Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Tom opět koněm

T: jak je vidět z názvů souborů s fotografiemi roztroušenými po textu tohoto článku, je první z nich z léta a další vznikaly během listopadu 2000. Chtěli jsme v této sérii mírně doplnit původní sérii na téma ponyplay, protože to je oblast, kde jsme přesně switchovací, 50 na 50, (viz výše uvedený odkaz - Tom dole - a tento odkaz - L dole), a do fotogalerie se tak dostanou i fotografie "Toma dole", což ji mírně vyváží (když mi nějaká žena napíše reakci na stránky, není to vždycky subinka). Pro dominantní dámy (a gaye) tedy snad Fotogalerii zatraktivní tento typ fotografií.

L: Titulek k fotce opět mírně přehání. přece si koníčka nezničím. Úplně mi postačí, když bez žbrblání (zkuste si zažbrblat s udidlem v puse) poslechne a poodnese mě o kus dál. Oba ale máme radši klasické ježdění, kdy T svírám stehny šíji. Je to méně náročné, příjemnější a i výcvik je delší.

Do kopce, po kamenech, bez nákoleníků.

T: Ponyplay venku, v létě, nazí - prostě nádhera. Co ale dělat v zimě? Zajít do mučírny, nebo třeba na bazén. Sice nemůžete mít koženou ohlávku ani jiné doplňky, ovšem nebavíte se o nic míň.

L: Tyhle hrátky se dají skutečně provozovat téměř všude. Bez ohlávky, ocasu a svázaných rukou. Stačí jen, když víte a dokážete si to užít. Mě docela baví i to, že ostatní nevědí a říkají si: ti se hezky pošťuchují.

Plavení koní.

T: v plném postroji se cvičení poloh a poslušnosti na povely dá skutečně cvičit jen doma (nebo u známých :-). Opět platí to, co jsem psal v jiných částech fotogalerie - práce s tím, že vás druhý poslouchá, přitom ho střídavě odměňujete a trestáte... je to někdy šílená hra, ale šílíme moc rádi.

L: Spíše poslouchá. Zlobit si troufne málokdy, není masochista. Někdy ale zazlobí jen tak z hecu, je zvědavý, co udělám. Tak jakpak se ti líbí naše klečící podložka? Jestli budeš pokračovat, vezmu tu s pivními uzávěry, je víc zrezivělá.:-) Trestat ho musím skutečně málokdy. Je to hodný a poslušný kůň. Dělá mu dobře, když mi může posloužit. Jen by za odměnu místo cukru bral radši salám. Koňská strava mu prostě nejede.

...zlobil....

...už zase poslouchá....

Zpět na hlavní stránku fotogalerie

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče