Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Rohožka

Autor: (c)2001 Tom

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Po jisté době, kdy už vám poziční tresty nepřipadají tak drsné jako dříve, se můžete rozhodnout zpestřit si ležení, sezení, stání nebo klečení vhodnou podložkou, díky níž se trest za mnohem kratší dobu stane podstatně méně snesitelným. Můžete využít rozsypaný hrách, fazole, rýži... Nebo investovat do akupresurní podložky (plastová trochu ohebná destička s kruhovými výstupky o průměru 4 mm a výšce 2 mm - jsou i jiné typy).

Když vám to všechno připadá slabé, můžete trest nebo výchovu ještě zostřit. Zatím jsme nedošli k podložce s hřebíky, ale jsme v jakési mezifázi. Popisovaná rohož z pivních zátek je mnohem drsnější než výše uváděná akupresurní podložka, ale podlě mě jsou hrany zátek mírnější, než špičky hřebíků.

K výrobě rohože nepotřebujete nic než dřevěnou nebo dřevotřískovou desku (rohož na obrázku je vyrobena z dřevotřískové desky rozměru 360x360x16 mm). Na uvedený rozměr rohože se vejde 144 víček od piva, limonád, šťávy... Samozřejmě pokud máte větší nebo menší desku, potřebujete jiný počet víček. Víčka byste mohli na desku přilepit, přišroubovat vruty nebo přibít hřebíky - já je přibil, je to nejrychlejší a víčka se (zatím) nevyviklala.

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče