Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Neděle u Terrierů

Autor: [email protected]

Terrier: Miluji když N v neděli ráno spoutám a pošlu dělat snídani, zatím co já venčím naši fenku teriéra. Přijdu pět minut před limitem a všechno je hotové. Jak to dělá to opravdu nevím. Asi někdy přijdu ještě dřív a budu ji tajně sledovat (fotky z kuchyně nemůžeme uveřejnit byli bychom odhaleni). Pozn. Tom: jsou opravdu roztomilé, stály by za zveřejnění - pokud nechcete být odhaleni, mám takový tip - půjčte si byt od známého a foťte se tam, nebo v lepším hotelu v koupelně... nebo příště u nás :-)

N: Co takhle dát si snídani – v řetězech dělanou, časovým limitem ohraničenou. Dnes to bylo lehčí, ruce byli spoutány k bokům, ale zkuste si vzít, takto spoutaní, hrníček z vrchních polic nebo pustit vodu do dřezu, a při každém pohybu ruky se řetěz tak nemilosrdně zaryje do jeskyňky.

Cestou z kuchyně....

...do ložnice.

Terrier: Bondáž má N velmi ráda. Spoutaná, bezmocná. Pasivně přijímající, a přitom tak nádherně teplá a vlhká.

V diamantovém....

...postroji.

N: Nádherný pocit (Terrier si dal opravdu záležet). Provazy svírají, zařezávají se mi do kůže, těžce se mi dýchá a přece se cítím tak vzrušená.

S mírnými úpravami postroje....

...si dolejšek i hořejšek užije spoustu legrace.

Terrier: N nemá ráda moc bolesti, tresty jsou mírné. O to je rákoska či důtky lepší výchovný prostředek. Vždyť kdo by neposlouchal, když to tak bolí.

Trestíček.

N: Někdy se mi něco nepovede, jak by si Terrier představoval. Chyby se musí trestat, pak to dopadne takhle. Aůůúú bolí, bolí moc bolí.

Trestíček 2.

Terrier: Absolutní odevzdanost, podřízenost a bezmocnost. Všechny dírky přístupné a celé tělo připravené k mým zvrhlým choutkám. To bude dlouhá noc

Večer....

N: Bezmocně a odevzdaně čekám na to, co si On vymyslí. Trápení těla zas a zas. Chvíli se nic neděje. A i když nic nevidím, cítím, že on něco chystá. Do nosu mi udírá zápach síry a po chvilce mi záda spalují kapky horkého vosku. Vzápětí rána kočkou a ...

...bude dlouhý.

Pozn. z budoucnosti (11.06.2001): Terrier poslal další fotky focené u nás v mučírně a kousek textu:

Terrier: " Chtěl jsem si vyzkoušet kolik Elizabeth ( N dostala nové jméno) vydrží. Kompletně svázana do diamantového postroje a zavěšena" ( Pro ty, kteří budou zkoušet - dávejte pozor tři měsíce jsem musel rozmasírovávat trapézový sval . Měla říct stop, chtěla si však dokazovat, že vydrží všechno. Provazy jsou však nemilosrdné :-)))) Potom co jsme skončili v mučírně, jsem musel do Elizabeth nalít kalíšek rumu abych ji vrátil do stavu před použitím:-)))

Závěs 1.

Závěs 2.

Elizabeth: " Musela jsem se svléct a byla mi zima. Když mě začaly obepínat provazy jakoby se mnou začalo rozlévat teplo. Bylo mi teple v těle i na duši. Visíc nad zemí, v Tomově mučírně, mi bylo už horko. Terrierové doteky mě dráždily a spalovaly. Všechno se točilo kolem mně i ve mně:-)) Hoříc na vrcholu jsem byla odměněna. Pak však přišlo vystřízlivění, zima a ještě zima. Že by trest, za to horko?:-))

Závěs 3.

Závěs 4.

Pozn. Tom: a ještě dvě hezké fotky bez komentáře:

Síť na hlavě 1.

Síť na hlavě 2.

Zpět na hlavní stránku fotogalerie

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče