Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Leden/únor 2001

T: tento příspěvek do fotogalerie vznikl trochu odlištně, než předchozí. Namísto monotematických příspěvků jsme se rozhodli zmapovat poslední tři týdny našich radovánek. Fotky D/s scének neuvidíte, špatně se fotí, a fotky a doprovodné texty nebudou "výukové", zaměřené na jednu praktiku, jako tomu bylo u minulých příspěvků. Zkusili jsme prostě vybrat fotky víceméně náhodně, udělat takovou všehochuť.

V půli ledna 2001 jsem postavil a zprovoznil vibrační vajíčko. Zkoušelo se s velkým úspěchem v mnoha situacích, v bondáži i bez ní, vleže, vkleče, v dřepu. Účinek je někdy devastující, L by mohla vyprávět. Hlavně, když dostane povel zachovat určitou pozici a já vajíčko zapnu.... Nedá se ale říct, že by to se zapnutým vajíčkem v bondáži měla jednodušší.

Vajíčko je proti provazům docela nenápadné (ale jen pro diváka)

Teď se vrátím na konec roku 2000, k návštěvě IMOBILa u nás. Pořídil nám fotku společné bondáže do igelitu, kterou si jinak nepořídíme. Na téma igelit je ve Fotogalerii samostatný příspěvek, následující fotky vznikly později, proto jsou zde.

Společně bezmocní 1

Společně bezmocní 2

Na konci ledna jsme zkoušeli L přeměnit v dokonalou ponynku nejen po stránce pocitů, ale i možností - zbavit ji možnosti pomáhat si rukama, učinit ji závislejší na Pánovi. Sádrová kopyta se dost osvědčila - první verze nebyla moc podařená, zato na bdsm sraz v Argentě už jsme jeli s kopyty dokonale funkčními (vzhled dokonalý nebyl, protože nebyl čas na dokonalé vyschnutí kopyt a natření černou barvou - sádra tuhne několik hodin a zkuste si v ní chodit do práce.... byli jsme rádi, že jsme si s kopyty nakonec užili 24 hodin - pak šla kopyta dolů).

Chtěl jsem, aby kopyta dokonale znemožnila používání rukou a aby po nich bylo možno chodit. Proto jsem použil ocelovou výztuž, 8 metrů obvazů šíře 5 cm na každou ruku a kilo sádry - sádrový rychloobvaz se prodraží a jak jsem zjistil, lépe se mi pracuje s normálním obvazem a sádrou. Postup změny rukou v kopyta je poměrně jednoduchý:

Vyrobíte výztuže odpovídající tvaru ruky-kopyta

Nařídíte kobylce, ať drží, a přiložíte výztuž

Aplikujete obvaz a sádru - vlevo dole je vidět hotové kopyto, druhé právě tvořím

Párty v Argentě byla spíš kecací než akční, což jsme řešili soukromou akcí na pokoji. Dvacet minut před tím, než na dveře zaklepal XDOM a zkontroloval naše konzumačky, to vypadalo asi takto - v Argentě mají šikovné postele umožňující přívázání provazů za nohy postele i nohy a ruce subinky, čehož jsem využil při aplikaci důtek, bičů, elektřiny, nehtů atd. Na obrázcích, které jsem schválně rozpůlil na dolní a horní polovinu, není vidět moc ze svázání L, spíš kolem rozházené pomůcky - měli jsme tenkrát pořádně nabitou tašku.

Levá půlka svázané a trápené L a půlka věcí, kterými ji trápím

Pravá půlka téhož

Na začátku února jsme vyrazili na SM párty do Londýna. Obě párty o víkendu tam konané byly akční, byli jsme nadšeni, jak si můžete přečíst v reportáži. Nebyla to třídenní scénka, spíš tři scénky každý den a mezitím drobná intermezza, jako třeba...

Cesta narvaným autobusem MHD na letiště - čubička klečí na svém místě

Anglické kluby jsou skutečně dokonale vybaveny pro akce (zajištění bezpečnosti, SM pomůcky) a hlavně jsou v nich skvělí lidé. Viditelně spokojení s tím, čemu se věnují, bez mindráků a potřeby dokola diskutovat o tom, co kdo od srazu čeká. V klubu jsme řádili, povídali si, sledovali okolní dění... Vděčni hostitelům za skvělou atmosféru a ve snaze neporušit stanovená pravidla, abychom se na párty mohli příště zase podívat, jsme uvnitř nefotili. Cestou do Londýna jsme ovšem ještě v Praze bydleli v příjemném penzionu, kde měli rozkošný trámový přiznaný krov pod stropem, což vedlo k bondážové scénce:

L houpaná na kolenech v závěsu ke stropu

L v diamantovém postroji a polokozelci - před sešviháním zad

Totéž po otočení na záda - před sešviháním břicha, sluší se dodat

Už v Londýně, před cestou zpátky, jsme se vrátili k naší v poslední době hlavní zálibě, a to je ponyplay. Ještě na hotelu L improvizovala ohlávku - s mou mírnou pomocí se jí fakt povedla, byla hezká na pohled i dokonale funkční.

Westernová ohlávka

Po návratu domů jsme v hrátkách pokračovali v domácí mučírně i mimo ni. Na své si přišly jehly, skalpely (L v občas dominantní roli odbourává nezdravý respekt ke mně a už si do mě s požitkem šlehne, řízne nebo píchne) a samozřejmě i mírnější praktiky - třeba výcvik pejska - a v neposlední řadě i vyložené mazlení - důtky, důtečky, vosk, výcvik pozic.... Nejkrásnější, o čem se mohu zmínit, ale co nefotíme, jsou chvíle odpočinku s nohama složenýma na čubičku stočenou pod stolem a podobně - to už se ale dostávám do oblasti, kde skoro přestává jít o scénky, protože se nedá definovat začátek a konec - to je prostě běžný životní styl.

Abych uvedl ještě nějaké fotografie, využili jsme téměř jarního počasí a s různým úspěchem (závisí na tom, kolik nevinných pejskařů jde kolem) využíváme tři naše venkovní jízdárny. Dvě jsou na odlehlých místech a jízda je tam skutečným požitkem, třetí je jen 250 m od našeho domu a tak okolojdoucí venčič psa znamená konec vyjížďky, vypřahání a procházku domů... zato se na této jízdárně dá jezdit prakticky každý den, neztrácí se čas cestou.

Cesta je volná, sníh křupe...

Otočka na místě

Zkoušíme právě zakoupené sedlo - jen zkoušíme, zda nesklouzne, ještě bez úprav pro mě, proto fotka nevypadá nic moc

O dva týdny později, jaro je tu

Prakticky domácí jízdárna - použitelná jen pod ochranou husté mlhy :-)
L je bez ohlávky, výcvik slovních povelů doplněných bičíkem

L na opratích - jdu volně za sulkou

Trénink na dostihy - jestli někdo bude mít zájem, ovál už máme...

Zpět na hlavní stránku fotogalerie

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče