Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text článku poskytnutého autorem pro zveřejnění na tomto webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email [email protected] pište jí, ať nás nenapíná a pošle další díly svého deníku :-)

POSLUŠNOST

další z velmi intenzivních víkendů(konečně dopsaný)

Přivítání s mým Pánem bylo již klasické. Kontrola a ohledání, různé mačkání a zasouvání přešlo v krásné milování, při kterém mi můj Pán šeptl: Za chvilku dostaneš klystýr, a budeš ho co nejdýl držet, musíš mi ukázat, zda jsi v tomto umění pokročila, již dlouho jsme to nezkontrolovali! A pak se uvidí. Budeš mít zvláštní úkol a podle toho jak jej splníš, tak se vyspíš, nebo se dočkáš něčeho milého!

Tak jsme přešli do koupelny a protože si Pán vrchol pozdržel, mohl mi ho v koupelně opět zarazit do kundičky, kde se po chvilce i vymočil. Je to pro mne velmi velmi ponižující akt, kterým jsem se dokonale dostala do psychického stavu otrokyně, která v tuto chvíli nemá na výběr. Mám tyto psychické stavy někdy ráda, jen se mi o nich trochu zvláštně píše a ne vždy jsem je schopná unést! Tentokráte to ovšem přišlo v pravou chvíli.

Pak jsem si musela kleknout a vyšpulit zadek a počítat náplně stříkačky. Samozřejmě mi Pán nejdříve řiť řádně namydlil i zevnitř, aby mi to držení trochu zkomplikoval! Tak a přišlo počítání a snažení se. Přes 20 náplní stříkaček s komentáři, že je na mne moc mírný a hodný, ale to jen proto, že i já se chovám jako správná subinka a jeho majetek.

Pak jsme se jako by nic omývali a oplachovali, až už jsem to nemohla vydržet. Trochu jsem se v té sprše spolu s Pánem potila, tak mne po malé chvilce pustil na mísu a v pohodě se domyl, utřel a odešel se slovy: Spěchej s tím co musíš udělat, řádně se omyj a nenechávej mne dlouho čekat, protože Tě slíbená odměna může minout!

Nebylo to jednoduché. Nepříjemně dlouho jsem se vyprazdňovala a poníženě seděla na míse. Pak jsem ale rychle provedla očistu a spěchala za svým Pánem. Hned za dveřmi jsem málem zakopla o obojek. Zvedla jsem ho s tázavým pohledem na Pána, který jen velmi lehkým posunkem naznačil, co mám dělat. Tedy jsem si ho na místě zapnula. Ale pak za rohem místnosti na mne na zemi čekalo ještě pár kožených předmětů, které jsem si musela po řadě a po cestě oblékat. Byly to pouta na ruce, udidlo s utahováním přes celou hlavu a nakonec i tuhá kožená maska přes oči. Trochu mi to dalo zabrat, ale zvládla jsem to. Celou tu dobu ze mne Pán nespustil oči.

Došla jsem po paměti k posteli, kde Pán ležel a přiklekla jsem. Byla jsem nezvykle klidná, byť jsem nevěděla co mne čeká. Nicméně neměla jsem se přeci čeho bát, vždyť jsem byla hodná a poslušná a můj Pán je dobrý Pán!

Pán si poručil hlazení, škrábání a dotýkání se kdekoliv a jakkoliv. Mělo to být hlavně příjemné. A protože se už známe nejeden pátek, věděla jsem kde a s jakou intenzitou. Došla jsem k Penisu a ten už čněl jako stožár. Když jsem si s ním hrála, cítila jsem jak to v něm hezky tepe! Škoda jen, že mám udidlo

Mám pro tebe nelehký úkol řekl mi Pán a já jsem se zarazila a zastavila ve své činnosti. Nezastavuj se a masíruj. Přivedeš mne k orgasmu, jakýmkoliv způsobem si vybereš, ale tvé spermie musí skončit ve tvé pusině a to do poslední kapičky. Jak to provedeš nechám pouze a pouze na tobě. Máš to tím ulehčené! Ale udidlo zůstane tam kde teď je! Pomohu ti pouze tím, že ti dám znamení, kdy to bude. A když se ti to povede a ani kapičku neztratíš, sladce se ti odměním! Když se ti to nepovede, budeš mít na výběr. Trestů, samozřejmě. Tak neotálej a začni!

Celou tu dobu, kdy jsem svého Pána přiváděla k branám orgasmu, přemýšlela jsem dost intenzivně jak to provedu. Zkoušela jsem si jen tak Pánův Penis nacpat do úst, ale zdálo se mi to s udidlem v ústech nemožné. Pán mi dal signál a já jsem se snažila seč jsem mohla, signál byl však planým poplachem. Ale asi by to nebylo vyšlo. Zkoušela jsem to do spodní mezírky a nebylo by to ono! Znova jsem tedy Pánův Penis masírovala a intenzivně přemýšlela jak na to. Řekla jsem si, že tedy zkusíme horní mezírku, kde strčím i jazyk a není možné :-) Ještě že má můj Pán rád hrubší zacházení s jeho Penisem.

Další signál už naprázdno nebyl a mně se povedlo nemožné. Ani kapička nazmar! Byla jsem na sebe hrdá. Pán mne po chvilce pohladil a pochválil. Řekl mi, že si myslel, že to bude vypadat jinak, že se těšil, že mne bude pozorovat, jak olizuji své spermie z ruky (vždycky jsou totiž mé, protože tak to Pán říká, že je tvoří pouze pro svou subinku!).

Za odměnu jsem si mohla vybrat cokoliv z erotických hrátek. Požádala jsem tedy svého Pána, ať mi něžně prohladí celé tělo. To patří k mým velkým libůstkám. A můj milovaný Pán ještě přidal třešničku a tím završil naše krásné netradiční milování.

Myslela jsem si, že mi povolí pro spánek odstrojit se. Byla jsem však na omylu. Opět mne překvapil!! Mimochodem miluji překvapení, ale po pravdě toto nebylo to pravé ořechové. Mít tvrdou masku na očích, udidlo, obojek-ten mi nevadí a pouta spojená těšně k soběžádná pohoda. Ale od pohody tady nejsem, tak jsem se snažila vedle svého Pána takto usnout. Nicméně marně. Asi po hodině hledání vhodné polohy jsem začala Pána snažně a mile prosil o odstrojení. Vypadalo to, že neuspěji. Ale když po dalším snažení Pán obměkl a uznal, že je dobré, aby měl subinku vyspanou a odpočatou, tak mne uvolnil a až do rána jsme vedle sebe spali jako jedno tělo.

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče