Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Igelitová bondáž

T: po návratu z jednoho z našich "výjezdních zasedání" (rozumějte večerů u spřátelených deviantů) jsme byli kromě zážitků bohatší o velikou roli plastové fólie. Při jednom z předchozích výjezdních zasedání jsme shodou okolností měli možnost mluvit podrobně o igelitu s človíčkem, který mu dost rozumí.

A to vše způsobilo, že jsme se chtěli vrátit k bondáži do igelitu, což byla disciplína u nás poměrně opomíjená - už před dlouhou dobou jsme zjistili, že bondáž do smršťovací potravinové fólie není to pravé - fólie je příliš slabá a pokud má být nemožné se z ní vyprostit, musíte oběť buď spoutat provazy nebo lepící páskou, a pak teprve vázat do fólie. Idea ovšem byla taková - znehybnit partnera čistě jen fólií, dosáhnout naprosto homogenního tlaku na celé tělo. Že se to díky profi fólii povedlo, můžete vidět z obrázků, i když pocit, který jsme při tom měli (skvělý) obrázky samozřejmě nepředají.

L: Zimní sobotní rano. Určitě to taky znáte. Jeden z tech dnů, kdy se venku žení všichni čerti. Normálně bych byla otrávená, ne však dnes. Na tenhle víkend jsem se hodně těšila, jeden po dlouhé době, který byl bez cestování a bez mláděte. Již při snídani, připravované v obojku, se mi hlavou honila spousta neřestných myšlenek. Co přijde teď a co potom? Po snídani mi bylo hned vše jasné. Bude to igelit. Běžela jsem pro něj do mučírny. Během několika málo minut jsem měla většinu těla znehybněnou. Líbilo se mi měkké a přesto vytrvalé a nepovolující obemykání folie. Tohle teda bylo něco jiného než igelit na potraviny. A to mě T obtočil jen jednou vrstvou, kterou po předchozích zkušenostech na několika místech zpevnil izolepou. A co teprve, když si se mnou T začal pohazovat, to už jsem lítala hodně vysoko nad zemí.

L v balíku igelitu - fuckovatelná :-).

...jak nakonec sami vidíte na druhém obrázku.

T: výše uvedené obrázky kromě jiného ukázaly, že jsme ze začátku nevěřili tomu, že samotná fólie může člověka dokonale znehybnit. Naše předchozí zkušenosti totiž svědčily o tom, že i z několika (tak 5) vrstev potravinové fólie se "oběť" postupně vykroutí. U této fólie tomu však je jinak, jak je vidět ze dvou následujících záběrů.

Nechal jsem L, ať mi samotnou fólií dokonale spoutá nohy. Tzn. spolupracovali jsme (je nemyslitelné provést vizuálně dokonalou bondáž jakéhokoli druhu přes odpor "oběti", nevěřte teoretikům, kteří na inetu tvrdí opak) - výsledek byl skvělý - silný tlak na celou dolní polovinu těla, rovnoměrný - úplně jiný pocit než u provazů.

Nožky mění tvar....

Pak jsem dal rezignovaně ruce k bokům, zvedl horní polovinu těla z postele, nechal se omotat až po krk a pak L tak dlouho hecoval a provokoval, ať mi zamotá i hlavu a nenechá moc místa na dýchání, až to udělala - (dočkal jsem se, o nějakých 15 sekund déle, než bych dobrovolně chtěl, jsem byl bez kyslíku, protože udělat do fólie díru na dýchání nosem, bez nůžek - to L chvíli trvalo :-).

Když byl otvor umožňující dýchání hotov a L se uklidnila, a chvíli se na mě nedívala, připlácl jsem si pohybem hlavy vrstvy fólie k sobě, abych se zase trošku dusil - není to zcela moje parketa, ale když to L tak často dělám, chci také vědět, jaké to je....

Celkový pohled na kompletní mumii - od hlavy k patě.

L: T mě vyprostil z folie, která je mimochodem neroztrhatelná, zkoušela jsem ji uvolnit prohýbáním se a potom ji rozsápat zuby, což se mi nepovedlo. T se královsky bavil. To ovšem netušil, nebo že by tušil, co mám za lubem. Co kdybych z tebe udělala mumii? Souhlasil. Zkoušeli jsme ji uz dvakrát, jednou folie, podruhé obvazy, ale bylo to o ničem. Já jsem už věděla, že tohle se mu teda bude líbit. T se dozajista těšil. Spolupracoval naprosto bezvadně, jinak bych si s ním těžko poradila, je to přece jenom kusanec chlapa. Když jsem se propracovala k hrudníku, začal provokovat a radit více než mi bylo milé. A tak si vydechl. Zřejmě málo, protože hecoval s daleko větším zápalem. Tak jsem si řekla, že mu vyhovím a tu hlavu mu taky zamotám. Pánovo přání je mi rozkazem, zvláště takovéhle:-) Několikrát jsem omotala krček, páska se svezla a musela být tak trošku nepříjemná. Potom celý obličej s ústy. Opatrně a co nedéle jsem objížděla nos. Byl celý v napjatém očekávání, udělá to, neudělá to. Udělala a trochu si dala na čas s děláním dýchacího otvoru. Jen ať párkrát zalapá po dechu... .

Zpět na hlavní stránku fotogalerie

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče