Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Fotogalerie

(původní tvorba, žádné převzaté obrázky!)

(c)2000-2002 Tom+L+T+E. Chcete na tuto stránku přispět? Pošlete mi zprávu na adresu uvedenou nahoře na vstupní stránce tohoto webu.

Nejnovější sekce této stránky která mohla začít vznikat až po nákupu digitálního fotoaparátu... všechny starší obrázky (u návodů na výrobu pomůcek v Dílně apod.) byly pořízeny skenerem nebo u nevinnějších předmětů vyfotografováním na klasický film... to už je naštěstí minulost, ta ztráta času, ty němé otázky v očích nevinných obsluh minilabů :-).

Následující odkazy vedou na stručné "záznamy" našich scének. Nepsali jsme je jako povídky, jsou to jen myšlenky, které nás napadaly nad pořízenými fotografiemi. Bylo docela zajímavé srovnat svůj pohled na to, co se dělo, s názorem druhého.

Tom+L:
12: Čtyři fotky z dalšího pobytu na DeFerre - srpen 2002
11: Převážně Dánsko - a další, čím jsme se bavili na přelomu března a dubna 2002
10: Všehochuť - čím jsme se bavili na přelomu ledna a února 2001

Máme tu (pozor, fanfáry!) první příspěvek do Fotogalerie od čtenářů - kdo by čekal, že je od Terriera, nespletl se :-). Poslužte si, otevřete si článek a potěšte se 09: zde.
Pozn. z budoucnosti (11.06.2001) Terrier poslal další dvě fotky (resp. poslal mi jich víc - a já mu za to děkuji ještě touto formou - ale chce zveřejnit jen dvě z nich:-)

Starší věci Tom+L:
08: Tom - kůň.
07: Středověk 2 (L trpí...)
06: Igelit
05: Středověk neskončil
04: Vyjížďka se sulkou
03: Projížďka na koni
02: Provazová bondáž 2 - tentokrát je "dole" L
01: Provazová bondáž 1 - Tom "dole"

Zpět na hlavní stránku

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče