Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku poskytnutého autorem ke zveřejnění nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email [email protected] (c)2001

Týden s mým Pánem - 2. díl

Prémie v podobě fotografie autorky: zde.

... opřel si mne o studené auto a začal mi hníst a drtit prsa a zastřeným hlasem poručil „strč si 3 prsty do kundy a šoustej se! Dělej a teď si ty prsty olízej! Dělej!!! Znova dolů a pořád to tak dělej!“, pak mne vtlačil do dřepu a opět mi nacpal svého ptáka do úst. Chytil si mou hlavu a narážel mi s ním snad do žaludku. Zvláštní směsice pocitů! Vzrušení, emoce, dávení, šum lesa, občasné praskání větviček, studené auto na zádech...potom si můj Pán pokleknul, mne vytlačil to stoje rozkročného a začal mne lízat a vzrušovat ještě více. Podlamovaly se mi nohy!...Akce se velmi rychle střídaly: „Dělej, kuř mi ho, nevidíš, že je celý upatlaný a poklesává!!!“ a tlačil mi opět velmi vzrušený Penis do úst. Šoustal mi ústa, vzrušoval spodní partie, mnul bradavky a přitom si dělal i fotečky. Shora, zboku jednoho, druhého...pak jsem dostala svou první dávku do úst.

Můj Pán mne pohladil, pomohl mi nasednout do auta a dovolil mi sundat si šátek z očí. Oddaně jsem se na něho podívala, a nepotrestal mne, že nedal povolení podívat se mu do očí! Těch krásných uhrančivých a pichlavých očí!. Políbili jsme se, dlouze tulili a vydali se opět k cíli!

„Subinko moje, dej si zase šátek přes Tvá kukadélka, mám pro Tebe překvapeníčko!“ a v hlase bylo slyšet, že se můj Pán usmívá a docela těší. „Dej si oboječek s vodítkem, vodítko si dej do úst, sedni si na své ruce a nezapomeň si zasunout anální kolík. Přece se nebudeš jen tak poflakovat. To nemám rád! Celý týden, který u mne strávíš , slyš mne dobře, každou minutu budeš mít něco na sobě, nebo v sobě nebo kombinaci! Je třeba zjistit co máš ráda. A co nevíš sama, zjistím svými metodami! Moc se těším a TY?“

Zakývala jsem pouze souhlasně hlavou, neboť jsem měla vodítko v ústech a zrovna si vtlačovala anální kolík. Nevím jak dlouho jsme jeli, neboť v takovém rozpoložení člověk ztrácí kontrolu nad tím jak dlouho a kde a proč...jen jsem vnímala pocity a velmi natahovala sluch, zda nedostanu nějaký tichý povel. Cestou mi můj Pán samozřejmě s radostí kroutil bradavkami a měl veselé poznámky. Byla jsem veselá s ním! Velmi šťastná a veselá. Anální kolík ve mně vibroval na plné obrátky a způsoboval mi zajímavé pocity. Někdy nemilé, jindy příjemnější.

Až jsme zastavili a těsně po vypnutí motoru mi byly dány na bradavky skřipce. Bolely a pálily jako 100 čertů! Opravdu jsem si myslela že se počůrám bolestí a už už jsem chtěla prosit o ulehčení, sundání, ale můj Pán mne předběhl. Přehodil je za mírnější a tiše mi řekl: „Jestli mi uděláš ostudu, budeš mít ty předchozí skřipce každou a celou noc a budeš za ně přikurtovaná k posteli, tak dělej vše s rozvahou a ne zbrkle, jak jsi zvyklá. Teď odejdu a ty se ani nehni! Ani nedutej! Jen přemýšlej jak se budeš vzorně a pokorně chovat. Rozumíš? A než přijdu, nacpi si kalhotky do úst, místo přes oči si šátek převaž přes ústa, dej si provazové kalhotky, ať ti análník nevypadne a oblékni si šaty na nahé tělo, ty nestoudnice! Cestovat nahá! Co kdyby nás zastavili příslušníci?“ s těmi slovy a úsměvem na tváři mne můj Pán opustil.Jaké bylo mé zděšení, když jsem si sundala šátek a převazovala kalhotky v ústech a viděla, že stojíme před domkem s červeným srdíčkem? Srdce mi začalo divoce tlouct a byla jsem velmi nervózní!!! Co tady děláme? Sice se v mých povídkách objevují scénky s jinými muži, nebo ženami, ale v reálu? O tom jsme se přeci ještě nebavili. Bála jsem se převelice! Dokonce se k autu blížil cizí muž a já s obojkem a vodítkem a roubíkem! Prozatím pouze v bezpečnostním pásu přes prsa a provazových kalhotkách! Klopila jsem hlavu co nejvíce a dělala jsem, že tam vůbec nejsem. Zapomněla jsem, že skla jsou téměř neprůhledná. Pocit nejistoty, nervozity, pořád jsem vyhlížela svého Pána, který opravdu za chvíli přišel! Zrovna jsem si urovnávala na sobě šaty!

„Jsem rád že jsi to stihla! Půjdeme teď dovnitř! Chceš šátek přes oči? Nebo půjdeš s obojkem a roubíkem důstojně? Oddaně a pokorně?“

Krve by se ve mně nedořezal. Vyvalovala jsem na svého Pána oči a dělala grimasy, jako že bych i něco řekla. „chceš něco říci?, ale to je zbytečné, vždyť to víš, já jsem se už rozhodnul za Tebe, když jsi mi neuměla odpovědět hned! Víš dobře, že nerad čekám! Obojek Ti sundám, šátek kolem úst také, a co roubíček?“ ihned jsem přitakala že také ven...Tak mi byl vyjmut, to jsem si oddechla, ale ne na dlouho.

„Sundej si šaty!“-co je zase tohle, pomyslela jsem si. A ještě jsem nedomyslela a můj Pán mi dal hned na srozuměnou! Začal mi tvrdě podvazovat kozy a sundal malé skřipečky a dostala jsem ty hrozné, skučela jsem jako meluzína, ale jako by se to mého Pána netýkalo. Bradavky ještě i pořádně podvázal a konce provázku spojil za krkem, tak mi bradavky tahal k obloze. To byla bolest!!! Ale skřipce mi zase můj Pán sundal, asi měly pouze dočasný úkol! Někdy všemu nerozumím a ani se nestihnu zeptat! „chtělo by to pořádný korzet a dvouocasé kalhotky, to by ses mi líbila ve společnosti! To by sis užívala viď? Opět jsem stihla pouze vytřeštit oči, protože mne můj Pána začal vášnivě líbat a nacpal mi celý svůj velký jazyk do úst a chytil mne vzadu za vlasy a já jsem se oddávala slastnému pocitu jeho fyzické a psychické převahy!

Oblékla jsem si opět šaty a vyšli jsme směrem „dům lásky“. Co mne tam čeká? Dívala jsem se svému Pánovi do očí a měla jsem v nich obrovské otazníky!

A můj Pán se usmíval a kontroloval zda jdu po jeho pravici a pulkrok za ním! Pomyslela jsem si, jak jen je pozorný! Jak je všímavý! Ještě mnohdy nevyřknu otázku a dostávám odpověď! Ještě stále nemohu uvěřit tomu, že jsem mohla najít takového muže a že ON cítil v mých mailech podobné. Že mu budu moci dáti to, co hledá!

Byli jsme usazeni u jednoho stolu a kromě asi 10 lepých děv a barmana tam nikdo jiný nebyl. Pak přišel k nám známý mého Pána a byli jsme si představeni. Před jistou dobou jsem měla vypracovat povídáni o společné scénce s tímto mladíkem, kterého jsem zrovna poznala. Když jsem si uvědomila co všechno jsem tam napsala, tak mne polil dost horký pot, neboť jsem zatím netušila, jakou hru můj Pán se mnou rozehrál! Snažila jsem se vypozorovat z gest a pohledů, kam ta nevázaná diskuse povede! Bylo vidět že i můj Pán mne velmi bedlivě pozoruje a asi i ví co mi teď vrtá v hlavince. Jediný kdo nic nevěděl, byl právě ten Pánův známý. Byla to dost dobrá psychohra! Po hodině jsme odešli, aniž by se něco událo. Oddechla jsem si!

Pokračovali jsme už jen krátce do místa, do bytu, kde jsme měli být spolu plných 7 dnů! Po cestě jsem se pouze dozvěděla, že v plánu mělo být něco jiného, že jsem měla být do domku uvedena s páskou na očích a měla jsem mít dojem, že jsem v centru pozornosti mnoha lidí. Utkvělo mi to v paměti i tak. Vím teď zase o něco lépe, že je můj Pán nevyzpytatelný! A jen tak mezi řečí prohodil, že má domácí práce na téma subinka a 2 muži je vzrušující a že si ji rozhodně někdy zahrajeme. A samozřejmě se tajemně usmíval. Tedy jsem opravdu netušila, zda mne tato hra čeká již za pár minut, nebo zítra, nebo tento týden, nebo?...

Do bytu mne můj Pán pustil pouze se stříbrným pytlem na obličeji. Pak mne postrkával a manipuloval až do koupelny, tam mi dal můj kufřík a instrukce: „Teď se svlékneš do naha, odstrojíš se zcela! Nezůstanou Ti ani náušnice! Jasné?“ a aniž čekal na mé přitakání pokračoval, „já ti tady zapálím svíčku, sekundově se osprchuješ, je tady teploučko, nebudeš se otírat, dáš si obojek s vodítkem do úst a zaujmeš pozici P1,“ s tím mne opustil a já jsem se spěchala, neboť jsem netušila kolik času mám. Takže jsem si v kleče s rukama za hlavou hezky dlouho pobyla, ale to se mi asi jen zdálo. Můj Pán mi pak opět nasadil pytel na hlavu a vedl mne do pokoje. Do pokoje, kde mi bude asi překrásně a taky děsně napínavě a asi i někdy bolestivě! Tolik myšlenek a jedna předháněla druhou.

Byla jsem vtlačena do křesla, ruce za opěradlo, nohy velmi široce od sebe a takto mi byly končetiny za křeslem svázány. Můj Pán mne začal hladit po celém těle a říkal, že se na mne těšil, moc těšil a že je prozatím nadšen a že si to snad nepokazím, že snad budu stále tak hodná a pokorná, že mne velmi nerad trestá a že se velmi těší na všechny naše společné hrátky, které nás určitě někam posunou. Můj Pán má vyplněný dotazník, tak ví, co nemusím. Dodnes si pamatuji jednu zajímavou scénku z našeho prvního setkání! Měla jsem zaškrtnuto, že nemám ráda spermie na tváři. Je zvláštní, že když něco řeknu nebo naznačím, že toto a nebo tamto nechci, tak mne ihned můj Pán vyzkouší, zda to myslím vážně. Neboť hned první styk, první kouření, první hrátky, vlastně seznamování se a když to na mého Pána přišlo, řekl:“Okamžitě ho vytáhni, otevři ústa, budu se trefovat!“, poslechla jsem, strach mi nedovolil neposlechnout a věděla jsem ihned, že se nemíní trefit, že budu mít celou tvář pokapanou spermiemi. Neumím popsat jak mi bylo. Na jednu stranu hrozně a na druhou...tohle je Pán, který si prostě dělá, co uzná za vhodné a takového jsem hledala! Třepala jsem se vzrušením a nechutí. Nevím co převládalo. Naštěstí mi ještě tentokráte nepřikázal to rozmazat nebo olizovat...můj Pán jistě věděl, že na to ještě nejsem psychicky dost připravená, ale že takové scénky přijdou!

A když jsem si to uvědomovala a vzpomínala, dostala jsem opět ty příšerné skřipce a dokonce jsem si je musela držet svými ústy na tyčce! V hlavě mi střílelo slůvko STOP. Ještě jsem ho při takové akci nepoužila, většinou si můj Pán všimne, že je to už příliš, neboť má Tvář zobrazuje mé vjemy a pocity! Ale tu najednou blik, cvak...aha, fotíme se. Úsměv mi to sice nevyloudilo, ale snažila jsem se ještě chvilinku vydržet. Ten večer dostaly kozy opravdu zabrat. Podvazování, závažíčka, roztahování na klipsnách věšáku, mezitím nějaký vibrátor, Penis v ústech...akce opět střídala akci, nestíhala jsem si uvědomovat co kde končí a kde začíná. Vše se prolínalo a jedno povolilo a druhé sevřelo. Mezitím jsem musela hodně pít, protože si můj Pán chtěl vyzkoušet jak dlouho vydržím a jestli se mi náhodou nelíbí šoustačka s plnými vnitřnostmi, neboť jsem měla dostat i klystýrek. Ale začínalo svítat a bylo pondělí, povinnosti volaly.

„Subinko moje, aspoň víš nač se psychicky připravíš na dnešní večer. Zajdem za kulturou, sportem a jídlem a pak? No přeci si budeme zase hrát!“ a tak jsem ve velmi lehkém svázání, usínala vyčerpaná vedle svého Pána. Vyčerpaná, vyždímaná, ale naprosto spokojená. Už jsem skoro spala a tu mne můj Pán tahá za obojek (ten jsem musela mít úplně pořád, kromě veřejnosti) a manipuluje mne na svůj ocas. „Budeš přeci spát s živým roubíkem, jak jsi mi slíbila a jak jsi doma s kolíkem nacvičovala, nebo ne?“ To mne probralo! Pán mi natlačil Penis do úst a začali jsme hledat vhodnou polohu pro spánek, není to jednoduché. Samozřejmě jsem nemohla usnout, stejně jako doma s kolikem. Ale vyčerpání udělalo své, myslim že jsem spala, přitulená k Pánovu penisu, který jsem cucala jako miminko mámin prs. Chtěla bych to umět vždycky, neboť vím, že si to můj Pán přeje! Probudilo mne dávení, neboť ranní erekce nedala na sebe dlouho čekat, když prostředí bylo tak povzbuzující. Ani jsem neotevřela oči, jen jsem začala kouřit a lízat. Až byl Pánův Penis dostatečně tvrdý a připravený na průnik, musela jsem přejít na Pánův zadeček. Taky jsem to měla v dotazníku, že to nemusím a teď? Nedokážu si bez toho představit mou službu Pánovi! Pěkně roztáhnu jeho půlky a vnořuji svůj jazýček stále hlouběji, až kam dosáhnu a až je hezky Pánův zadek vlhký, mohu tam vnořit prst a mohu začít oprcávat tu jeho dírku. Penis přitom vždy tak ztuhne, že mám strašlivou chuť na něm rejdit! Musím o to vždycky hezky a pokorně žádat. A tyto ranní cviky jsme prováděli s železnou pravidelností! Prostě takový budíček s rozcvičkou!

Pak jsem dostala několik hodin „volna“. Musela jsem se dospat, posnídat, klystýry nejméně 2, každý den jsem se musela jinak namalovat, napsat do notýsku co bylo předchozí den nejlepší a co nejhorší, co mne napadlo, že nikdy nechci a co bych chtěla stále. Občas mne vyrušila sms se zněním: ´Okamžitě si dej na půl hodinky nácvik penisu k mandlím! A jestli ještě nemáš klystýry, tak s roubíkem, jinak zítra-nezapomeň! A podvázat KOZY! Ihned!

Nikdy bych si nedovolila neudělat to co dostávám za úkol. Né že jsem mohla býti zkontrolována, ale jsem pravdomluvná a neumím lhát! A když by se mne můj Pán zeptal a já pravdivě odpověděla, dostala bych přísný trest! Vím už moc dobře, že můj Pán trestá okamžitě a velmi tvrdě! Téměř vždycky mne to rozpláče! A myslím, že to má silný účinek! Když si mne Můj Pán cvičí na dálku, také okamžitě poslechnu! A také mne umí i před telefon potrestat tak, že pláču. Opravdu to zcela nechápu, že má na mne takový vliv! Ale co vím jistě je, že jsem šťastná, že jsem ho potkala a že je takový jaké je!

Můj Pán si se mnou hraje jako dokonalý kocour s myšičkou! Vždycky povolí, když se myšička už nehýbe, ťapkou do ní lehce trkne a když se dá myška na úprk, pác a už jí zase drží za krčkem...

Třetí den mne rozrušila sms. Okamžitě domluv možnost naší návštěvy u rodiny DF. Vyjeli bychom v 15 a prober možnosti! Vše jsem zjistila a dopoledne uteklo jako vítr a už zase sedím v autě, obojek, anální kolíček s provázkovými kalhotkami, kozy podvázané, bradavky také, a takto škrcené kozy v podprsence a v ní navíc papírové kuličky, které píchaly jako jehličky, těsné lodičky předem určené šaty.

V autě mne můj Pán pohladil a řekl: „Jsi moje nejoddanější subinka! Jsi moje zlatíčko! Mám tě rád! Jestli budeš pokorná a hodná, dlouho tě takto trápit nebudu!“ A vášnivě mne políbil!...Tam kam jsme jeli, je i mučírna. Sama jsem nikdy v mučírně nebyla a můj Pán se mi přiznal že on také ne. Ale protože ho za těch pár týdnů už trochu znám, vím jistě, že se nudit nebudeme! Na místo jsme dorazili s mírným zpožděním, ale...

pokr.příště

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče