Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text poskytnutý autorem pro zveřejnění na tomto webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

(c) 2002 K.
Autorka má email [email protected] pište jí, ať nás nenapíná a pošle další díly svého deníku :-)

PSÍ VÍKEND

Sliboval jsi mi, že mne jednou ukážeš, jak je to být fenkou celý víkend. Nikdy jsem dopředu nevěděla, co se Ti bude chtít. Mně se chtělo téměř vždy, protože jsem za tím vším viděla enormní zájem nás obou o nás oba a to je to co miluji!

Sbal si věci, jedem na výlet, na víkend do hor…nemusíš si balit hodně šatů, jen si nabal tepláčky, obojek, misku, psi jídlo…a mne se začínala hrnout krev do hlavy a začalo se mnou lomcovat vzrušeni…

V autě jsem jela na zadním sedadle, jako fenka, s náhubkem a přivázaná, spíše přikurtovaná všemi dostupnými pasy…tak jsem ani nevěděla kam jedeme…a aby jsem si zvykla pořádně na fenku a na to že budu pejskem, asi trochu kroceným a vycvičovaným, než se všechno naučím, dostala jsem do zadku velký anální kolík, prý ať si zvykám, neboť když budu pasovaná na fenku, dostanu přímo ohon a že to bude horší!

Náhubek prý nesundáme až na pokoji a mezi lidi budu muset chodit s nim, ale mohu si ho lehce maskovat šátkem, ale samozřejmě že ho budu velmi často sundávat!…to jsou ty milé rozmary mého Pána!

Tak jsem ležela přikurtovaná na zadním sedadle, s análním kolíkem, náhubkem…když v tom slyším-do prdele…poldové, rychle jsi mne přikryl dekou, ale stejně jsi byl trochu nervózni…ani se nehni, čubko…!!!!!

Kontrola proběhla a já jsem se snažila ani nedýchat! Slyšela jsem je a dokonce jsem měla pocit že se snaží přerentgenovat tu deku, ale neodvážili se?…taky dobře, protože bychom museli vysvětlovat a pak bych si to ještě slizla!!!

K lesní chaloupce jsme dojeli za tmy, pátek, večer…byla teplá noc, ale stejně jsem se bála, že budu muset spát venku a hlídat…to asi budu slibovat hory doly…anál už mne bolel, kolík tlačil, náhubek tlačil taky…říkala jsem si – nic na té feně není vzrušující! Nic! Už bych to nechtěla, ale slíbila jsem, že vydržím, co bude nezbytně nutné a slíbila jsem, že se zúčastním takových poznávacích pokusů, tak teď budu pouze kňučet, hafat a …poznávat se…

Otevřely se dveře, Pán mne odvázal z pasů, a za obojek popotáhl ven! No šup lenoško! Ven! Hybaj…je třeba se vyvenčit, jistě se ti již chce…vyber si keříček, pěkně si to tady označkuj…ať víš, co je tvůj rajon!!!

No to je tedy hezké! Poskakuji kolem keříků a snažím se je značkovat, nedaří se mi, padám, větvičky se mi zapichují do kolem a dlaní…kňučím a koukám žalostně na Pána, ale ten se evidentně baví…tak jsem mu označkovala i jeho nohu v sandále, …a to jsem si trochu pohnojila…!!!

Tak…ty budeš čůrat po Páničkovi…??? Dost natvrdo mne přikurtoval k jednomu ležícímu kmeni, a poněvadž jsem byla nahá, jen s obojkem a análním kolíkem, kůra stromu se mi zařezávala do těla…slyšela jsem, jak potichu nadává…ty běhno jedna malá, ty čubičko, nechtěl jsem ti to udělat, ale toto si vypiješ, počůrat Pánovi ponožku…nejdříve, když jsem byla úplně na fest přivázána, sundal tu počůranou ponožku a nacpal mi ji do pusy a koženým náhubkem a ještě jakousi kuličkou zajistil proti vyplivnutí…

A teď ty čubko fenčí dostaneš křest na FENU!…protože budeš mít až do neděle ocas ve svém zadku, musíš se vyprázdnit, abys mi pak nežadonila o velkou…v tomto postoji dostaneš 3 klystýry! a snaž se je držet dlouho, ať jsi čistá! Dal jsem ti do nich trochu mýdla, aby to s tebou zacvičilo více než jsi z domu zvyklá!

3 klystýry byly ponižující, neboť první byl ještě dost špinavý a Pán mne políval studenou vodou z hadice…další už byl lepši a ten poslední byl už úplně čistý…

Tak a teď přijde ten křest…vytáhnu ti roubík a do huby dostaneš zátku s ocasem, který ti zůstane do neděle večera, až budeme doma! Kdy se opět změníš v mou milovanou ženu! Ale to předbíhám, ještě si užijeme hodně srandy! Tedy já :-))

Jak řekl, tak udělal, zasunul mi velký kolik do úst a cítila jsem že se dá i přifouknout a z něj visel delší ocas, snad opravdu ze psa!

Pořádně si ho olízej, ať je ti příjemný, v zadku…

Teď mi zarazil svůj naběhlý ocas do zadku a začal mne šoustat jako zvíře…miluje tuto polohu to vím a když si představím co vlastně má pod sebou…fenu, připravenou ke křtu…vystříkal mi řiť a řekl, teď přijde ten křest! Pozorně to prociťuj!!! Teď se ti vychčím do řiti, abys věděla co máš příště dělat! Čubko! a čůrajíc do mne, plácal mne jako fenu a říkal, hodná, hodná…pěkně držíš!!! Hodná a křtím tě fenou SUBA!…a teď ti zacpu řiť kolíkem a až budeš muset, dej mi vědět, jsem v chatě!

Oj, to bylo…musela jsem kňučet, výt a to všechno s tím ocasým roubíkem…myslela jsem že nepřijde…

Přišel, vytáhl kolík a já jsem se konečně uvolnila od jeho moči…pak mi vzal roubík z úst a strkajíc mi to do prázdného a vyčůraného zadku říkal: Tak SUBO, jsi teď má opravdická fena a doufám že jsem neprohloupil, že jsem si tě koupil…dobře zvaž, kdykoliv chceš udělat něco proti vůli Pána, dobře víš, že si tě zkrotím kdykoliv budu chtít a jakkoliv budu chtít…přitom mne odvazoval a trhnul obojkem – k noze! sedni-lehni-sedni-lehni-….do mého vyčerpání…pak mne přitáhl do chatičky, kde plápolal oheň a před krbem byla příjemná kůže, kde jsem měla své místo…a tam jsem úplně vyčerpaná usnula…možná jsem měla psi sen, neboť jsem se probudila kňučíc…ale to mi Pán strkal malý roubík do úst a šeptal, to abys nemluvila a já tě pak nemusel trestat, víš má milá fenečko!!! a hladil mne po celém těle a přilehl si ke mne a já jsem zase s malým roubíkem usnula a příjemně vrněla…

Probudilo mne to, že se mnou někdo hýbal, převracel mne na záda a roztahoval mi nohy, ale všechno jemně a opatrně…nebránila jsem se a podvolila, viděla jsem nad sebou svého Pana, jak se mu klátí u nohou jeho penis a vím že to zase potřebuje…co zvolí? začal se cpát do mé kundičky, jenže ta nebyla vzrušená…a navíc celý prostor tam dole vyplňoval kolík končící tím ohonem! Tak mi začal penisem jezdit po těle, po prsou, zmáčknul si je dohromady a začal kopulovat mezi nimi…sem tam mírně plácnul kundičku, aby se probudila, pak mi začal sát bradavky a pak přešel na klitoris a to mne probudí vždycky k té správné aktivitě…začala jsem vlhnout a přirážet, a to byl čas pro útok Panova penisu…zasunul hluboko a ještě hloub…to jsem se již zmítala v krásných křečích!

A pak mi sperma nastříkal na misku a řekl, dobrou milá fenečko, jestli chceš,tak tady máš večeři, jinak když nemáš hlad nemusíš…

Spát jsem ale musela zůstat s ohonem a na zadech a s roztaženými nohami i rukami…tak si mne Pán zajistil, aby mne mohl kdykoliv a jakkoliv budit…bez námahy :-)

Sobota byla o výcviku, aportech, jídlu a pití z misky…prostě vžívání se do feny! Tu další noc mi ale povolil spát bez ohonu…do si můj zadek liboval!!! sice mi ho Pán zase v neděli ráno vyšoustal a vystříkal a s těmi spermiemi nechal a zakolíkoval..ale noc byla příjemnější, když nic netlačilo!!!

Správná fena prý netahá cecky po zemi, tak mi je stáhnul velmi pevně a nechal koukat na svět pouze bradavky, které sem tam šimral, sál nebo trochu drtil…

Taky mi bylo řečeno, že v neděli jedeme na výstavu psů, tak ať se na to dobře vyspím…a to tedy neměl, já jsem nemohla usnout, protože jsem nevěděla zda tam budu vystavována já, nebo opravdičtí psi…

Po ranním tréninku, aportech a výcviku, šoustačce a oblečeni krásného psího oblečku mi bylo jasné, že tam budu vystavovaná já…a kolik jiných,…???

V autě jsem jela tentokráte v kufru, aby se předešlo policejním choutkám kouknout pod deku…jeli jsme ne tak dlouho…ale jaké bylo mé překvapeni, když jsem slyšela doopravdické štěkání?

Rozhlédla jsem se kolem…plno psů, normálních chlupatých čtyřnohých psů…chtěla jsem zalézt do kufru a nehýbat se, chtěla jsem utéci daleko, chtěl jsem protestovat…chtěla jsem se zeptat, jestli si nespletl výstavu…ale jen jsem otevřela ústa, dostala jsem roubík a náhubek, několik ran přes zadek pár dobrých rad! : Chovej se jako fena, čubko, draze jsem si zaplatil vstup, abych si mohl porovnat jak je to s jinými čubkami! Pamatuj si, že jestli nebudeš stále u mé nohy, nebo jestli neposlechneš na slovo, už nikdy si nezahraješ na fenu, ale vždycky, když si budeš chtít hrát, budeš otrokyně nejnižšího stupně…ale to je jen důsledek dlouhodobý, jsou taky i důsledky okamžité a těch si všímej kolem sebe! Okamžitě se vtěl do feny a chovej se tak, jak jsem tě včera učil-dolů z kufru a sedni!

Jeho ton v hlase prozrazoval, že není o čem přemýšlet a okamžitě jsem poslechla!…

Oblečená jsem sice byla, ale pod ohonem mi čněla moje kunda, krásně hladce vyholená,,,když jsem šla po 4, tak to bylo dobře, ale nekoukala jsem nikam, jen jsem šla vedle Panovy nohy a strašně se styděla…co když mne někdo pozná…co…co když jsem tady samotná takto? …co…

Obešli jsme snad celou halu, kdekterý pes mi čuchal k zadku, dokonce se našli i tací, co mně chtěli šukat…jeden, veliký černý vlkodav se na mne vrhnul s takovou razancí, že jsem cítila jeho penis na své kundě…naštěstí to nebylo záměrem, nemáme takové hobby…nicméně jsem zůstala dost dlouho ochromena…

Pán mne uvázal u jednoho sloupku a řekl, zůstaň, jdu koupit vstupenky! (strašně jsem se bála, že doběhne to černé šukací psisko a to jsem ještě nevěděla co je to zač!…trochu jsem se rozkoukávala a tu jsem spatřila jednoho psa-člověka. pak dále zase fenku…aha, tak to bude takový zvláštní sraz…možná i zoofilové tady jsou?

Měla jsem možnost vidět, když jedna fena neposlechla, zavolali toho obrpsa, jmenoval se Brutus, a tu fenu vážně nechali vyšoustat tím psiskem! Ta řvala a škubala se, ale seběhlo se hodně pomocníku, kteří ji chytli a když už byl ten pes v ní, tak jen koukali na to představení! Pán tamté feny ještě musel zaplatit! ta si to určitě posléze vypila! Zahlédla jsem to poprvé v životě a věřím že bych slíbila všechno, jen ne to zvíře v sobě…bylo mi trochu na bliti!

Pan přišel a pohladil mne a říkal, neboj, jestli budeš hodná, nemůže se ti nic takového stát…jinak Brutus je na to cvičený, šoustá jen otroky…libuje si v lidech! Dokonce dostal jednoho muže otroka a ten se tak škubal, že ho téměř Brutus zakousl, ale otrok tedy raději podržel! je to taková rarita. ten pes je naučený, že je pánem jakéhokoliv otroka, na kterého ho pošlou, je naučený si to vzít! Nezná NE, a k tomu všemu je to takový psí nymfoman, pořád to potřebuje, tak je vlastně vyhledávám otrokáři, kteří za něj sice dost zaplatí, ale mají užasnou pomůcku na trénink. je to vlastně takový živý, trhací trenažér. Myslím, že když budeš opravdu skvělá fena, mohl bych ti ho na pár dnů zaplatit, co říkáš?…a nečekal na mou odpověď, věděl, že mé oči vystouply hrůzou …No pár dnů, to by mohlo být zajímavé-pokračoval…to psisko prý šoustá i několikrát za hodinu, jsou to sice krátké mrdačky, ale jsou velmi časté…hm, nech si to projít hlavičkou…

No to mi můj Pán dal brouka do hlavy! … … …

Hm…to mi stačilo a byla jsem jako ovečka…ale stejně se strašně bojím, že mi to jednou udělá…Vystavoval mne na modrém sametu a musela jsem si nechat ohmatávat tělo…jeden za mne dokonce nabízel hodně peněz, že si mne koupi, že chce takovou ceckatou fenu…naštěstí jsem nebyla na prodej :-)…ale když jsem přemýšlela dál, kdyby Pan byl špatný člověk, mohl mne tedy prodat, dostal by za mne hodně peněz a já bych se octla v kotci nějakého opravdového úchyla!!! trochu si to zahrálo s mou psychikou!!!!Co bych pak dělala…není pomoci, není útěku…fuj, až mne zmrazilo!!!

Nejhodnější pes na světě jsem byla…dostala jsem jakési oceněni, Pan byl spokojený, v autě si mne ještě zlehýnka ošukal a vydali jsme se na zpáteční cestu…má psychika bude mít dlouho práci!

Doma mi Pan napustil vanu růžové vody s pěnou, vytáhl ohon, omyl a uložil do skřínky, která měla název SUBA…a pak si vlezl za mnou a dlouze mne hladila a líbal…až uvolnil mou mysl a následně jsme se dlouho a krásně romanticky mazlili a milovali!

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče