Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku poskytnutého autorem ke zveřejnění nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autorka má email [email protected]. (c)2001
Pište jí, ať nás nenapíná a pošle další díly svého deníku :-)

VODA A SLOUP

Prémie pro věrné čtenáře: dostal jsem ke zveřejnění dvě fotografie autorky:1 a 2).

Jela jsem na 4 dny na vodu do míst, kde byl před týdnem můj Pán. Přečetla jsem si spankerskou povídku o Krumlovských šlajsnách.

Poněvadž jsem byla na vodě s vodákama poprvé dostalo se mi té cti být pokřtěná! Vodácký národ, to jsou převlečení D/s 24/7 a někteří o tom asi nevědí, protože jejich zákony jsou prudce zaměřeny na pokoření háčka a vyzvednutí pána Zadáka!

Bude-li mít někdo zájem, mohu následně vypsat povinnosti háčka! Úchvatné! Veřejně se tady provozuje BDSM a nikdo se na nikoho křivě nedívá! :))

Můj Zadák byla kamarádka, které jsem něco o BDSM prozradila, takže, když mne vedli ke křtu, šeptla mi do ouška. Teď si užiješ svého! A měla pravdu. Klečí se mezi trojnožkou z pádel na kopřivách a zadáci toho chudáka háčka mlátí jiným pádlem po zadku, hlasitě vykřikují práva a povinnosti a jiní pobíhají a lechtají dalšími kopřivami po skoro nahém těle, blátíčko z řeky je použito na oplácání celého křtěného háčka a na závěr je vhozen do řeky. Potupně se tam musí omýt! A to celé divadlo je před všemi přítomnými v dané pobřežní hospůdce. Samozřejmě, abych nezapomněla, při každé ráně pádlem se poděkuje! to je ale podoba!!! :-)

Byl to náramný zážitek, kde jsem si sáhla na skoro dno svých sil a dokonce u těch krumlovských šlajsen i na okraj své odvahy. Ale překonala jsem se a jsem ještě pořád jako v oparu.

Ještě tentýž den, kdy jsme vjížděly s mým Zadákem-Zadačkou :-) do té zpěněné vody pod Krumlovským zámkem jsem se ocitla už u svého Pána. Dobitá, špinavá, zarostlá, hladová.

Můj milovaný Pán si mně umyl, nakrmil, oholil.to bylo krásné!!! Pořád cítím to všechno příjemné

Jenže jsem čekala, kdy to přijde. Muselo to totiž přijít, zapomněla jsem si vzít s sebou to, co mám v subinčiných závazcích. Zapomněla jsem to úmyslně, a taky jsem se k tomu přiznala. Bývá to polehčující okolnost.

Byla jsem velmi příjemně unavená, všechny potřeby byly naplněny, tak jsem jen uvnitř trochu číhala. Mezi mé povinnosti patří být neustále v Pánově přítomnosti bez kalhotek a pokud možno i podprsenky.

Co máš na sobě navíc? zaznělo docela přísně a nečekaně. Opravdu jsem si to neuvědomila! Těmi všemi zážitky jsem své povinnosti uložila někam, kam jsem zrovna nedohlédla :((

První rána na zadek koženou plácačkou byla taky nečekaná. Ale to jsem už nečekala, poděkovala a rychle svlékala, co zavazelo! Pán stál a s lehkým úsměvem mne pozoroval, jak mne hezky přivádí k rozumu a poslušnosti. Jak se dostávám zpět do své role. Ponížené, poslušné a trochu provokující!

Přines si obojek a všechny hračky, vyzkoušíme něco, co jsem si pro tebe připravil, má milá!

Upalovala jsem pro kabelu a poslušně podávala velký, těžký obojek. Pán mi ho zapnul na pevno a připnul si mně silným řetězem k háčku ve stropě.

Čekej, a někam odešel.

Vrátil se se silným krásným dřevěným sloupem, který nasunul do konstrukce na zemi. Té konstrukce jsem si všimla, ale nestihla jsem se zeptat, co to je. Teď mi to tedy došlo. Trestný sloup. Krásný. Pánovou rukou velmi jemně opracovaný, namořený! (tam se mi bude trpět :-))

Na co čekáš? Upaluj ke sloupu a postav se k němu čelem a ruce zvedni nahoru, budeme značit oka!

Jenže mne nepustil řetěz. Pán mi ho povolil a když už stál u mne, tak mne s tím řetězem kolem sloupu obtočil a přidal rozpěrku a provazy.byla jsem tam dost nepohodlně a napevno!

Budeme trestat a doufám, že víš proč! řekl mile můj Pán.

Nezbylo než souhlasit. Svěsila jsem hlavu, zavřela oči a očekávala zasloužený trest.

Pán si mně vychutnával. Koukal na mne ze všech stran, hladil mne na různých místech, zkoušel zda jsem vlhká a komentoval, připomínal a následně i lamentoval: Jak se ti může stát, že si na výlet bez Pána nevezmeš vibrátor a závěsy na bradavky? Dobře víš, že ti neočekávaně dávám úkoly, abych se ti připomněl, abych ti zpříjemnil dny a třeba i sjezd po vodě a ty si to záměrně nevezmeš. Velmi hrubý prohřešek. Řeknu ti, co tě bude čekat a co neumluvíš! 25 ran plácačkou, tortura bradavek, nekompromisní šoustání a naplnění všech tvých dírek, následně dalších 25 ran plácačkou a stále na řetězu! Když říkám stále, tak stále. A potřeby budeš dělat přede mnou, poníženě požádáš a já ti podám nádobu, do které se vymočíš. Pakliže by se ti chtělo i na velkou jedině s třemi čistícími klystýry!

Trochu se mi podlamovaly kolena, co provazy dovolily, neboť jsem byla dost unavená. Ale mé vzrušení stoupalo a tak jsem byla pouze zvědavá co vše stihneme do spánku a co zbude na zítřek.

Pán mi nasadil ještě roubík a pásku přes oči a prvních 25 docela rytmicky naskákalo na mou zadnici. Byla asi růžová a horká, protože pán se tak vyjadřoval a chvilku mi jí hladil. To mám snad na exekuci nejraděj :-)

Došlo na bradavky. Nejdříve závěsy, ale postupem se přitvrdilo a dostala jsem jakési kovové spony, které velmi bolely. Dokonce jsem musela požádat a odejmutí, protože jsem to nemohla vydržet. Na to můj Pán většinou pozitivně reaguje, tak mi je sundal.

Aby mohl plnit další tresty, musel mne odvázat od sloupu. Po tom jakémsi uvolnění se mi samozřejmě začalo chtít kde co už tam :-)

Poníženě jsem požádala, že musím udělat potřeby, ale že to bude delší, protože si žádám, podle Jeho rozkazu i ty tři klystýry.

Dobrá, půjdeme ulehčit tvým vnitřnostem, ale nejdříve ulehčíš ty mně! Klekni a pěkně mi Ho vykuř! Snaž se! Pak dojde na tebe!

Pokorně jsem poklekla a vzala Pánův úd do úst a sála tak, že byl vmžiku obrovský, až mi to začalo dělat problémy. Pán do mne narážel a vrněl rozkoší a za chvilku jsem dostala svou dávku, za kterou jsem vděčná a vždycky poslušně poděkuji! Ne jinak tomu bylo teď.

Spokojený Pán si mně odvedl na řetězu do koupelny a dostlala jsem první dva klystýry. Samozřejmě jsem se spolu s nima i vymočilo, to nebylo v mých silách nějak oddělit. Proto následoval trest. Pán mi vymrdal řit spolu s mydlinkami pálivými a spermošky zašpuntoval análním kolíkem, který tam zůstal až to ranní rozcvičky.

Do pokoje jsem tedy šla pokořená, ale trochu uvolněná. Kolík není příjemná věc, ale dá se na něj zvyknout. Kolem pasu jsem dostala široký kožený stahovací pás, který pomohl zajistit kolík, proti nechtěnému vyskočení.

Půjdeme spát, moje nehodná subinko. Zbytek zůstane do zítřka a snaž se k tomu nepřidávat další tresty, už tak máme co dělat a já jsem měl jiné plány, trochu příjemnější!

Dostala jsem řetěz k obojku (byl dostatečně dlouhý) a povel na ulehnutí k Pánovi do postele. No jak jinak? Usínat s Pánovým Penisem v ústech si už považuji za čest. Ještě než jsme usnuli, Pán si pohrával s kundičkou, na kterou se dnes nedostalo a zřetelně jí to chybělo. Tak dostala aspoň pár prstů dovnitř a tak jsme unavení a šťastní a spokojení usnuli.

Párkrát jsem se probudila tahem řetězu, nebo tlakem kolíku. Vždy jsem se přisála k Penisu a usínala opravdu velmi spokojená!

K ránu jsem už měla problém s velikostí Údu v mých ústech. Začala jsem se už i vrtět a laskat se s Pánovým údem tak, aby se trochu probudil. Moc se mu nechtělo. Opatrně mně vzal za vlasy a směroval mne tak, abych se na Něj posadila. Je to s kolíkem a hrubým pásem trochu náročnější, ale nakonec se mi to povedlo. Ranní rozcvička mohla začít. Šoustala jsem tedy svého Pána jak nejlépe to dovedu. Řetěz od mého krku řinčel a Pán mi po delší chvilce vystříkal konečně i kundičku. Pokorně jsem mu poděkovala a zůstala na něm sedět.

To všechno ho samozřejmě už dokonale probudilo, tak s úsměvem na rtech pronesl: Hybaj ke sloupu, nestoudnice nespavá a nedočkavá!

Tak jsem se tam doplazila po čtyřech, s řetězem stále u krku a lísala jsem se k Pánovým nohám. Ale nepočítala jsem s odpuštěním. Doplazila jsem se ke sloupu a pokorně se tam postavila. Spermie mi mezitím vytékaly z kundičky. Nemám ten pocit ráda. Požádala jsem o možnost očištění se, ale bylo zamítnuto! Prý ať si užiji pokoření!

Postav se čelem ke sloupu a ruce si opři o horní hranu. Nebudu tě svazovat, jen upevním pás, abys mi moc necukala, ale ruce zůstanou na sloupu, jinak budem začínat pořád od počátku!

25 silných ran plácačkou na zadek s kolíkem bylo skoro na hranici mých psychických sil, abych tam ty ruce nestrkala! Hned po jsem je tam ale strčila a to jsem dělat neměla, že?

Ruce zpět a rozkroč se co nejvíce Ti to konstrukce dovolí! Dělej, dělej!

A plácačkou mne pobízel k plnění rozkazu. Následně mne poplácal po vlhkých stehnech, čímž nabral na plácačku vlastní tekutinu a takto upravenou do štiplava plácačkou jsem dostala dalších 15 silných ran. Zadek mi hořel, kolík vadil. Slzička stékala po tváři.

Pán mi ji slíbal se slovy: Proč se nenaučíš konečně mně poslouchat na slovo? Tak bys už byla volná a mohla si pohodlně sednout ke kávě. Jeho slova zněla mile a přítulně. Pán mne uvolnil od sloupu, ale to bylo všechno. Dívala jsem se na něho očima s velkým otazníkem. Usmíval se. Pohladil mne po tváři a celém těle, řka: Jsi dost těžko cvičitelná. Pořád neplníš příkazy do puntíku. Nemohu tě pustit. Musím ti nějak zafixovat do hlavinky, že tady jsem jediným zákonem já, že ta myšlenka neuposlechnout ti ubližuje,a jak to mám udělat? Musím stále přitvrzovat. Takže na všechny čtyři!

Myslela jsem si, že mi Pán vyndá kolík a že slovní kárání je důležité a že bude pokračovatškaredě jsem se však mýlila. Do kundičky se mi cpalo cosi velkého a vrnícího. Pán mi to zafixoval k pásu a mohla jsem si kleknout na dvě packy.

Teď si budu s tebou hrát na to co vydržíš. Jsi neposlušná, tak musíš trpět! Zadek své dostal, teď potrápíme zbytek tvého zlobivého těla.

Postupně jsem dostávala kolíčky na různá místa, závažíčka na bradavky, hlazení na lechtivých místech způsobovalo napínání kůže a zvyšování citlivostipak jsem si musela lehnout na záda a s nohami ke stropu do V jsem musela čekat na to, co se bude dít. Pán vzal kostku ledu a projížděl s ním po všech nejcitlivějším místečkách. Prosila jsem , škemrala, slibovala.najednou se přisál k mému pestíku a byl tam tak dlouho, než nespatřil a neucítil můj výbuch.

Naprosto vykončená jsem ležela schoulená na posteli a vydýchávala tu extázi. Pán mne pomaloučku a polehoučku odstrojoval, hladil a líbal. Brzičko si lehnul ke mně a vzal mne do náručí a ve velmi pevném sevření jsme vydrželi dlouhou dobu. Pomáhal mi tak zklidnit se a já ho za vše miluji!!!!

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče