Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Závěsná pouta

Autor: (c)2001 Tom

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Závěsná pouta vyrobil XDom. Jednalo se o první pár, který kdy vyrobil (podle mého neúplného a chybami zatíženího popisu), první verze nedopadla zcela optimálně a nyní ji používám jako pouta umožňující po navlečení na nadloktí stažení rukou k sobě (za zády). Druhá verze už dokonale plní svůj účel. Jedná se profi výrobek z kůže o tloušťce 4 mm, v podstatě kuželové široké pouto kopírující tvar nohy (navléká se zpředu na nohu, až se širší okraj kužele zastaví o přechod mezi nártem a kotníkem). Na plosce nohy jsou umístěna svařená ocelová Dčka, kožený kužel je vyroben z jednoho kusu, který je přerušen právě mezi Dčky, takže se po zavěšení oběti na vhodný závěs pouto kolem nohy stáhne. Zatím popsané pouto by z nohy samozřejmě sklouzlo, proto je na ní jištěno řemenem, jehož poloviny začínají na obou stranách nártu a zapínají se nad patou, tj. řemen jde kolmo na základní část pout a pouta tak objímají nohu od nártu dolů přes plosku (již zmíněný kužel) a kolmo na tento směr od nártu kolem kotníku (zmíněný řemen). Pouto tak nemůže sklouznout.

Důvodem existence této stránky je umožnit odskok z článku Pohled do mučírny a dále nabídnout "akční" popř. detailní záběr této erotické pomůcky.

Co dodat? Slibované obrázky pout v akci. Celkový a detailní pohled. Pouta spolu s košíkem na psa, vodítky a dalšími šikovnými věcičkami vidíte zde.

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče