Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku poskytnutého autorem ke zveřejnění nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email [email protected] (c)2001

Týden s mým Pánem - 1. díl

Prémie pro věrné čtenáře: ke každému dílu by se měla objevit fotografie autorky: první najdete zde. Řeknete si asi: "hm, auto". Je to jen ilustrace prvního dílu, viděl jsem fotografie k dalším dílům a v nich je MNOHEM více bdsm :-)

Vypravila jsem se na týdenní intenzivní seznamování se s mým Pánem!!!! Musela jsem si nabalit všechno co jen ke hraní doma mám a instrukce byly naprosto jasné.

„Když budeš dojíždět do města, prozvoníš mne a já budu v autě před hlavním vchodem. Tašky uložíš do kufru auta, po ruce budeš mít šátek na oči, obojek s vodítkem, anální kolík, vybrané šaty a lodičky. Usedneš na místo spolujezdce a pozdravíš mne, slušně a pokorně, a ať tě ani nenapadne na mne kouknout!!!! Nepromluvíš, připoutáš se, ruce za záda, nohy od sebe a pohled buď vpřed nebo pokorně sklopený! Vyčkáš všech instrukcí nebo dotazů. V hlavě budeš mít samozřejmě připravený seznam všech provinění za předchozí období a na vyzvání mi ho budeš recitovat! Pakliže Ti něco není jasné, zeptej se ihned skrze sms!“

Cesta byla jako obvykle. Jako ve vlaku. Nacestovala jsem několik tisíc kilometrů po našich drahách a když nemusím, tak nejedu. Posílala jsem různé sms svému Pánovi, ale odpovědi nepřicházely. Mé vzrušení rostlo. Učila jsem se zpaměti své prohřešky a tresty a najednou jsem byla před cílovým městem. Vytočila jsem číslo, nechala prozvonit a položila. Když jsem vycházela před nádraží byla jsem už dost vzrušená. Auto jsem uviděla hned, udělala jsem vše podle předem daných instrukcí.

Bylo mi to tak divné, nemoci se na svého Pána podívat, když jsem se na něj měsíc těšila! Ale nechtěla jsem něco porušit hned, byť důvody byly tak romantické! Nasedla jsem, pozdravila, připásala se a sedla si s rukama za zády a nohami od sebe.

„Zavři oči, má subinko!“ řekl krásně mile můj Pán. „a otoč hlavu ke mně.“ Ihned jsem poslechla a vzrušením jsem nedutala.

Měla jsem pocit, že asi dostanu na dvouhodinovou cestu roubík. Měla jsem pocit, že jsem udělala něco špatně. Bylo mi tak nějak provinile. Ale dostala jsem krásnou, dlouhou uvítací pusu! Kdybych stála, tak se mi podlomí kolena! Zasténala jsem vzrušením a můj Pán mi sáhnul do rozkroku. Mé vzrušení sílilo! Jenže můj Pán s naprostým klidem v hlase a svou krásnou zpěvnou intonací zvesela řekl :“Tak jedeme, má subinko! Moc jsem se na Tebe těšánkoval a jsem rád že jsi přijela.“ Se zavřenýma očima a vlhkými kalhotkami jsem se usmívala. Tetelila jsem se štěstím s uvolňujícími se endorfiny.

Po nějakém kilometru rychlé jízdy se mne můj Pán zeptal:“Jaké máš spodní prádlo?“ nevím proč, ale zaskočila mne taková otázka a chvíli jsem přemýšlela. „Ty nevíš?“ zeptal se trochu ostřejším hlasem můj Pán a než jsem stačila jakkoliv zareagovat řekl: “Okamžitě si sundej šaty! A dělej! Když nevíš jaké máš prádlo, podívám se sám a nesnaž se mi teď nic vysvětlovat,“ řekl, když jsem chtěla něco říci a tak jsem cítila, že není jiné možnosti. Můj Pán má auto se skly, kdy není vidět dovnitř, takže jsem až tak nepanikařila! Rychle jsem se svlékla a usadila se do původní pozice. Můj Pán nemeškal a ihned si vytáhl jedno mé ňadro a velmi silně stisknul bradavku. Vím že nemám ječet, syčet, sténat. Vím že má rád pokornou snášenlivost! Ale toto bylo velmi neočekávané a tak jsem vyjekla docela nekontrolovaně! To se Můj Pán trochu rozzlobil. Že se neumím kontrolovat v jeho přítomnosti a stlačil ještě jednou a silněji. To jsem si bolestí upustila a zase mne to překvapilo a vyjekla jsem!

„No co to je!“ ostře na mne spustil můj Pán. „Okamžitě se kontroluj! Já teď přistavím u benziny, chceš něco k pití? A ty si obleč obojek s vodítkem, lodičky, zasuň si anální kolík a pořádně si na něj nasedni! A na tu jednu kozu si okamžitě dej skřipec! A spěchej! Než se vrátím, budeš zde již sedět a vše bude hotovo! Stále si přitěžuješ! A nepřej si mne, když se rozzlobím doopravdy! Máš být teď se mnou týden a snad chceš i ven a né být stále přikurtovaná třeba u záchodové mísy!“ krve by se ve mně nedořezal. Vím totiž naprosto jistě, že můj Pán své výhrůžky dovádí do krajnosti a naprosté dokonalosti.

Spěchala jsem jak jen jsem mohla! Ale můj Pán je i velmi chytrý, dal mi čas, ať všechno stihnu! Určitě mne nechtěl trestat celý týden, když jsme se měli více poznávat i z jiných stránek!

Takže já upravená podle instrukcí mého Pána a vydali jsme se na další kus cesty. „Zavaž si šátek přes oči!“ Ihned jsem poslechla! Tentokráte jsem se hodně soustředila na to zda přijde nějaké štípání, takže vytahování druhé kozenky a její drcení proběhlo pouze za zvuku auta a mého vnitřního sténání! Druhý skřipec byl po ruce, tak jsem si jej musela cvaknout a teď si můj Pán vzal do ruky ovladač od análního kolíku a pustil ho na plné obrátky! Začalo to se mnou docela cvičit! „Tak neřekli jsme si, že budeš v naprostém klidu?“ zase ostře na mne zahartusil můj Pán. Provinile jsem zakývala hlavou a odpověděla, ano můj PANE!

„Sundej si kalhotky! A nacpi si je do pusy, snad ti to připomene že máš být zticha a nerušit mne při jízdě, chceš snad ve zdraví dojet na místo a sloužit mi, ne? Můj pták je už naběhlý a cuká v něm a potřebuje sloužit! Tak mlč, je ti to jasné?“... Ano můj Pane, jsem odpověděla a nacpala si kalhotky do úst. Velmi nepříjemný pocit! Najednou takové nepříjemné sucho v ústech, protože veškerou vlhkost odebírají kalhotky!Tentokráte si můj Pán vzal na paškál kundičku. Musela jsem si sednout tak, aby mi mohl zasunout prst dovnitř. „Vytáhni si na chvíli kalhotky a osuš mi mé prsty! Pořádně! Neflákej se!“ a pak mi kalhotky zase nacpal do úst. To všechno na dálnici za rychlé jízdy.

Když máte šátek na očích a na těle a v těle něco tlačí a vrní - nepopsatelný pocit. Ale ani na chvilku mne nenapadlo, že to je nebezpečné. Pozorovala jsem vnitřním zrakem cestu. Nahoru, dolů, zatáčky, brzdy, plyn... mám ráda rychlou a bezpečnou jízdu a můj Pán umí výborně řídit! i auto!!!Najednou jsme jeli pomalu, často zatáčeli až nakonec utichl motor. „Seď a ani se nehni!“ srdíčko mi bije vzrušením, slyším zvuk jak se vedle mě stahuje okno, otevírají se nějaké dveře, Můj Pán vystupuje z vozu?? a vzdaluje se od auta??? Slyším vzdáleně dálnici a jinak zvuk připomíná šum lesa. Kroky, kroky... A blik, blik...“otoč se sem, tam, zvedni si ty kozy, ještě výše, natoč svůj obličej více doleva“, slyším hlas svého pána a provádím úkony, které mi přikazuje a jsem trochu klidnější že je mi nablízku. Blik, blik...blikal foťák...“pojď s pusinkou blíže,
otevři ústa,
více,
ještě více,
neslyšíš? dělej
a už jsem měla ztopořený veliký Penis v ústech až po mandle! Můj Pán si mne přitlačoval a nadzvedával za hlavu a šoustal mi ústa jako divý! Pak přestal, otevřel dveře a vytáhl mne ven...

pokr.příště

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče