Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Překlad: Tomáš Kudrna. Kontakt

Tato stránka (text původního článku psaného Tomášem Kudrnou, popř. překlad cizojazyčného originálu provedený Tomášem Kudrnou) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno.

Vstupní strana tohoto webu: www.volweb.cz/tkudrna. Přijďte zas!

Unesena neznámým

Příspěvek z britské konference o BDSM. Autorka popisuje realizaci svého snu, pár dalších lidí z konference před tím nebo poté napsalo, že mají podobné sny, někteří je realizovali, někteří ne. (Další reakce na příspěvek jsem nepřekládal, a většina lidí zůstala s autorkou v kontaktu mimo konferenci, případné dotazy apod. se tak jistě řešily lépe.) Já chtěl takovou věc realizovat naposledy s IMOBILem (šlo o poskytnutí prostor a času v mé garáži a mučírně pro jím zahájený únos, ne o splnění Lenčina snu). Nejsem sám, v kom vyprávění Jenny vyvolalo pocit deja vu - jistě bych něco dělal jinak, ale kostra je naprosto stejná. Únos neznámým (stejně jako znásilnění) je prostě představa pro mnoho žen (musím podotknout, že i mužů) vzrušující, samozřejmě s tím, že skutečný únos nebo znásilnění by ne každý chtěl zažít (ale jsou i tací).

Jde o doslovný nezkrácený překlad, smajlíky a členění odstavců odpovídají originálu.

Copyright 2001, Jenny X
First published on the British_BDSM list.

Zpráva: 2
Datum: středa, 21 03 2001 17:50:05 -0000
Od: "Jenny X"
Předmět: Unesena neznámým

Už je to nějakou dobu, co jsem tady psala o své touze nechat se unést neznámým mužem, kterého ani nespatřím.
A teď se to konečně stalo, a musím přiznat, že v reálu to bylo ještě mnohem více vzrušující, než jsem si to představovala..
Mnoho z vás mi radilo, co a jak zorganizovat a udělat, a já bych vám chtěla všem poděkovat.
Ráda bych popsala, jak se to odehrálo, ale bylo by to dlouhé povídání.
Možná by jeden z moderátorů mohl napsat, zda je vhodné, abych sem poslala velmi dlouhý příspěvek.

Jenny

Zpráva: 3
Datum: středa, 21 03 2001 18:39:44 -0000
Od: "Riff"
Věc: RE: Unesena neznámým

Jenny, jen do toho.
Za sebe říkám, že se na to těším.

Riff

Zpráva: 4
Datum: středa, 21 03 2001 18:52:07 -0000
Od: "Katrina"
Věc: Re: Unesena neznámým

no to sakra víš, že jo, Jenny ~smích~ hmm... no, *JÁ*' to budu ŽRÁT.. ~kuck~ Sem s tím!

Kat xxx
(& Rachel) 2 UK Dommes, in Love, in Lust, for Life!

Zpráva: 8
Datum: středa, 21 03 2001 20:35:26 -0000
Od: "Laones"
Předmět: Re: Unesena neznámým

----- Původní zpráva -----
>Zpráva: 3
>Datum: středa, 21 03 2001 18:39:44 -0000
>Od: "Riff"
>Věc: RE: Unesena neznámým
>
>Jenny, jen do toho.
>
>Za sebe říkám, že se na to těším.
>
>Riff

Panebože. A jak já!

Ali

Zpráva: 9
Datum: středa, 21 03 2001 21:08:07 -0000
Od: "Jenny X"
Věc: Unesena neznámým

Už je to nějakou dobu, co jsem tady psala o své touze nechat se unést neznámým mužem, kterého ani nespatřím.
A teď se to konečně stalo, a musím přiznat, že v reálu to bylo ještě mnohem více vzrušující, než jsem si to představovala..
Mnoho z vás mi radilo, co a jak zorganizovat a udělat, a já bych vám chtěla všem poděkovat.
Klíčem k úspěchu bylo svěřit mé přítelkyni Kelly roli vyjednávače mezi mnou a únoscem. Přeposlala jsem ji korespondenci, kterou jsem udržovala v této konferenci i na dalších webech, a ona vybrala jednoho z mužů, se kterými jsem si psala, ale neřekla mi, kterého, ani mi to nijak nenaznačila. Mnoho týdnů si s ním pak psala a přeposílala mi části mailů, takže jsem měla tu správnou míru informací a těšila jsem se víc a víc.
Neměla jsem ani páru, že nadešel ten den. Dotyčný mi napsal, že je pracovně v zahraničí, a Kelly mě udržovala v domnění, že se ještě nevrátil.
S Kelly se brzy chystáme na svatbu a Kelly proto navrhla, že bychom mohli jít nakupovat, vybrat pro ni šaty, a strávit celý den ve městě. Navíc mi řekla, že má na večer lístky do divadla.
Odpoledne jsem si vzala v práci volno, Kelly pro mě přijela a odvezla na vícepatrové parkoviště u obchodního domu. Připadalo mi zvláštní, že minula některá volná parkovací místa a vyjela až do patra, kde skoro žádná auta nebyla. Vystoupila, já ji sledovala pohledem, jak jde pro parkovací lístek, a vtom mi někdo přes hlavu přetáhl kápi a mužský hlas řekl, že je to únos. Myslím, že musel být celou dobu skrčený za mým sedadlem. Provazem mě přes ruce a pas připoutal k sedadlu. Pak vystoupil, otevřel mé dveře, svázal mi ruce před tělem a odpoutal mě od sedadla.
Dovedl mě k vedle zaparkovanému autu a naložil mě dozadu. Myslela jsem si, že šlo o dodávku, ale teď vím, že to byl mikrobus, z nějž odstranili sedadla. Tam mi připoutal ruce a nohy a než vyjel, přehodil přese mne deku.
Jel asi půl hodiny a pak zajel k domu. Složil mě na podlahu garáže, zavřel vrata. Nechal mě tam celou věčnost. Slyšela jsem větrák elektrického ohřívače, a cítila teplo. Když se vrátil, zhasl světlo, zvedl mi hlavu a řekl, že musím zavřít oči. Sundal mi kápi, přelepil oči dvěma měkkými polštářky a nasadil přes oči pásku. Pak rozsvítil a pomohl mi vstát.
Svázal mi ruce k sobě nad hlavou, přivázal ke stropu, a začal mne svlékat. Nespěchal, hrál si s tím, občas mi musel odvázat ruku nebo nohu, aby mohl nějakou část oděvu svléknout. Ruku nebo nohu mi vždy zase přivázal, takže jsem byla stále bezmocná. Nakonec jsem byla nahá až na pásku přes oči. Ruce jsem měla roztažené ke stropu, nohy roztažené a přivázané k podlaze. Dlouho si hrál s mými bradavkami a klitorisem. Rozžhavil mě tak, bych udělala cokoli, jen aby to pokračovalo. A pak bez jakéhokoli náznaku přestal.
Vrátil se s dlouhým provazem a začal mě svazovat. Cítila jsem, jak mne provazy ovíjejí a stahují. Mezi nohama udělal velký uzel, který mi přesně přiléhal na klitoris, a to mě nenechávalo vydechnout. Pak mi svázal natažené ruce za zády, a svázal mi prsy a ramena dalším provazem. Celkový dojem byl skvělý - byla jsem velmi pevně svázaná, a přitom to nebylo nepohodlné.
Vzal mě do domu (tady jsem málem napsal „vzal mě nahoru“, protože jsem v duchu viděl svou garáž a dům - pozn. překl.), poručil mi kleknout a svázal mi kotníky. Pak mi začal mnou bradavky mezi prsty, což mě opět šíleně vzrušilo. Dal mi ho do úst a já ho začala sát. Chtěla jsem, aby se udělal, ale on se stáhl, než se mi to podařilo. Zatlačil mě tváří k podlaze a naplácal mi holou rukou, pak nějakým bičíkem.
Řekl, že když budu při výprasku potichu, odmění mě sladkým potěšením. Když jsem přikývla, pokračoval ve výprasku silnějším, než na jaký jsem byla připravena, ale podařilo se mi se ovládnout kromě pár nekontrolovatelných zaúpění. Výprask byl ze začátku drsný, ale postupně jsem si zvykla a pak to bylo velmi erotické.
I teď náhle přestal a nechal mě prostě ležet. Vrátil se, položil přede mne misku polévky a dal mi do úst brčko. Krmil mě kousky olivového chleba a dal mi napít vína. Zeptal se mě, co jsem cítila přitom, co se mnou zatím prováděl, a chvíli jsme se o tom bavili.
Odvázal mi ruce a pak mi je znovu svázal nad hlavou. Uvolnil mě z provazové bondáže. Bylo mi zvláštně, protože jsem si přála zůstat tak mnohem déle a když provazy sundával, měla jsem silný pocit ztráty. Pak mě zavedl do ložnice a přivázal s roztaženýma rukama a nohama k posteli.
Znovu mi pronikl do úst a začal mi znovu masírovat bradavky a klitoris. Všechno mi naběhlo tak, až to bolelo, a bylo to o to horší, že jsem svůj stav nemohla nijak skrýt, a co bylo nejhorší, celé to občas okomentoval. Jazykem, prsty a různými pomůckami mě přivedl k vyvrcholení, pak zvolnil a zase mě přivedl výš, než jsem byla předtím. Měla jsem skvělý pocit naprosté ztráty kontroly.
Potila jsem se, měla jsem promočené i vlasy a cítila jsem, co mi teče po stehnech a zadku. Byla jsem si jistá, že do mne vstoupí, ale on opět přestal. Trochu povolil provazy, přikryl mě peřinou a nechal mě ležet, ovšem s umělým penisem ve vagíně přidržovaným na místě silným pásem. Byla jsem si jistá, že se ke mně vrátí, ale po čekání, které trvalo snad věčnost, jsem usnula.
Vzbudily mě vibrace toho, co jsem měla v sobě. Cítila jsem přes stehno vedoucí drát, a bylo jasné, že to prostě zapnul. Neuvěříte, jaký to je pocit, probudit se přivázaná s roztaženýma nohama a rukama přivázanýma k posteli, s páskou přes oči a vibrátorem v těle. A navíc víte, že se na vás dívá cizí muž. Zase si hrál s mými bradavkami a pak vytáhl vibrátor. Rozvázal mi nohy, nadzvedl kolena a konečně do mne vstoupil, nejprve prsty, pak penisem. Hodně se ovládal a bylo jasné, že si dá na čas. Netušila jsem, jak dlouho mi to dělal, zdálo se mi, že snad hodinu. Věděl už dost o tom, co mě vzrušuje, a dokonale to využil.
Když skončil, odvázal mi zápěstí od rohů postele a spoutal je k sobě. Odvázal i kotníky, ale nechal na nich přivázané provazy. Odvedl mě zpátky do garáže a tam mi svázal ruce nad hlavou ke stropu a omotal kolem mě deku. Otevřel vrata, naložil mě do auta a přivázal k podlaze na místě odstraněných zadních sedadel. Auto bylo naštěstí vyhřáté a já se rychle prohřála po chvilce předchozího stání v mrazivém nočním vzduchu.
Chvíli ještě něco dělal v domě a pak došel k autu. Beze slova nastartoval a vyjel. Když zastavil, chvíli byl mimo můj doslech, a pak jsem zaslechla hlas Kelly. Neznámý otevřel dveře, oba nastoupili a on ze mě stáhl deku a ukázal Kelly, jak ležím svázaná, nahá, s páskou přes oči přivázaná k podlaze.
Ještě jednou mi přejel rukama po těle, políbil mě na rty a vystoupil. Kelly mě rozvázala a pomohla mi se obléci. Vystoupili jsme z jeho auta a já si všimla, že Kelly parkuje hned vedle. Jeho auto mělo SPZetku přelepenou lepící páskou a neznámý nebyl nikde vidět. Byli jsme na parkovišti na nádraží, bylo pozdě večer a nikde ani noha. Kelly mě odvezla domů a nalila mi pořádného panáka. Povídaly jsme si až do rána.
Nejprve jsem nevěděla, jak se k tomu všemu postavit. Bylo to daleko méně hrozivé, než jsem čekala. Asi jsem čekala drsnější, násilnější zacházení. Přitom se to odehrálo velmi eroticky, téměř láskyplně. Byla jsem vyděšená, ale spíš neznámem, než něčím konkrétním, a vzrušovalo mě to mnohem víc, než bych si dokázala představit. Vlastně jsem si zatím nedokázala v hlavě srovnat, co si o tom mám myslet, ale teď si prostě říkám, že jsem zažila, co jsem zažít chtěla, a kdybych to zkusila znovu, už by to jistě nebylo tak hezké. Na druhou stranu Kelly na mě žárlí a začala už s narážkami, že bych pro ni mohla zorganizovat něco podobného.

Zpráva: 14
Datum: středa 21 03 2001 22:32:48 -0000
Od: "Tigger \(Ponygirl Cat-Epona\)"
Předmět: Re: Unesena neznámým

"Jenny X" napsala:
>
> Už je to nějakou dobu, co jsem tady psala o své touze nechat
> se unést neznámým mužem, kterého ani nespatřím...

Jenny ... závidím a zároveň nemám slov..
Právě jsem si přečetla tvůj příběh, který začíná jako tolik povídek, které obvykle nesnáším, ale je úplně jiný.
Právě jsi popsala, slovo od slova, přesně to, co jsem vyprávěla svému bývalému (a dalším blízkým přátelům, kteří žijí BDSN), že bych chtěla zažít - mluvila jsem o tom dva a půl roku - tak moc jsem to chtěla zažít. Děkuji, že ses s námi podělila o ten zážitek.

Byla bych ti moc vděčná, kdybys mi napsala, a třeba napsala i mému Majiteli, a mimo konferenci nám poradila, jak něco takového co nejlépe zorganizovat.

S nadějí a šíleným očekáváním tvá

Ponygirl Cat-Epona {LS}
a.k.a. sub-girl 'kurri' {u/c}
ale často jen 'Tigger' {M} TOPlist