Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text článku poskytnutého autorem pro zveřejnění na tomto webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email [email protected] pište jí, ať nás nenapíná a pošle další díly svého deníku :-)

Snaha o ucelení myšlenek tak rozemletých, že stěží se podaří ukouti něco úhledného.
Je to ze života a iluzí a je to prvotina, tak mějte Vy, kdo to čtete, shovívavost při čtení a posuzování.

PO ROCE A MĚSÍCI A DNI (1)

Dospěla jsem do stádia, že toužím po zaznamenávání všeho co se děje a můjPán mi dal na to svolení!

Se svým Pánem jsme se potkali tak neuvěřitelným způsobem na Inetu, že jsmevěděli, že to nemůže být jen tak samo s sebou. Pánovi je 34 a mně 37 let.Bydlíme asi 150km od sebe. Oba jsme neměli žádné praktické zkušenosti ztohoto oboru BDSM. Oba však jsme už o sobě sami tušili, že nám to něco říká,a každý sám a trochu jiným způsobem jsme to zjišťovali o čem to vlastněvšechno je.

Můj Pán byl první ve všem co se tohoto týká, poprvé mi dal roubík, poprvémne spoutal, poprvé jsem s Ním zažila orgasmus se stříkáním (mým) Naučilijsme se otevřeně povídat si co se nám líbí a co méně Hodně jsme mluvili ostopce, kterou jsme dodnes nepoužili

Od prvního týdne známosti jsme s Pánem začali experimentovat s našimi těly apsychikou, na chatě na samotě u potoka, u stezky na blízkou horu, v jejímžúpatí se chata nachází. Každý týden (víkend) jsme tam pobývali, až do zimy!

Na chatě je krb, kožešiny, vlhký sklep, horké podkroví, balkon a časempřibyly hračky typu lana, pouta, roubíky, tampony všeho druhu, obojky vše coje možné z dostupného materiálu vyrobit, vyrábí můj Pán. Je velmi zručný aumí krásné věci z kůže a kovu.

Můj Pán je na první pohled dobrák a sympaťák. Umí s každým pohovořit, umínaslouchat, ale i bavit. Myslím že nikdo by do něj nikdy neřekl, že umí býtpři akci tak tvrdý a neoblomný. I já často zapomínám a provokuji a pak cítímna vlastní kůži, že to tak je!

Docela často jsme si měnili role, abychom zjistili a poznali co kdo cítí vkteré roli. Po jisté době se ukázalo, že Pán je Dominant a já submisiv. Né100%, ale z větších procent.

Při jednom takovém zkoumání mých vnitřností, za mého naprostého znehybnění,dostala jsem tak silný orgasmus, že si můj Pán myslil, že jsem se počůrala.Takto jsme přišli na to, že se nám líbí pissing.

U akcí samotných vždy záleželo na naší náladě, ale protože jsem s, častojsem se podřizovala přání svého Pána, protože mi to přinášelo uspokojení.Pán je velmi sexuálně zdatný a potřebuje reálný sex daleko častěji, než jsemsi představovala. Tedy v našich scénkách nikdy tyto aktivity nechybí a kdyžby se to stalo, tak vím že je zle!

Pán se mnou procvičovat různé pozice a příkazy. Musela jsem zvládnout různédruhy vítání, podle toho zda si umanul, že budu jeho otrokyně, nebo subinka,nebo fena, nebo pony, co ho zrovna napadlo. Tyto role mají i různé viditelnéznaky, různé povinnosti apod. Můj Pán je velmi pečlivý a vypracování anacvičení těchto povelů a rozkazů nám zabírá čas ještě dodnes.

Zde se dostáváme k jádru povídky.

Byla sobota ráno. Před malou chviličkou jsme ukončili ranní milování, kteréje pravidelně velmi dlouhé a krásné. Ještě jsem se úplně nevzpamatovala aPán mi připnul širší obojek a vodítko a táhnul mne nahou ven. Z kundičky semi dralo jeho sperma ven, je to vždy takový ponižující stav, že to neumím vsobě ponechat. Ráda si to hned vše očistím. Ovšem tentokráte mne Pánpřipoutal a upevnil velmi silně k obrovskému pařezu poblíž chaty. Má pozicebyla skoro na všech 4, ale pařez mi podpíral a vlastně velmi pevně fixovalstřed těla a končetiny mi Pán taky velmi silně ukotvil. Nevím jak, neboťjsem záhy dostala pásku přes oči a tím se mi zintenzívnil sluch! Bylo docelateplo a já měla šílený strach, že někdo půjde po té stezce a uvidí mně! Prýabych se cítila lépe, dostala jsem ještě roubík.

Chata je téměř v lese. V lese žije spousty živočichů, kteří nadělají takovýrámus! Začínalo se mi těžce dýchat, strach a vzrušení co bude následovat? cochce tady venku se mnou můj Pán provádět?ještě nikdy jsme nebyla takto venku

Můj Pán mne velmi rád mrdá do řiti. (prosím omluvte sprostá slova, aleneumím používat jiných, neboť tyto a jim podobné běžně můj Pán používá.Zjistili jsme, že nás to velmi vzrušuje!) Říká o řitním svěrači, že jesilnější a že to má takto rád a taky proto po mně žádá, či mi přikazujepravidelně cvičit pánevní svalstvo! Každý týden probíhá přezkušování.

Na tom pařezu mi začínalo být úzko. Praskaly větvičky, sem tam na mne dosedlmotýl či moucha, to vše mne velmi vzrušovalo! A v takový napjatý okamžik sedo mně začalo něco velmi tvrdého a silného zakousávat. Mám na mysli, že seto do mně rylo a nekompromisně si to dělalo místečko v mých vnitřnostech.Pánův Penis to nebyl, to poznám, tak mi hlavou začaly vířit fantazie.Vzápětí jsem však mohla poznat, že to byla nějaká násada na podáváníklystýrů. Má řiť a střeva se počaly dost intenzivně naplňovat a napínat. Pánsi zřejmě vyrobil nějakou násadu na hadici a zavedl mi ji do zadnice. Budemečistit zabordelené střeva po tom týdnu, kdy jsi tak pěkně papala a klystýrysis nedělala!

Takže jsem se utěšeně plnila a přitom kolik lana povolily vlnila není topříjemné, ale je to od Pána a pro to je jiné! Můj Pán už dobře ví, koliktoho snesu a tak v pravou chvíli se kolem mne začalo něco dít, ale úlevanepřicházela tím směrem, kde jsem to potřebovala nejvíce. Násada zůstala(asi zašpuntovaná), ale tlak se stabilizovat až na vnitřní pnutí a pocitneudržitelnosti!

Pán mne rozvázal tedy povolil mi utažení kolem nohou a rukou a řekl: Budupočítat od 50 dolů a kolik ti zůstane, když mi dáš znamení, že už to nemůžešvydržet, tak tolik dostaneš ran při další dávce! Vody tam moc nemáš, tak bysto měla vydržet, šetřím tě, jak vidíš.

To jsem tedy neviděla, protože se mi chtělo křičet hned, ale trochu mnezarazil počet ran a roubík a :"Buď statečná, uděláš mi radost a nefuň aovládej se, posilujeme vůli, kterou máš tak mizernou! Pozor počítám:

50(uběhlo snad 1/2 minuty)...49...(opět dlouhá pauza)...48...(přemýšlelajsem nad nutností, toto podstupovat, ale přeje si to můj Pán a on chce býtse svou subinkou, potažmo s mým výkonem spokojený, musím tedy trénovat a,ale PROČ? ...protože jsem jeho subinka a majetek a otrokyně a fena a to cochce neboť jsem se jednou, sedíc ve vlastní moči upsala, Jemu, podepsalajsem otrockou smlouvu a můžu být ráda, že jsem jen subinka, tak co naříkám?sama jsem to chtěla, ať si Pán se mnou hraje podle jeho chuti...42... totomi není zapotřebí...41...

jejda, Pán se přisál k jedné mé bradavce a druhou mi začal velmi jemněhníst...40...nasazuje mi na ztopořené bradavky provázky k tomu určené,uprostřed spojené a hraje si a pomalu počítá...39...hraje si s moustabilitou, když tahá bradavky nahoru a do boku, dolů adoleva...38...zavěšuje závažíčko, zná mé možnosti, tak je to na hranici méúnosnosti, ale mám co dělat se střevy a jejich nuceným obsahem...37...co asizamýšlí, kam a jak je vyprázdním?polévá mne vlna horka studu a strachu aponížení z těch všech negativních pocitů

36...co když někdo půjde,, vysychá mi v hrdle; cítím, že jsem neudržela moča počůrávám se, moč mi stéká po stehnech, Pán mi vkládá do mé volné rukysvého Obrovského Orla a chválí mne ( bála jsem se že zchytám za topočůrání),...33...vnímám docela opožděně a už nemohu vydržet, tlaky v zadkujsou nesnesitelné a tak co nejzřetelněji mávám rukou na znamení, že užkončím.

Točí se se mnou celý svět, nevím kde jsem , ale ta ÚLEVA!!!!! Nohy se mipodlamují a v ruce stále cítím tepající ÚD mého Pána. Vím, že Ho nesmímpustit, to bych si vysloužila velký trest! Vždy když mi Ho Pán svěří dojakékoliv péče, nesmím to přerušit do Pánova znamení či rozkazu, byt by měljiž po orgasmu.

Jsem zpocená a zajímavě šťastná a uvolněná! Takže pouze 33 ran dostanu.Nevím sice čím budu bita, ale hlavně že jich není 50! Nemám ráda bolest, alemůj Pán mně jí postupně učí snášet. Prý je do zdravé i na psychiku a prokrvíto zadek, který stejně pořád sedí! Věřím svému Pánovi! Nedělal by nic, co bymi ublížilo nebo nemělo nějaký užitek, mně zrovna né hned viditelný. Anedělal by se mnou nebezpečné pokusy!

Cítím vlažnou vodu stékat po mém těle nádherný pocit! Ale už se hadicepřibližuje k zadku, Pán mne tlačí do hlubšího předklonu a už se mi zase plníta střeva. Trochu polevuji v masáži Varlat, kam jsem přešla po rozkazu Pána.Proto také ucítím násadu hlouběji a bolestivěji v zadku s Pánovými slovy:"Proč polevuješ? Nepolevuj v masáži, nevšímej si toho co dělám já, všímej sitoho, co jsem Ti přikázal, ať děláš! Nebo nemáš chuť na svou oblíbenousvačinku?" ( to měl Pán na mysli své vzácné spermie!)

Mírně souhlasně jsem pokynula a opět rytmicky pracovala na tvorbě télaskominy! (ještě před 1/2 rokem bych všem tvrdila, že semeno nejím! Aleprotože si to Pán přeje a je mu to milé, dokážu to, umím o to i poprosit ajsem na sebe v tomto ohledu hrdá, že se mi to podařilo překonat a že Pán jižnemá žádnou překážku a muže si své semeno umístit a vystříkat kam si jenzamane!) Voda mně ovšem nelítostně opět naplňuje. Tentokráte to bude horší, v plnémstavu mám dostat těch odpočítaných 33 ran.

"Nemysli si, milá moje, že to bude jen tak! Kolik ti zbude tentokráte, toztrojnásobíme a velmi tě překvapíme!" dodává můj Pán a zastavuje vodu.Beztak by se do mne už nevešlo ani trošičku! Násadu zaráží hluboko do plnéhozadku se slovy: "aby to nezavazelo, víš? Protože při vyplácení bych mohl oto zavadit a byl by problém, musím myslet na tvé bezpečí, víš? Moje milá!" apohladil mne po zádech až došel opět k té násadě a ještě jednou jí pořádnězavrtal!

A tady končí první díl. Ta nás napíná, co? Takže - rychle přetočtena začátek textu, sedněte k mailu a napište!

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče