Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text poskytnutý autorem pro zveřejnění na tomto webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Pomsta

Překladatel povídky, [email protected], mi poslal ke zveřejnění svůj překlad povídky.

Znali jsme se už dlouho a měli jsme se rádi. Prožili jsme spolu pěkný intenzivní čas. Teď bylo všechno pryč jen proto, že jsem řekl, že mi připadá příliš brzo na svatbu. Jsi naštvaná. Ani moje obvyklé metody, jak tě uklidnit, nefungují. Tentokrát dělají vše dokonce ještě horším. Žádná pokora, žádná oddanost, jen boj. Poškrábala jsi mne, když jsem se tě pokoušel uklidnit, jako už častěji, ale tentokrát u toho křičíš, že nejsi moje hračka. Miluji tě svým vlastním způsobem. Došlo mi to. Všechno je pryč. Zítra ráno odejdeš a nikdy se už nevrátíš....

Urážíš mě, ponižuješ svými slovy, ale dávat roubík ti nebudu. Do teď bylo vše tak krásné. Ano, ba i já jsem si pohrával s myšlenkou tě brzy požádat o ruku, ale o to ses sama lehkomyslně připravila, byl jsem tvůj pán z lásky, ale pořád ještě tvůj pán. Postavila ses proti pravidlům, porušila jsi naše zákony a nyní tě musím potrestat, i když jsme chtěli jít stejnou cestou. Tentokrát, když je to naposledy, ti dám vše, co máš tak ráda. Bičík, řetězy, budu tě dnes tak rozmazlovat, jako ještě nikdy. Nikdy na tento den nezapomeneš. Nebe a peklo nebudou ani sekundu rozděleny. Rozkoší a bolestí se budeš svíjet v posteli. Budu ti tyto pocity působit a jen sledovat, ale moje tělo se nezapojí.

Nepotřeboval jsem dlouho, abych uviděl mně tak známé červené skvrny na dekoltu. Trochu na správných místech pohladit, na jiných poklepat bičíkem a už se rozjíždíš. Zase mě urážíš. Křičíš na mě, že jsem prase, ale na otázku, zda se ti to líbí, odpovídáš ano. Pokračuji dál. Teď zpracovávám tvoje bradavky bičíkem, jediný úder nebolí, ale v průběho budou bradavky stále citlivější tak, že tato pohlazení bičíkem budou způsobovat bolest. Už mi nenadáváš, sténáš pod mými jemnými údery. Po chvíli přestávám a zapaluju si cigaretu. Jdu a dávám ti potáhnout. Zkoušíš mě kousnout, takže už žádný další šluk nedostaneš.

Zhášíml cigaretu a starám se zase o tebe. Ošahávám stydké pysky, abych zjistil, v jakém stavu se nacházíš. Jak jsem očekával, jsi mokrá. Je pěkné, že je mi naposledy dopřáno cítit tvou vlhkost. Chci tě naposledy ochutnat, takže se sesouvám mezi tvé roztažené nohy, přitom kontroluji, jestli pouta na tvých nohou dobře sedí. Ochutnávám tě, sténáš, hartusíš. Říkáš, že ode mne už nikdy nechceš žádný orgasmus, ale ještě jsi to ani celé nedořekla a už ti to přichází. Vychutnávám a cítím to, přestože proti tomu bojuješ. Přestávám a nechávám tě trochu uklidnit. Jsi krásná. Právě protože jsi tak vzteklá, jsi tak krásná.

Jsi na sebe naštvaná, že jsem tě dokázal tak rozpálit, až ti to přišlo. Jsi vzteklá, že tě nenechám v klidu. Čekám, dokud se tvůj dech neuklidní a nepřestaneš se třást. Usnula jsi. Nyní beru tvé citlivé bradavky do pusy. Nejdříve opatrně, tak, aby z toho něco mělo tvoje podvědomí a dokud se neobjeví trocha vlhkosti v tvé mušličce. Pak silněji, že se opět začínáš probouzet. Sténáš bolestí a vzrušením. Silně jsem kousl do tvých bradavek.Probouzíš se a já si začínám hrát s tvým poštěváčkem.Vím, že se ti to líbí. Ráno budeš tak zničená, že ještě týden z toho budeš něco mít.

Zase ti to přišlo. Tentokrát se tomu nebráníš. Zcela se tomu poddáváš. Tentokrát ze sebe vykřičíš svůj orgasmus.

Vychutnávám si ten pocit moci, že jsem se ti postaral o další vyvrcholení proti tvé vůli. Jsi hotová. Jsi fyzicky ny konci. Tvoje tělo dosáhlo své hranice. Nechávám tě v klidu a vychutnávám si pohled na tvé tělo.

Uvolňuji tvá pouta a lehám si unavený vedle tebe. Dobře vím, že to je poslední noc vedle tebe.

Příští ráno jsem nevlídně probuzen, probuzen dvěma uniformovanými muži : "Vy prase, co jste této nebohé ženě ...."

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče