Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text poskytnutý autorem pro zveřejnění na tomto webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

(c) 2002 K.
Autorka má email [email protected].

PSÍ VÍKEND 3

3 dil! avizovaná oslava 1.narozenin-FENY

Den D nadešel. Otevřela jsem oči a mé srdíčko zajásalo. Nezapomněl :-) Všude kolem mne byly okvětní lístky růží! Uprostřed místnosti na stolečku stál balíček. Chtěla jsem vstát, ale něco mne velmi drsně škublo krkem zpět. Byl to obojek na který jsem zapomněla. Každé ráno na to zapomínám :-). Tím jsem upozornila Pána že jsem vzhůru a tak ke mně přišel a políbil mne. Odepnul obojek a nechal mne dojít si k balíčku.

Krásně zabalená krabička. Co tam asi bude? Napětí, vzrušení? Když jsem krabici otevřela, něco na mně vyštěklo, a uviděla jsem krásný koňský ohon! Úlek, vzrušení, zklamání, šílená směsice pocitů! Podívala jsem se vyděšeně na Pána a ten se usmíval a jen pokynul, abych se přiblížila. Pomalu jsem se k němu přišourala a bála pomyslet, co bude. Jo mít nějaký tajný sen je jedna věc, ale když se blíží k jeho realizaci, začne se prudce prdel stahovat strachem! Pod ohonem byl postroj, a krásný chocholek na hlavu. Jejda, ze mne bude kobylka?

Krásně vyděšená a milovaná mi ženo! Ještě nikdy sis nevyzkoušela býti jiným zvířátkem než je fena. Fena SUBA ti jde náramně a všichni mi tě záviděli, na té výstavě. Nedávno jsem se dočetl, že známý pořádá týdenní pobyt Pánů se svými zvířaty. Přemýšlel jsem, čím sebe i tebe obohatit a taky se neopakovat a napadlo mne to ihned! Nebudeš tažný lesní kůň, to se neboj, ale mne vozit se naučíš! Pojď ke mně a už se neboj! Usmíval se a vtáhnul si mně na postel mezi růžové lístky a tam si mne velmi něžně pomiloval.

To je vlastně můj dárek tobě, tento postroj a ohon a týdenní pobyt v Belgii s lidmi nám podobnými. Ale dnes máš narozeniny a máme takovou milou tradici, že tvé narozeniny oslavujeme v takové milé uzavřené společnosti, že? Nejdříve těch 10 Pánů, dnes jich přijde 11 a pak znova venkovní slavnost. Jsem na tebe velmi zvědav! Velmi! Snad slyšíš a zapamatuješ si ten důraz v mém hlase! Taky ti nějak pomohu, o to se neboj, dostaneš náhubek a kuličku do úst, takže nebudeš blbě žvanit, kdyby ses náhodou opila, ale nevím jak bys to udělala, když nebude čím! Hm, třeba nosem? Ne, prostě ti pomohu, vím co je to za povinnost být ti mužem!

Těchto pár vět mu stačilo, aby mi úplně rozhasil můj mozek! Byla jsem na dně. Chtělo se mi prosit, plakat, z těch růžových lístků nikdy nevstat. Ale jen jsem se smutně koukala. Otřel mi oči a usmíval se. věděl moc dobře, co mi způsobil. Strach, že to opravdu udělá, šílené vzrušení, co si na mně vymyslí s těmi 11? Prostě jsem se ocitla na pramici za dvou klád a nevypadá na to, že jsou svázané.

Z toho chaosu mne vytrhlo to, že mne Pán začal strojit do koňského postroje. Byl krásný, Latexokožený. Má prsa byla úplně zmáčknuta a jen bradavky trčely ven. Na zádech a břiše bylo hustě kožených řemínků. Dlouhé latexové rukavice, zakončené kopýtkem a koženolatexové velmi vysoké kozačky na šněrování, zakončené dole také skoro kopýtkem. Byly tak vysoké, že jsem stála jako na špičkách. Když jsem se viděla v zrcadle, nemohla jsem se poznat. Volný pruh těla byl pouze od pupku po vyšší půlku stehna.

Pán se mnou škubnul od zrcadla, dal mi povel zvednout přední nohy a na ně mi obřadně položil ohon a obří svíčku.

Pak mne vzal za uzdu a vedl do obývací místnosti, která byla již zaplněná dříve zmíněnými muži. Strašně jsem se styděla a bála co bude. Pán nahlas řekl:

Toto je Vám mí drazí přátelé má dobře známá milovaná žena. Dříve než ji začne měsíční služba fena, o které ještě netuší, oslavíme její narozeniny. Její první narozeniny. Je u mne přesně celý rok ve službě a musím říci, že bych neměnil! Mé výcviky stály za tu námahu. Užíváme si spolu tolik radosti, že se musíme jednou za rok podělit. Tedy hlavně já mám tolik té radosti, že se chci i pochlubit! Můj dárek pro ni, je tento ponny obleček, týden na farmě s jinými zvířátky a dnešní oslava. Vloni si koupila a měla opatrovat tuto svíčku. je to kus jak vidíte. Ani jeden z nás se takovým mackem nemůže pochlubit. Proto není ani má kobylka na to zvyklá! Jen se mohla na ni koukat a připravovat se psychicky. Avšak i tak nevěděla co pro ní chystám.

Je to vlastně velmi jednoduché. Nejdříve si na ni sama před námi nasedne. Kterou dírku zvolí, nechávám prosím pěkně na ni. Myslím že je to velmi velkorysé z mé strany!

Muži zatleskali, aby projevili souhlas s tím, jak je můj Pán velkorysý! Jenže co bude pak? podle čeho mám zvolit dírku? Co se od toho pak vyvine? Věděla jsem že s toho určitě následně něco poplyne! Mozek se snažil, ale když jsem viděla před svými zraky tu svíčku, nevěřila jsem že jí někam dostanu! Naštěstí měla konický tvar

Tak Pánové a co jsem vymyslel? Budu svou ženu a otrokyni pásovat na kobylku. Ale nic není zadarmo, že? Čím větší kus si do sebe zasune, tím kratší doba bude hoření té svíce. A v době hoření té svíce, máte možnost vy všichni co jste tady šukat její zadek. Anál musíme dostatečně otevřít a naplnit spermaty, které způsobí vyprázdnění a pak bezproblematický zásun ohonu a dlouhodobý pobyt tam!

To mi stačilo, aby se mi podlomily nohy. Pán mne ale držel za uzdu pevně, tak jsem zůstala skoro stát. Ti muži tleskali ručičkami a jiskřilo jim v očích. Pomyslela jsem si, to bych jim vytřela zrak, kdybych si tu svíci natlačila celou. Ale kam? Do kundičky nemůže vlézt a do zadku se bojím pomyslet. Pán mi viděl až do žaludku, když řekl: Pony-čekatelka se může běhen zasouvání svíčky rozmyslet a změnit, ale pak již nemá jiné cesty.

Tedy jsem měla stejně jen jednu. Nejdříve jsem balancovala v těch botech a s těmi kopýtky tak, že jeden z mužů přiskočil a postavil mi přesně svíci na menší židli tak, abych mohla pouze nasedat. Můj Pán mne stále držel za uzdu a tím jsem byla chráněna před pádem úplným. Nějak jsem se přestala stydět, protože tady šlo o hodně! Bud mi budou opruzovat ten anál dlouho nebo skoro vůbec! Tak jsem se snažila. Polovina svíčky byla ve mně , když jsem cítila tlaky v břiše a ta šířka mi už nedovolovala ani kousek, muselo by se to nagelovat, můj vlastní maz už nestačil, nebo bych musela zkusit před všemi kopulovat se svíčkou - ach, jak ponižující!

Přes 2/3 do mne vlezly, ale ani o kousek více! Už to hodně tlačilo a pud sebezáchovy a uzda více nedovolily, Pán se asi jistil, aby si všichni dostatečně užili? To se nedovím! Možná mě má změřenou, možná ví!

Byla udělána značka a ten kus svíce byl uřezán a odložen a zbytek byl zažhnut. Mě Pán pohodil na lenošku tak, abych vypadala že jsem kobyla, která vytrčuje zadek a přední a zadní nohy byly opřeny na zemi a zajištěny proti nějakým prudkým pohybům. U kobyl člověk nikdy neví, říkal kdosi, když mi ty končetiny jistil. Když jsem ho uviděla, byl to loňský novic! Podívejme, už je zkušený! :)Na stoleček přede mne postavili svíčku a tak jsem měla pod kontrolou délku pasování na kobylu

Po pravdě řečeno, myslela jsem si že ta svíce bude hořet rychleji. :( Zadek mám už plný a svíce neubylo. Oni chlapci byli asi tak nadržení? nebo se jim tak líbilo to představení se svíčkou? Je pravda že jsem tady žádnou jinou otrokyni neviděla, ale zvenčí se ozýval smích, ženský

Tak mne tam tak nechali. Zadek to začal vypuzovat, nevěděla jsem že mám u sebe jednu otrokyni, která dává pozor na hygienu a pořádek. Asi měla instrukce. Zasunula do mne hadici a připustila tekutiny a pak hlídala a omývala a starala se o to, aby nebyl nikdy ani smrad, ani nepořádek.

Taky sem si už přála aby to už skončilo. Ještě párkrát si někdo ke mně odskočil a vyprázdnil se, přitom mi třeba plácali po zadku, ale to už jsem nevnímala, jen jsem si přála konec tohoto potupného mučení!

Vše jednou skončí! I svíce konečně dohořela. To mne vyčistili naposledy a byli svolání ti muži a můj Pán pronesl narozeninovou řeč:Tato oficiální část oslavy je u konce. dovolte mi, abych vás pozval na konečnou tečku. Má žena-otrokyně je zčásti pasovaná na kobylku. Teď dostane ohon, na který si bude dlouho zvykat! A na počest tohoto aktu si ji krásně veřejně vyšukám a semenem potřísním celá její rodidla, aby se jí jako kobylce krásně a přirozeně dařilo!

Při těchto slovech mi Pán vtlačil ohon do zadku a svůj Ocas do předku a takto mne ošoustal před těmi jeho přáteli, pak mi semenem pocákal celé přirození a Penisem to ještě rozetřel úplně všude! Všichni mu tleskali a křičeli bravo mistře a pak jsem už jen musela olízat Penis a konečně po několika hodinách mne postavili. Chvíli mi to trvalo, než jsem se vzpamatovala. No úplně ne, to trvá dodnes :-) ale ten prvotní šok, dlouhý ohon v zadku, až po kotníky a celá ta pokořující historka

A když jsem se trochu vzpamatovávala, zjistila jsem že jsem vskutku mezi lidmi venku! Kožená sukýnka do poloviny stehen a černá kulatá náplast přes trčící bradavky. Tak mi zakryl Pán má intimní místa a jinak vše nechal tak jak bylo, I chocholku na hlavě. A jak slíbil, místo udidla (přes které se dá pít) jsem dostala do úst kuličku-dost velkou a roubík a tak si mne vodil na vodítku za sebou. (a to jsem věděla a slíbila i jemu, že už se nikdy v životě neopiji a už jsem taky nikdy nepila!)

K prvotním zděšeným pohledům hostů pouze stroze oznámil, že je to jeho narozeninový dar, že jsem si totiž jednou přála zažít si na vlastní kůži dražbu koňů. A že on je pro každý žert a každé splněné přání a že mi to tedy dopřál!

Nedivte se přátelé, vždyť já svou ženu tak miluji, že jsem ochoten jí i dražit. Přestože je mi to velmi nemilé! Věřte mi, je zde někdo tak zamilován do své ženy jako já, že by ji splnil takový sen? Já jsem už nepátral po tom, zda chtěla koně dražit sama, nebo to chtěla zažít takto.

Někteří se zasmáli, jiní něco šeptali. každopádně to můj Pán vymyslel velmi velmi chytře! A nestačila jsem se divit!

Otevírám tedy na žádost své paní její vlastní dražbu. Vyvolávací cena je - a pauza, na kolik si mně cení, když už ta sranda musí dojít konce? 250 tisíc korun. Odvedu nyní kobylku do ohrady, můžete si jí jít pořádně zkontrolovat, abyste nemysleli, že kupujete zajíce v pytli. Do ohrady budou vpuštěni pouze ti Pánové a Paní, kteří se prokážou touto hotovostí.

Byla jsem zděšená! Cukala jsem sebou, koukala na něj vyděšeně, ale nic jiného jsem nedokázala, neboť boty byly příliš vysoké, přední nohy svázané za tělem a v hubě roubík s kuličkou. Teď mi ještě nasadili klapky na oči! Ohrada byla malinká ohrazená plocha ve stáji mezi doopravdickými koni, kde mne Pán uvázal k jedné tyči, rozvázal mi přední nohy, které zajistil u chytek visících ze stropu a zadní nohy zajistil železnými pouty ukotvenými v zemi. Byla jsem naprosto zděšená, nemožná nic říct, nic udělat jen zmatek a chaos v mé hlavě To je jen hra, to by mi neudělal, jistě, nebudu si to brát, je to hra...

Ale začali chodit zájemci. Vytáhli třeba ohon a kontrolovali i zadek, do kundičky zastrčili gynekologická železa a takto tam mohl nakouknout každý, pleskali mne po zadku a stehnech, dívali se mi do očí, uší, jen pusu nechali stále zavřenou.

Neškubala jsem se, přeci je to hra, ale Pán se mi od vyhlášení dražby nepodíval do očí a to mne strašilo nejvíce! Začínala mne ochromovat panika. Uvnitř mne to křičelo, na celé kolo to křičelo a nikdo to neslyšel! To není pravda, to je hra, Pán mne miluje a nikomu mne nedá! ...a až teď jsem si vzpomněla na nedávný zážitek z psí výstavy. Tam mi říkal, že... co mi to říkal? Začala jsem mít velmi černé myšlenky a nevzpomněla bych si ani na to jak se teď jmenuji.

Opravdu nevím co přesně všechno dělali a co kdo prohlížel. Uvědomila jsem si, že mne zase ustrojili, vedli na stupínek, kde mne držel jeden mladý muž, ale podle toho jak se choval, tak to byl něčí otrok, ten mne jistil proti pádu, neboť má stabilita na těch špičkách byla stále horší!

Zaslechla jsem, že chtějí snížit cenu, neboť neměli možnost podívat se do úst a že neumím stát na kopytech. Tu pán řekl, že mají vzít v potaz, že jsem kobylkou ode dneška, že si mne budou cvičit podle svého a že pusu si na vlastní nebezpečí mají odjistit až ve své stáji. Při vysoké vyvolávací ceně a účelu, kterémujsem měla sloužit, s tím ale neuspěl. Kontrola velikosti úst a zdravéhochrupu proběhla tak rychle a intenzivne, že jsem nestihla ani vykřiknout,po pravdě řečeno, nevěděla jsem ani co bych měla vykřiknout. Velmi hbitěmi sundali roubík a vytáhli kuličku, proti zkousnutí mi zasunuli mezizuby takový stojan, kdy jsem měla co dělat, abych udržela sanici pohromadě, jazyk chytili velkým skřipcem a vytáhli daleko ven. Zájemci kolem procházeli a nahlíželi do mých úst jako do džbánu. Jeden mi strkal do úst rukojeť biče, a díval se mi do očí, co budu dělat. Byla jsem tak vystresovaná, že jsem je vypoulila ještě víc, než jsem to dělala celou tu dobu, protože to všechno je přeci sen,...málem jsem se poblila, ale nebylo co :(, už hodně dlouho jsem nedostala najíst :(

Říkala jsem si, ne, to se mi zdá a to není pravda! Mezi tím sem jen zaslechla 300 tisíc poprvé a pak 500 tisíc a 750 a nakonec 850 tisíc a kladívko zaznělo v mých uších tak, že jsem si myslela že mi praskly bubínky.

Nee, určitě se probudím a budu ve své posteli se svým milovaným mužem! Nee, to nemůže být pravda. Ani nevím kdo mne koupil, ale přeci mne nikdo nemohl koupit. Tady se přeci neobchoduje s lidmi! To je ale sen!

pokračování po Velikonocích :-)
-o tom zda se úplně oddat Pánovi, či nikoli - jen kdo zažil a přežil může pochopit-

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče