCEK JEN TAK, JAK TO UMIS A HNED NA TO SI DAS 3 KLYSTYRY A TAKTO PRIPRAVENA A PSYCHICKY NALADENA MI DO 22 HOD ZAVOLAS. PAK BUDEME POKRACOVAT!

Takové rozkazy ve mně okamžitě začnou vařit vzrušením krev. Hned jsem se jala v hlavě dělat přípravy. Hlavně nic nezapomenout, protože pak mi Pán nedovolí odskakovat a jen mi to stěžuje.

Nemohla jsem se dočkat asi 21:30 hodiny, kdy jsem skočila do sprchy a hravě provedla všechny rozkazy. Koupelnu jsem po sobě rychle uklidila a v 21:56 jsem dávala signál Pánovi na mobil.Dnes jsem se neodvážila ani po 10 minutách upoutávat na sebe pozornost, dnes jsem cítila, že bude jakýsi erotický výcvik. Věci byly všechny rozloženy kolem mne a jen jsem čekala. Protože jsem byla dost vzrušená, začala jsem si mimoděk hrát se svou kundičkou. Jen tak něžně a lehounce. Když jsem chtěla zajet do hloubky - TELEFON.

"Jak trávíš čekání? Doufám, že se něco učíš, že jen tak nelelkuješ, nebo snad ano? Ihned mi podej hlášení!"

"Pane všechno mám hotovo a jen čekám na Tvé rozkazy!

"Zapomněl jsem, že si máš přinést trestné kalhotky - dojdi si pro ně, budeš je potřebovat a až si znova budeš sedat, ještě bez kalhotek, dej si na kroužek spojovací kruh, nebo karabinu a bradavky si stáhni koženým závěsem a toto všechno hezky spoj! Budeš v neustálém předklonu a bradavky se Ti budou natahovat směrem ke kundě."

"Ano Pane" a šla jsem najít trestné kalhotky, nebylo to jednoduchém už dlouho jsme je nepotřebovali, ale asi po 5-ti minutách jsme je našla a dalších 5 minut mi trvalo udělat to, co si Pán vymyslel s tím koženým bradavkovým závěsem. Nešetřím se, možná si způsobuji větší bolest, než jakou mi dělá Pán, tak mně to příšerně bolelo, ale znám to - po nějaké době to přejde a zase přijde a zase

Takže po 10 min. "Ano Pane, hotovo!"

"To byla doba! Těch 10 minut si nastavíš po našem telefonátu se závěsem, rozumíš?" Až dotelefonujeme, můžeš si až za 10 minut závěsy shodit."

Pán nikdy nečekal na mou odpověď, kterou stejně znal, nemohla jsem říci, že nerozumím, když to bylo tak jasné!

"Dej si handsfree do levého ucha a jestli máš spodní prádlo, tak s Tebou bude zítra zle!"

"Pane, mám po sprše, tak jsem si samozřejmě k našemu telefonátu nic nevzala, jak si přeješ!"

"To je dobře!!! NIKDY NEBUDEŠ MÍT SPODNI PRÁDLO PŘI TELEFONÁTU NEBO SE MNOU OSOBNĚ! (docela ve mně hrklo vzrušením!) Nageluj si kundu i řit a zelenáče spusť na full, připni si po 3 kolíčky na kundu a po 2 na prsa a zelenáče přitom drž v puse. Tak, asi to už máš, teď si toho vrníka zasuň do kundy a pořádně se budeš po dobu, než tě zastavím mrdat. Je malý, tak Ti nemůže bránit ani v mluvě ani v ničem jiném, jen se připravuj na velmi dlouhý pobyt tohoto strojku v tvých útrobách. Tak a teď mi popisuj co všechno děláš a co cítíš..."

"Pane, cítím asi všechno, kolíčky při každém zasunutí, bradavky, když se trochu narovnám, svírá se mi žaludek i kunda...přerušil mne:

"Teď si olízej vibrátor a řekni mi zda tam ještě cítíš gel, nebo už své vlastní šťávy!"

"Gel"

"Tak se špatně šukáš! Zasuň ho hluboce a stejnou rukou si zasuň 2 prsty do řiti a druhou rukou si stimuluj pestík. Přidej! No tak" Neslyším tvůj dech! Nejsi vzrušená? Přidej, náš hovor se blíží ke konci, když to stihneš a uděláš se, budeš mít jednodušší úkol na noc. Máš na to 5 minut!"

"Nestihnu to Pane, není to jako s TEBOU"

"Pak není co promíjet! Zasuň zelenáče na doraz, on se Ti musí vejít celý dovnitř, sundej si závěs až jak jsem ti řekl. Obleč si trestné kalhotky a vibrátor budeš mít v sobě do rána. Ráno budou další instrukce podle kterých se budeš řídit! A teď už běž do postele a tam vyčkej doby na úlevu bradavkám, samozřejmě i kolíčky si sundej a snaž se usnout. Vím že to bude těžké s vibrátorem, ale najdi si polohu, kdy to bude pohodlné a ráno spěchej k mobilu, kde budou instrukce. Dobrou noc.

Dobrou noc, můj Pane.

Dlouho jsem nemohla usnout, a kdo nezažil, nemůže pochopit. Ráno jsem se probudila se spícím vibrátorem - baterie nevydržela :-). Na mobilu byl vzkaz: ZELENACE NECH NA MISTE. OBLEKNI SE DO PRACE A NECH SI TRESTNE KALHOTKY (jsou to dosti těsné a pevné kalhotky, které nedovolí jakýmkoliv hračkám uniknout ven!)

Na kole se mi jelo vskutku zajímavě. Žeby na to Pán zapomněl? Docela mne to rozdráždilo a ani se mi už nechtělo vibrátor vytahovat. Po cestě jsem si zachránila kůži, neboť jsem si koupila baterie o kterých nebyla prozatím zmínka. Pán mne zkouší?

V práci jsem nemohla myslet na nic jiného, jen jsem netrpělivě čekala na další instrukce.

Další sms v 9:00 hod.: JESTLI MAS BATERKU, USETRILA SIS DOST NAMAHY. VYMEN BATERKU A DEJ NA PUL VYKONU. BRADAVKY OPET DO UVAZU, CHCI JE VIDET MODRE, VECER AZ PRIJEDU! TAKTO PRACUJ DO DALSI INSTRUKCE!

Posílala jsem Pánovi velmi vzrušující a erotické sms, až mne okřikl, že musí pracovat, že se mi ozve, až bude na to čas!

Celý den jsem cítila cosi tvrdého a nepohodlného v kundičče. Často mi v hlavě proběhly úryvky z různých povídek, kde byly ženy týrány úplně jinak, tak jsem si možná ulevovala? Hlavně jsem myslela na to, že dělám Pánovi radost a že až přijede mohu Ho velmi horce přivítat! Strašně moc jsem se na Pána těšila!!!!

Po dvanácti hodinách.

Můj Pán přijel až 21:30. Baterie už zase dodělala, ale teď jsem už neměla psychickou sílu ji měnit, už mně to uvnitř všechno bolelo, už to nebylo vzrušující, ale ten pocit, že Pán přijede a já budu pokorně čekat, až mi z toho pomůže, ten pocit byl velmi vzrušující! Měla jsem velmi silnou chuť na cokoliv, co se sexu týkalo! Byla jsem vydrážděná na maximum.

Pán přijel a hned zkontroloval zda je vše na místě. Věděl že baterka bude vybitá a podal mi novou se slovy: Teď hned!

Můj Pán mne velmi ostře pozoruje jak plním jeho úkoly, taktéž tomu bylo i nyní. Když jsem chtěla zelenáče vytáhnout, zadržel mi ruku a beze slova zakroutil nesouhlasně hlavou. Tak mi to trvalo trochu dýl, ale povedlo se. Pustil mi ho zase na plné obrátky. Pár kráte s ním hluboce zajel a řekl: Zajeď na nějaké méně frekventované místo, mám na tebe chuť teď hned! A nejezdi daleko!

Za jízdy mne Pán držel mezi nohama a velmi lehce mi masíroval pestík.Když jsem po chvilce zastavila, zabrzdila a vypnula motor, Pán mi hned zatlačil hlavu do jeho klína, kde se už tyčil jeho Pták a čekal na mé ústní masírování.Netrvalo dlouho a dostalo se mi horké lávy, která mi byla vyznamenáním, že to vše dělám dobře a že je Pán spokojený!

Doma pak se mi Pán věnoval a zkoušel posunout mé prahy bolesti, pokory, ponížení a poslušnosti. Vždycky je to velmi nenásilné, takže jsem sama na sebe hrdá, že to postupně zvládám a že Pánovi tak věřím!

Taky jsme si poprvé vyzkoušeli ponyplay, velmi něžně a opatrně a pouze v masce a provazovém úvazu. Bylo to neskutečné! Potlačila jsem znalost prostředí a soustředila se pouze na povely, vycházející z provazů v bocích. Byla jsem a jsem nadšená, jak nám to šlo a že má důvěra v Pána je tím podtržená.

Jestli se to Pánovi taky tak líbilo, čeká nás spousta práce s natrénováním povelů, poněvadž na slovní povely v této oblasti neumím reagovat. Mám zase o další důvod navíc, těšit se na Pána a na naše vzájemné poznávání se v různých situacích.

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče