Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Autor: neznámý, www.a-e-c.org/stories/deutsch

Překlad: Leenka

Tato konkrétní stránka byla autorkou poskytnuta ke zveřejnění na mém webu (kromě jiných) a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Sexshop

Jednoho dne mě poslala má Paní Annette v Magdeburgu do sexshopu. Měl jsem nakoupit některé věci, které jsou zapotřebí k mé výchově. Vešel jsem tedy dovnitř a hledal to, co potřebuji. Škrabošku, roubík, pouta na ruce a na nohy, umělé penisy, jezdecký bičík, rákosku, bič a ještě několik dalších pomůcek. Obchod byl nedaleko, bylo sobotní dopoledne, krátce před zavřením. Položil jsem tedy košík na stůl, přímo před prodavačku. Jakmile mě zahlédla, poodešla ke dveřím, zajistila je závorou a stáhla roletu. Poté mi sdělila, že nákup budu platit já, jak se dohodla s mojí Paní, a proto si u ní vše odpracuji. Od této chvíle jí patřím a může si se mnou dělat, co se jí zlíbí, tak dlouho, jak jen bude chtít. "Nejprve se svlékni ", řekla. Nebyla to zrovna kráska, věk okolo třicítky, plochá prsa, trošku baculatá. Ale dělal jsem to, co mi poručila.

Pomalu jsem se svlékal. Asi jí moje svlékání připadalo příliš pomalé. Ucítil jsem šlehnutí bičem na své zadnici. Pěkně jsem si pospíšil. Teď jsem stál úplně nahý v místnosti.Přes roletu by mě nemohlo být vidět, ale někdo se zastavil přímo před ní a zíral na mě skulinou. Nasadila mi pouta na ruce opatřená karabinou a spojila je řetězem, který pověsila do stropu. Neupevnila řetěz dříve než jsem se opíral pouze špičkami nohou.

Poté následovala pouta na nohy. Vzpříčila po délce rozporku mezi mé nohy. Ucítil jsem vůni kůže, vzápětí mi oči přikryly brýle. Ústa mi vyplnil roubík. Zatímco jsem bezvládně visel na řetězu, kochala se pohledem na umělecké dílo, které vytvořila. Bylo zřejmé, že je spokojena.Sdělila mi, že následujících 24 hodin patřím pouze jí. Poté si mě má paní odvede. Uchopila bič a uštědřila nemilosrdný výprask mému bezvládnému tělu. Bila mě bez rozmyslu. Rány dopadaly na celé tělo. Vzrušovalo jí, když zasáhla můj ocas. Řval jsem, ale roubík můj řev zcela pohltil. Řekla mi, že jsem její první otrok.

Divoce jsem se zmítal v poutech. Ztratil jsem vědomí. Když jsem jej opět nabyl, byl jsem sám. Trvalo dvě hodiny než se znovu objevila. Teprve tehdy si v klidu dopila kávu.

Konečně uvolnila řetěz a sundala mi rozporku.Šli jsme do zadní místnosti, tam, kde jsem se svlékal, a usadili jsme se na pohovku.Nařídila mi, abych si kleknul vedle ní.tak, abych se opíral o zem chodidly. Chvějící ruce se mi podařilo za zády spojit s chodidly.Zbavila mě škrabošky i roubíku. Teď jsem ji poprvé spatřil nahou. Díval jsem se na její notně visící stydké pysky a tlustá stehna.Její píča mě odpuzovala, všude chlupy třpytící se její vlhkostí. Chroptěla vzrušením.Poté ukázala mému prstu,jak jí má dráždit. Pochopil jsem, co mám dělat..Překonal jsem odpor a začal ji dráždit.

Chutnala po moči , což mi bylo velmi nepříjemné. Řádně jsem však plnil příkaz.a oblizoval jí jazykem.Vtlačila mi hlavu hlouběji do svého nitra.

Už měla píču čistou. Cítil jsem, že se brzy udělá. Hlasitě sténala.a přirážela pánví. Vypnula se a počala se chvět.Orgasmus a uvolnění.

Nařídila mi, abych se přemístil. Horní část svého těla jsem měl položit na desku stolu tak, abych na ní vystrkoval zadek.Vím, co bude následovat. Nasazuje si umělý penis, potírá ho vazelínou, stejně jako mou řiť.Chystá se mě opíchat. Hlasitě sténám, když proniká svěračem a postupuje dál. Pomalu ale nepřetržitě, centimetr po centimetru,prostupuje mé střevo.Když je ve mně celý, začíná se rytmicky pohybovat.Nešetří mě, stále znovu mi ho tam vráží až po okraj. Poté se natáhne pro bič a při každém přírazu mě šlehne po zádech. Po půlhodině přestává, chce se dívat na televizi.

Poručila mi postavit se vedle gauče, na němž seděla . Ruce jsem měl vzpažit nad hlavu a vypnout se ke stropu.Balancoval jsem na špičkách. Nesměl jsem se ani pohnout ani promluvit. Dívala se na televizi, celé čtyři hodiny jsem takhle zůstal stát. Bylo to nesnesitelné, nevydržel jsem a pohnul jsem se. Podlomily se mi kolena , i mé paže klesly k zemi. Proto mě při bičování nešetřila. Ani svázaný jsem nebyl. Na kolenou jsem se přemístil do ložnice. Lehl jsem si na záda , připoutala ně velice pevně k posteli. Ruce a nohy byly bolestivě napnuté. Řekl jsem, že mám velkou žízeň. Uvědomil jsem si, co se stane. Sedla si nad můj obličej a sevřela mi hlavu svými tlustými stehny. Poté přitiskla svou smradlavou díru na má ústa. Věděl jsem, co chce , a proto jsem okamžitě otevřel ústa. Měl jsem obrovskou žízeň a věděl jsem, že mi nedovolí se napít něčeho jiného. Netrvalo dlouho a ústa mi zasáhl horký proud její hnusné moči Močila.přerývaně, aby mi dala možnost vše polknout, nic nemělo přijít vniveč. Vypil jsem vše, do poslední kapičky a poděkoval jsem. Za odměnu jsem jí směl očistit. Když jsem dostal příkaz, abych jí očistil i špinavou prdel, začal jsem se zdráhat. Poté co mě několikrát šlehla bičem přes ocas, přešla mě chuť odporovat a dal jsem se do díla. Trvalo mi odporných deset minut, než jsem ji dostatečně olízal.

Měla už toho pro dnešek dost. Narvala mi mé špinavé slipy na obličej a lehla si vedle mě. Brzy usnula, zatímco já jsem se ještě značnou chvíli vedle ní válel, neboť se mi mé slipy velmi hnusily.

Když jsem se následujícího dne probudil, zjistil jsem, že na mě sedí. Jezdila mi píčou na ocase. Byl stále tvrdší a tvrdší.Pak jsme se překulili a pokračovali jsme. Oba jsme hlasitě sténali Velmi rychle přirážela. Můj penis po včerejším bičování velmi citlivě reagoval na sebemenší podnět. Proto netrvalo dlouho a stříkal jsem. Jí to přišlo vzápětí. Lehla si vedle mě. Teprve potom mi svlékla z obličeje slipy a uvolnila provazy.Jazykem jsem jí očistil píču a stehna od spermatu.

Sprchovali jsme se společně, přikázala mi, abych ji umyl.Byla spokojena s tím ,jak jí sloužím.Odvedla mě zpátky do obchodu, kde mě znovu připoutala ke stropu.

Ještě jednou dopřála svému biči, aby si po mě zatancoval. Poté co jsem cítil bolestivé záškuby v celém těle, uchopila vibrátor, vsunula mi ho do zadku a pevně ho zajistila. Nastavila nejvyšší rychlost a odešla z místnosti.

Tak jsem tam visel dokud nepřišla má Paní. Celých šest hodin.

Nakonec jsem ještě musel prodavačce poděkovat za to, že jsem jí směl sloužit. A má Paní slíbila, že jí budu zapůjčován častěji. Co řekla, mě vyděsilo...

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče