Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Provazová bondáž 1 - Tom "dole"

T: jednoho klidného odpoledne jsme si trošku pohráli s provazy. Chvíl nebylo jasné, kdo v nich skončí, a nakonec jsme se dohodli, že si L vyzkouší, jak mě svázat, a já budu kibicovat, aby se nesvázala sama, jako minule.

L: skutečně to nebyla žádná scénka, jen jsem si přála aby si Tomáš na svém tělě vyzkoušel měkkost a pevnost provazů a trochu si v nich pohověl. Jelikož jsem od přírody nešikovná, bez menší porady se to neobešlo.

Diamantový postroj zezadu.

T: L se rozhodla zkusit si klasický japonský diamantový postroj, který ji jinak tak příjemně tlačí na všech místečkách, kde je tlaku zapotřebí.

L: Provazu bylo hodně, celých 15 metrů - nejhorší je vždycky začátek, než se provaz párkrát provleče kolem těla a tím zkrátí...

Diamantový postroj zepředu.

T: Dokud jsem si neprohlédl tuhle fotku, nevěřil jsem, jak pěkne se to L povedlo. Samozřejmě jsem cítil pevné sevření provazů, a těšil se, až do mě zlehka kopne bosá nožka a já padnu naplocho na hubu.

L: Jakmile se přivážou ruce k tělu, všechno jde nějak snáze. Teď už jsem věděla, co provedu se zbytkem lana. Hmm, provazové kalhotky mu vždycky tak sluší...

Zpět na hlavní stránku fotogalerie

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče