Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Autor: [email protected]

Přeložil: (c)1999 Tom

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Dostala jsem provaz – záznam scénky

Včera večer mě S. pověsil.

Poslední dobou jsem byla snad příliš rozpustilá. Včera večer jsem sešla ze schodů – chtěla jsem S. vylákat z jeho ateliéru. Dal mi najevo, že něco dodělá a:

„Za pár minut jsem nahoře“.

„No, jen abych pak měla čas.“ Nejen rozpustilá, ale taky drzá!

„Určitě budeš.“ Hmmm, to bylo dobré znamení.

Za okamžik se objevil a zvedl mě od počítače. Zamířili jsme na půdu. (Někdo má mučírnu ve sklepě. My jsme si ji zařídili v podkroví.) Svlékla jsem se a snažila se nedívat do zrcadel rozvěšených po stěnách. I když se cítím štíhlá a přitažlivá, asi se nikdy nezbavím dojmu, který jsem o sobě získala, když jsem měla nadváhu. S. mi zakryl oči. Konečně jedna páska, která funguje – navíc moc pěkně vypadá: zelená kůže a černé měkké podšití. Musím poděkovat Leather Bobovi! S. mi pak svázal ruce za zády zeleným popruhem a zbytek popruhu omotal kolem pasu (nesnáším pouta!).

Kožené důtečky jsme měli u známého v opravě, takže S. začal bičíkem. Ostré rány, skoro každá pořádně štípla. Zaměřil se na prsa a bradavky. Vždycky jsem je měla velmi citlivé a navíc se ještě úplně nezotavily z toho, jak mi je Pán šlehal bičem z koňských žíní. Nevědomky jsem sebou začala cukat a S. si vychutnal to, že mě může trefovat, kam se mu zamane. Začala jsem se zmítat.

S. miluje, když se přestanu ovládat a rád sleduje, jak sebou házím. Nakonec jsem ani nebyla spoutaná! Začala jsem se od něj odvracet. On si mě v klidu obešel a když jsem ztratila přehled, kde zrovna stojí, přetáhl mě ze strany, odkud jsem to vůbec nečekala. Bylo to vážně na nervy, protože jsem ho přes puštěnou hudbu (Tom Waits – „Swordfishtrombones“) neslyšela. Vždycky počkal, až napětí pěkně vygraduje, a pak mě několikrát zprudka udeřil. Zaměřil se hlavně na bradavky, a nakonec jsem se nemohla ubránit vrcholu. Padla jsem na kolena a stulila se do klubíčka. Zavládlo ticho.

Čekala jsem, zároveň mě těšilo, jak hubatá jsem byla, a bála jsem se, co mě za to čeká.

Ucítila jsem na hlavě smyčku. Sklouzla mi na krk. S. ji utahoval a táhl mě za ni do stoje. Okamžitě mi došlo, co udělal. Nikdy dřív to nezkoušel a ani jsme se o tom nebavili. Vyděsilo mě to.

Když mě vytáhl do stoje, tah polevil, ale úplně nezmizel. Oprátka byla utažená – trošku tlačila, ale nebránila dýchání ani krevnímu oběhu. Slyšela jsem S. přejít o kousek dál (teď už si nedával pozor na to, abych ho neslyšela, proč taky). Zpanikařila jsem a bez obalu se zeptala, jestli má po ruce nůž.

Na chvilku se zarazil a pak povídá „Mám. Ale nebudu ho potřebovat.“

Z tónu jeho hlasu mi bylo jasné, že ho můj dotaz nepotěšil. Na druhou stranu jsem tím, co jsem řekla, nebyla proti (rozhodně jsem nepoužila stopku), takže jsem si říkala, že mi to projde.

S. mě začal znovu zpracovávat bičíkem prsa a bradavky. Nemusím dodávat, že tentokrát jsem moc neuhýbala. Vytáhl náš oblíbený vibrátor, roztáhl mi nohy (přitom mi utáhl oprátku) a začal mi dráždit poštěváček.

„Můžu se udělat?“

„Ne.“

Bojovala jsem s rostoucím vzrušením. Už předtím jsem byla hodně vzrušená (strach na mě tak působí, a navíc bití přes prsa…). Každý nepatřičný pohyb mi oprátku utahoval a tím bránil v dýchaní – musela jsem se soustředit na polohu, která mi umožňovala se nadechnout.

S. mi dal na kotníky pouta a pak mě donutil se rozkročit. Uvědomila jsem si, že mezi pouta dává rozporku – vím přesně, jak široce se musím rozkročit a jak poklesnu v kolenou. Nějak se mi do toho nechtělo. S. čekal. Zase to ticho. Maličko jsem se rozkročila – tlak na krk podstatně zesílil. Zakuckala jsem se.

„Víc. Roztáhni ty nohy víc.“

Splnila jsem rozkaz – S. mi pouta připevnil k rozporce a postavil se. Smyčka byla utažená tak, že jsem hůře dýchala a cítila, jak mi zaškrcuje krevní oběh.

„Pane, ta smyčka je těsná.“

Ne, že bych přímo kvičela, ale bylo znát, že mě smyčka škrtí. Navíc, ten strach… Také můžu říct, že málokdy řeknu S. „Pane“, aniž bych si připadala nepatřičně.

„Jo. A bude to horší.“

Znovu zapnul vibrátor. Začal mi sát bradavky – střídal jemné, příjemné a drsné, bolestivé doteky – semtam mě lehce kousnul.

„Pane, začíná se mi točit hlava.“

Nestěžovala jsem si – musela jsem mu dát znát, co se se mnou děje.

Tlak na chvilku polevil. S. mě nadzdvihl a dal pod oprátku prsty. Pak si mi klekl mezi nohy a olízl mi klitoris. Přitiskl k němu rty. Nedělá to často – bylo mi jasné, jakého vyznamenání se mi dostalo – S. byl spokojený s průběhem scénky a s tím, jak si vedu. Zasténala jsem a snažila se nepodklesnout v kolenou (což by mi utáhlo smyčku).

S. mi začal vibrátorem ojíždět klitoris a vrátil se k sání bradavek. Oprátka byla hned o moc těsnější. Stála jsem na špičkách a lapala po dechu. Slyšela jsem v uších vlastní tep.

„Když se uděláš, nadzdvihnu tě.“

Tuhle hru jsme hráli při zkoušení jiných praktik omezujících dýchání – jako třeba když mi zacpal ústa dlaní a přidržel mi nos. Nejsou to bezpečné hrátky, protože mám mírné astma. Jenže ovládání orgasmu nás oba bere. Strašně jsem se chtěla udělat, ale nešlo to – oprátka byla hodně utažená a dost jsem se bála.

„Myslím, že takhle se neudělám,“ vyrazila jsem ze sebe namáhavě.

Malinko povolil smyčku a byla jsem.

Když jsem se přestala svírat, S. smyčku úplně povolil a odsunul se ode mě. Za okamžik mě vzal za hýždě a stáhl mě k sobě. Seděl na židli. Nasadil si mě na penis a hladce do mě vstoupil. Nemohla jsem natáhnout nohy, protože jsem mezi kotníky měla rozporku, která se zarazila o nohy židle. Pohybovali jsme se a já začala být znovu vzrušována. Vždy, když jsem se nadzvedla a spustila, smyčka se utáhla a zas povolila.

Bylo zřejmé, že jej to také vzrušuje. Pak smyčku utáhl na maximum.

„Povolím to, až se udělám.“

Věděla jsem, že další šanci nedostanu a že si nemůžu dovolit omdlít. Ignorovala jsem hlasité lapání po dechu a bušení v hlavě. Známe svá těla dobře a tak jsem jej brzy dovedla k orgasmu. S. smyčku povolil a sejmul mi ji z krku. Zabořila jsem mu hlavu do ramene.

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče