Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Prohlášení k odchodu z redakce bdsm.cz

Pozn. (2010): Tento text byl jen dokladem o zbytečném vyhrocení jistých emocí - z redakce jsem odešel (a práskl za sebou dveřmi - moje chyba, mnohokrát od té doby opakovaná) ze třech důvodů, 1. pronikání reklamy na web 2. pronikání některých naprosto zcestných názorů na web a 3. založení našich vlastních stránek, s podstatným rozšířením obsahu, který začal být tak zajímavý, že se z nich texty kradly - no a jakmile nebyly texty jen na jednom místě webu (byly na dvou nezávislých webech), nedalo se dobře prokázat, odkud je zloděj ukradl. Nenápadné náhodné chyby v textu, vypadlá písmenka a mezery navíc... vůbec nepomáhaly, pokud text povídky ukradl např. časopis Markýz a "redakčně upravil".

Zpět na hlavní stránku mého webu.

Původní stránka www.bdsm.cz po založení - když ještě na ní nebyly reklamy atd.

P.S. děkuji všem, kdo výše uvedený text nebo odkaz na něj poslali dál, zveřejnili na svých stránkách apod. Děkuji i za vaše maily a názory, kterých se sešlo... více nez jsem čekal.

BDSM logo

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče