Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Autor: (c)2000 Tom+L+K+P

Tento článek mohl vzniknout prakticky zároveň s článkem Vývoj dvou vztahů. V listopadu 2000 jsme už měsíc udržovali kontakt s T a jeho partnerkou, po měsíci jsem z naší koresponence (zkopírováním mailů za sebe, bez úprav) vytvořil článek, poslal ho T a jeho partnerce ke schválení, a zveřejnil. Mezitím a dlouho potom jsme si psali o dalších a dalších detailech,pak se setkali i v reálu, u nich, u nás... Druhé setkání nesplnilo zcela očekávání všech, ale to už je jinákapitola - každopádně z dalších mailů už jsem žádný článek netvořil, už v nich nešlo čistě o bdsm, ale spíšo běžné každodenní záležitosti, a filtrovat a zkracovat maily - to jsem nechtěl.

Za týden po zveřejnění prvního článku se ozvala K. Pokračovali jsme (já a L) v mailování s T a začali si psát i s K (neuvádím jména jejich protějšků, v obou případech uvádím toho, kdo komunikaci začal). A stejně jako si občas (teď už sám) napíšu s T (podotýkám, že jsme si napsali - ne jednou - i poté, co jsem na titulní stránce webu uvedl názor K na něj), vyměním si sem tam mail i s P nebo K. K a P se od doby prvních mailů o hodně víc sladili a jejich maily jsou teď mnohem veselejší...

A protože mám teď spoustu času, sedl jsem a vytvořil druhý článek na téma "jak to kde dělají, jaké mají problémy, a jak je dokáží vyřešit, pokud se nebojí si o nich promluvit a třeba se i zeptat někoho, kdo už je dál..."

Teď už nezbývá než zopakovat úvod prvního článku a pak se připravte na 100 kB textu :-)

Text je relativně velmi dlouhý a já na začátek uvedu, že si velmi vážím důvěry protějšího páru a jeho pochopení, z něhož vyšlo svolení k publikaci následujících řádek. Chcete-li nahlédnout do nekašírovaného nitra, našeho i jejich, čtěte. Text vznikal postupně a zcela bez záměru, že by někdy měl být publikován. Prosím berte ho tak - na nic si nehraje.
Dotazy a odpovědi druhého páru jsou uvedeny bez krácení, vynechány byly jen věty odkazující na další osoby nebo jinak umožňující identifikaci. Text neprošel jazykovou korekturou. Jednotlivé maily jsou od sebe odděleny jen tučným prvním řádkem.

 

23.11.2000 11.01

AHOJ Lcensored-bohužel nutné A AHOJ Tditto-existují weby, kde úmyslně odhalí identitu, TVRdí že to neudělali, a místo stažení ocasu se hádají, ale to je jejich vizitka, ne moje!!!
(Jmenuji se K a je mi 36.)
Před chviličkou jsem dohltla vaši korespondenci s jiným párem z Moravy - T+N. Jsem z toho tak nadšená, že nemohu jinak, než se pokusit s Váma spojit. Je toho tak strašně moc co bych potřebovala sdělit.probrat.slyšet...sledovat...psychicky si vysvětlit...???. Hledám se už dýl a nakonec (?) jsem před půlrokem napsala inzerat na BDSM.cz a tam se velikou náhodou setkala s mužem s kterým ted spolu budujeme D/s vztah; P nic takového nehledal a našel a ted se hledáme spolu a prožíváme vzácné chvilky, které samozřejmě jako správný dolejšek stále kritizuji..vzpouzim se oddani a pokoře, je mi to tak líto, ale v bláhovosti a naději si myslím, že je to správná cesta k najítí společné cesty...ke všemu mi ještě podlamují nohy křesťanské základy výchovy a muj náboženský přístup k životu...takže když mám říci Pane, mám pocit že hřeším...je to strašně těžké! a k tomu všemu jsme od sebe 100 km a vidíme se víkendy a navrch všeho jsem svobodná matka a mám (cens) holčičku a bydlím s maminkou -(cens):-))). Je toho dost!!! Takže muj základní problém je ten, že neumím zkloubit pocit dolejška s P - partnerem, který není pořád se mnou .-(, pracuje doma a po nocích...nechtíc hledám chyby, které mne mohou od něj odpoutat navždy a hned nato jsem ze sebe smutná...přijde mi to moc smutné, že mi chodí na mozek takové rušivé elementy - asi bych potřebovala to jasné zázemí? myslím že si absolutně věříme a po 1/2 roce jsme zkusili kdeco...po scénce se mit o moc líbilo a uvnitř scénky protestuji a zkouším se vykroutit, provokuji...když jsem četla výpovědi L a N - vašich partnerek -semtam jsem se uplně našla. Moc by mi asi pomohlo povídat si s ženami a potažmo i muži, znalými věci a problémů a poznávat ty stimuly, které nás někam tlačí. No a na úplný závěr myslím že by to samozřejmě pomohlo i mému Dominantovi. :-) ještě neví že vám píšu, tedy pouze sms jsem mu to oznámila a myslím že ještě spí, tak to bude vědět odpoledne. je to moc šikovný chlap, který udělal krásná pouta a obojky...udidlo...atd, jen se asi bojí být na mně tvrdší a neústupný a já mu to v rámci sebezáchovy nemohu úplně natvrdo říci, ne? :-)))
Strašně moc by mne potěšilo, kdybych si mohla s Váma psát a najít tak zpřízněné duše, které mne pochopí, nemám nikoho v okolí a je mi z toho smutno, že se nemohu podělit s někým, kdo je na stejné lodi!! jsem z malého města a to je trochu průšvih...

Už jsem Vám zabrala i tak velmi mnoho času a téším se moc na váš e-mail. Proč jsem si tím jistá? Protože jste tak nádherně reagovali a připadáte mi tak nádherně úpřímni, že jsem opravdu neodolala.

K s úpřimným pozdravem a přáním krásných dnů - nevím proč, ale mám z Vás strašně dobrý pocit! - díky za nevědomé vylepšení mého dne :-)

P.S. je to asi dost zmatené, protože tolik myšlenek co ted mám, nemohu jaksi ukočírovat, omlouvám se!!!!

23.11.2000 11.14
T a L,

rozmyslela jsem si to a kopii toho co jsem poslala Vám jsem poslala svému P - Pánovi, majiteli a domíkovi :-)
Jsem moc zvědavá jestli se bude zlobit nebo jestli ho to nechá uprostřed snad klidným? ale to bych si nepřála.
*sám mi vlastně poslal Vaše fotografie a moc se mu líbil popis jak kdo z Vás uvažoval při scénkách - hlavně L lakonická poznámka - aha elektřina..:-))) a pak :-) ještě jedna veselá příhoda, při jedné fotce, kde je svázán Tom, (dostala jsem je bez popisku) - velmi mne udivilo, jakto že L má dole svázaný penis?...ale pak se to vyjasnilo :-)))

Před nějakou dobou jsem mu stále posílala jisté články - Lenka a Vladimír - některé myšlenky jsou tam velmi přínosné a to jsem se zlou pošla!! :-)

Ještě jednou moc krásných pozdravů vám oběma!!

K

23.11.2000 13:17
T a L,

muj mily se uz vzbudil a poslal mi sms, ze mohu udat jeho mailovou adresu. Krátce vysvětlím proč. Jsem tak trochu maximalista a když se do něčeho zakousnu, tak pořádně!!! a Inet mám pouze v práci a milý doma, takže kdybyste čirou náhodou chtěli odpovědět tak na "[email protected]" (nechtěla bych o něj přijít, o ton Váš mail :-))- protože zítra jsem v Praze na promoci bráchovi a pak u svého milého. No a kdyby jste tedy odpověděli .-))) nic nepodsouvám, jen nahlas uvažuji, mohli bychom vlastně spolu odpovědět i my, nebot nejsme casto spolu u PC :-(
Krásný den!!
(060...)-myslím to všechno moc vážně! a moc se těším!

23.11.2000 13:52
>AHOJ L A AHOJ T!!!

>(Jmenuji se K a jemi 36.)
>Před chviličkou jsem dohltla vaši korespondenci s jiným párem z
>Moravy - T+N. Jsem z toho tak nadšená, že nemohu jinak, než se
>pokusit s Váma spojit.

Dekuji za mail, potesil i me, i kdyz je pravda, ze nevim, kde mihlava stoji - dneska jsem zase aktualizoval nase stranky...

>Je toho tak strašně moc co bych
>potřebovala sdělit.probrat.slyšet...sledovat...psychicky si
>vysvětlit...???.

Hned napisu, ze L taky rada pomuze, vami zminovanakorespondence s T+N byla casove narocna, ale kdyzted vidim, ze vam to pomohlo, mam OHROMNOU radost.

Proto doufam, ze jak se vratime z vikendu (odjizdime zitra,vracime se v nedeli), bude uz nas cekat vas (spolecny?)mail, kde nadhodite temata, a my radi odpovime.

>Hledám se už dýl a nakonec (?) jsem před
>půlrokem napsala inzerat na BDSM a tam se velikou náhodou setkala
>s mužem s kterým ted spolu budujeme D/s vztah; P nic takového
>nehledal a našel a ted se spolu hledáme a prožíváme vzácné
>chvilky, které samozřejmě jako správný dolejšek stále
>kritizuji..vzpouzim se oddani a pokoře, ....

1. Mate ohromne stesti, ze jste se nasli. Postupujte pomalu, pokudsi P nebude chtit psat, nenutte ho.

2. Popisovane trable, ktere mate, jsou opravdu velmi, velmi bezne.Sverte se partnerovi, pokud chcete, tak i nam, to pomuze. Pokusimese to spolecne vyresit, pomoci, ano?

>Strašně moc by mne potěšilo, kdybych si mohla s Váma psát

Myslim, ze tomu nic nebrani, snad jen to, ze ted budeme dva dny,pryc, viz vyse.

Tom

23.11.2000 14:24
Milí

> Dekuji za mail, potesil i me, i kdyz je pravda, ze nevim, kde mi
> hlava stoji - dneska jsem zase aktualizoval nase stranky...

*-*-*právě proto a o to více díky za tak rychlou odpověd!

> Hned napisu, ze L taky rada pomuze, vami zminovana
> korespondence s T+N byla casove narocna, ale kdyz
> ted vidim, ze vam to pomohlo, mam OHROMNOU radost.

*-*-*ano napomohlo mi to vzít vaši adresu a napsat Vám a pokoušet se ten vztah čistit od toho co ruší!

> Proto doufam, ze jak se vratime z vikendu (odjizdime zitra,
> vracime se v nedeli), bude uz nas cekat vas (spolecny?)
> mail, kde nadhodite temata, a my radi odpovime.

*-*-**-*-*na to jsem sama zvědavá :-))

> 1. Mate ohromne stesti, ze jste se nasli. Postupujte pomalu, pokud
> si P nebude chtit psat, nenutte ho.
>
> 2. Popisovane trable, ktere mate, jsou opravdu velmi, velmi bezne.
> Sverte se partnerovi, pokud chcete, tak i nam, to pomuze. Pokusime
> se to spolecne vyresit, pomoci, ano?

*****MAM VELKOU RADOST!

> Myslim, ze tomu nic nebrani, snad jen to, ze ted budeme dva dny,
> pryc, viz vyse.

*********PřEJI KRáSNý A INSPIRATIVNí VíKEND - BUDETE ZřEJMě NA mORAVě, SOUDě PODLE KORESPONDENCE S T+N? KDYž TAK SE ZASTAVTE V XXXX - cens NA KAFE :-))) RADEJI DOPOLEDNE, PO OBEDE UZ CESTUJI DAL NA SEVER - DOMU.

PREJI VSECHNO DOBRE!!!!!

K

27.11.2000 12:35
>Tome Zdravím velmi srdečně,

>P mne trochu správně krotí, protože když se rozjedu,

Ted mam reakci od vas dvou a mohu se k ni vyjadrit. Dnes vecerja i L sedneme a napiseme, co si myslime, jak muzeme poradit.

tk

(Pozn. Tom - velmi dlouhý mail od P neuvádim v originále, je uveden po jednotlivých odstavcích v následujícím textu, kde na jsme něj já i K reagovali.

27.11.2000 13:36
AHOJ T. HODNE POZDRAVU I L.

Vikend jste meli dobry? my v ramci moznosti .-)Nestihli jsme samozrejme hodne co jsme chteli a navic jsme nestihli ani Vam napsat a to mne mrzelo nejvice...

> Proto doufam, ze jak se vratime z vikendu (odjizdime zitra,
> vracime se v nedeli), bude uz nas cekat vas (spolecny?)
> mail, kde nadhodite temata, a my radi odpovime.

****vypada na to, ze prozatim budu korespondovat sama, jestli to nebude vedet, ale ne za by P nechtel, nestihli jsme to a sam nevim zda napise, podle meho by vsak mel, uvidime, jak mi Tome radis, nebudu nic nikam tlacit...pokusim se :-)

> 1. Mate ohromne stesti, ze jste se nasli. Postupujte pomalu,
pokud si P nebude chtit psat, nenutte ho.

*****NA TO NEKDY ZAPOMENU!

> 2. Popisovane trable, ktere mate, jsou opravdu velmi, velmi
bezne. Sverte se partnerovi, pokud chcete, tak i nam, to pomuze.
Pokusime se to spolecne vyresit, pomoci, ano?

*****TOME, JESTLI MOHU popsala bych jednu scenku, kterou jsem nemohla zkousnout. Nejsem vubec plactiva, ale stavy s P mne k tomu velmi lehce privedou a to jaksi z vlastni bezmoci ho privest na spravnou cestu. jen pro uvod - P se obcas nasel v casopisech s bdsm tematem a asi si navodil v sobe, ze otrokynka a subinka jsou k uzivani si na nich...a ja jsem uplne jineho nazoru...mozna zde bude zadrhel a nevim co s tim...potrebuji nehu, lasku - ukazovat - ne tim, ze dostanu povel svleknout a sup na to! Mam pocit ze P potrebuje otrokyni, kterou by si uzival porad jak chtel a ktere by umel davat povely co mu dela dobrea a jak to ma dlouho a jak intenzivne delat! - ze zacatku mi to nevadilo, protoze se takto dobre poznat je dobra zkusenost.jinak je straslive zrucny a hodny, kdyz mu reknu, hned mi vyhovi...jenze, do vztahu D/s to moc nepatri - podle meho videni!!

Ja mam jiny problemek. K bdsm jsem se dostala pres svou vnitrni asi orientaci, kdysi mne to v myslenkach vzrusovalo a po vstupu na Inet jsem se dostala na chat a ruzne formy mailu a pak primo bdsm stranky a povidky a mezitim potkani se s P. To jsem mela 2 roky na Inetu a par potkani s muzi, kteri byli "normalni". P to moc neznal ale moc se mu to libilo,...jenze asi oba v tom vidime neco jineho...

Vis, nemohu jen tak dojit k orgasmu a tak mne velmi vabilo a vzrusuje mne submisivni zpusob erotickych hratek, zkusila jsem si i byt dominou, ze zacatku nic moc,ale podruhe to bylo lepsi, nicmene submisivni jsem vice.

Rekni mi prosim, asi to bude radeji nekdy na vikendovou debatu, protoze P je smutny ze mne nechape a ja taky...pritom spolu chceme byt, ja chci byt jeho subinka, chci se mu nedobrovolne oddat, ale mam zakladni vyhrady - nebavi mne ze se vzdycky a docela brzo na me pomery musi dojit k jeho orgasmu... proste mne velmi deptaji ty povely - pohlad, poskrabej ...nemohu jaksi slovny vyjadrit co mi tam chybi, ale nejspis rafinovanost, ze nevim co bude...trochu strach :-) minule jsme poprve zkusili vosk a docela mne to vzalo, ale nasledne jsem se citila takova ocistena a volna!

Jsem zla a lakoma ja, kdyz se citim sizena, ze se muj pan o mne nestara, ze se stara o sve orgasmy...je to strasne, ale v mych citech se velmi rychle ztrati to moc hezke a vyplave zrovna tento element a pritom mu to velmi rada poskytnu!!! jen ne JEN! asi bych mela delat neco se svym pristupem a nevim co.

Tome na pondelí je toho strašně moc, zase jsem toho plna a v patek jsem uz jako ovecka a tesim se na nej!! asi mi chybi neco, co neumim pojmenovat a asi trochu i ty orgasmy. Nechci ho zlobit a vsechno mu nemohu vzdycky rikat, nechci mu kazit prozite, protoze si myslim ze na to nemam pravo i kdyz jde o vnitrni proces. - mozna jsme nastoupili na spousty veci moc rychle? malo o tom mluvime? ja se snazim, ale P se vsechno libi! pak tady vypadam jako ten nelida ja, protoze si porad stezuji a pritom vim, ze potrebuji pevnou a pritom velmi citlivou ruku!! vim to vzrusuje mne ten pocit!!

Preji Ti krasny tyden, L taky a nezlob se ze jsem az tak prima, ale opravdu me to boli a nevim jak s tim hnout...je to i tim ze se vidame jen o vikendu?

uz opravdu dost! k

hodne prijemnych zazitku preji!!

27.11.2000 17:05
AHOJKY,

ted jsem mela malou chvilku a precetla jsem si to co jsem vám poslala a poslala to i P, aby vedel co pisu a vsimla jsem si silenych preklepu, prosim omluvte mne, nebot pisu v praci a snazim se o tu rychlost...?

na zacatku nepatri vedet, ale vadit

nekde uprostred je hrubka :-)))mn!!!

prima znamena přímá - ne prima :-))) a podobne nesmysly, příště to musí proběhnout výstupní kontrolou - ještě jednou pardon a hezky zbytek dne.

jen pro vysvětlení proč málo používám diakritiku - při psaní do sms přes inet to udělá mezeru a pak se ztratí smysl a prozatím to hodně používám...

K

27.11.2000 13:03
Uvodem - tento mail pisu vam obema. Nechci delat nic za nicimi

zady, pokud P nechce kontakt s nikym dalsim, nechci ho nutit
a v podstate nikdy za nic na svete ani s vynalozenim usili z me
strany se mi to stejne nemuze povest. (A on podle me vubec
nechce, a nepisu to proto, ze jsi ho z toho v podstate obvinila -
viz "Tva krasna slova, takova trochu nabubrela a trochu mi
zavanela jako ze to bude cist mozna nekdo jiny, udelam z toho
takovou hezkou povidku").

Proto posilam tento mail vam obema, dalas mi pred par dnyobe vase adresy. Uprimnost je pro me nutnosti, ti, co uprimninejsou, ji casto vykladaji jako tvrdost, ale opak je pravdou... procse trapit a marnit zivot kvuli tomu, ze si nedokazu pripustit, ze vztahnema perspektivu? Je to tvrde jedine k sobe samemu rict si:tohle pro me neni, z toho nic nebude. Nechtejte me jeden ani druhyobvinit, ze vas chci rozdelit. To udelate sami, az prijde ten cas.

Nevim, jak nejlepe odpovedet na dva tak dlouhe maily, ktere pritomo vas odhaluji tak malo... pisete si, volate si, vidate se, to vse jemimo muj dosah. Zkusim proto odpovedet jen na to, co jste mi napsali,s tim, ze obcas vidim mezi radky neco, co jste nepsali, a obcasnevidim neco, co jste meli napsat, ale nechcete, bojite se, nebo sito sami neuvedomujete.

TOM

P.S. Rovnou napisu, ze jsem si na cteni vasich mailu a psaniodpovedi vyhradil dve hodiny. P pise, ze nas s L nechcezatezovat - rovnou odpovidam, že mne nezatezuje vic, nez bych chtel,a pokud jde o L, ta si urcite vase maily precte, a mozna nebudemit chut nebo silu odpovidat - kazdopadne ji ale o cas nepripravujete,pozna (podobne jako v diskusi s T+N), jak to chodi jinde.
-----Puvodní zpráva-----
Od: k
Komu: Tom
Datum: Monday, November 27, 2000 1:38 PM
Predmet: psanicko :-)

>AHOJ TOME. HODNE POZDRAVU I L.
>Vikend jste meli dobry? my v ramci moznosti .-)

Meli, super skvely. Tva zminka o ramci moznosti vyzniva, jakoze se ti vubec nelibilo, co se delo. Neni to tak, ze presne vis,co chces, ale nechces to Pavlovi rict? Zkus na tom zapracovat,ne o tom mluvit nebo mi psat, ale rict mu to, jak te sam vybizi- viz "Proto Tě prosím o komunikaci hned, když je potřeba. ")(ackoli oba pochybujeme o uprimnosti te vety).

>Nestihli jsme samozrejme hodne co jsme chteli a navic jsme
>nestihli ani Vam napsat a to mne mrzelo nejvice...

Tak jsem se uplne nespletl, ze chces vic, nebo nedostavasani to malo? To by bylo opravdu smutne, a ode me je troufaleto hodnotit. Nevim nic o tom, co se mezi vami delo, popsala jsijen jednu scenku bez udani data, kdy se stala. Neberte ma slovamoc vazne, nevim, co jste o vikendu zazili, jen vidim, ze ty jsinebyla spokojena.

>*****TOME, JESTLI MOHU popsala bych jednu scenku, kterou jsem
>nemohla zkousnout. Nejsem vubec plactiva, ale stavy s P mne
>k tomu velmi lehce privedou a to jaksi z vlastni bezmoci ho
>privest na spravnou cestu. jen pro uvod - P se obcas nasel v
>casopisech s bdsm tematem a asi si navodil v sobe, ze otrokynka a
>subinka jsou k uzivani si na nich...a ja jsem uplne jineho
>nazoru...mozna zde bude zadrhel a nevim co s tim...

Ctu jen tvuj nazor, P neni prilis konkretni v tom, co se muna vasem vztahu libi a co ne, nepise, proc s tebou dela to, co dela.

>Potrebuji
>nehu, lasku - ukazovat - ne tim, ze dostanu povel svleknout a
>sup na to!

Pokud v tobe z bdsm rezonuje prave Ds, mas to dost tezke, protozetomu se venuje mensina z privrzencu bdsm. Myslim, ze je o dostjednodussi delat SM (muceni, neprijemne polohy, bicovani) nezudrzet vaznou tvar pri Ds (psychicka nadvlada, dominant musistale vedet, na co submisiv mysli, po cem touzi, a ac je to paradox,plnit mu to, nebo nechat submisiva plnit sve potreby takovym zpusobem,aby to OBA uspokojovalo).

>Mam pocit ze P potrebuje otrokyni, kterou by si
>uzival porad jak chtel a ktere by umel davat povely co mu dela
>dobrea a jak to ma dlouho a jak intenzivne delat! - ze zacatku mi
>to nevadilo, protoze se takto dobre poznat je dobra zkusenost.

Chybi mi P nazor, je opravdu skvele, ze pises, ze jsi vdecnaza novou zkusenost, ovsem ze zbytku tveho mailu cisi nespokojenosta jakobys nevidela zadnou perspektivu, co budete delat dal.

Pokud jde o to, ze mozna kazdy touzite po necem jinem - co k tomudodat. My s L mame spoustu jinych duvodu proc byt spolua tak muzeme pockat, az se pri te ci one praktice nebo smerovaniv bdsm "vyladime" jeden na druheho. Mas pocit, ze na tohle mezivami neni cas?

> jinak je straslive zrucny a hodny, kdyz mu reknu, hned mi
>vyhovi...jenze, do vztahu D/s to moc nepatri - podle meho videni!!

Do Ds vztahu to patri... alespon v mem pojeti. Zkus mu mene rikat,co chces, a vice trvat na tom, abys nechtela prilis mnoho veci najednounebo pokazde neco jineho. Podle me hledas jistotu, kterou ti nejaknedava (nezijete spolu... to zeny vetsinou chteji, je to tvuj pripad?Pokud ano, rekni mu to rovnou.)

> Ja mam jiny problemek. K bdsm jsem se dostala pres svou vnitrni
>asi orientaci, kdysi mne to v myslenkach vzrusovalo a po vstupu
>na Inet jsem se dostala na chat a ruzne formy mailu a pak primo
>bdsm stranky a povidky a mezitim potkani se s pavlem. To jsem
>mela 2 roky na Inetu a par potkani s muzi, kteri byli
>"normalni". P to moc neznal ale moc se mu to libilo,...jenze
>asi oba v tom vidime neco jineho...

Jsi-li skutecne submisivni, budes se snazit v P probuditvetsi zajem o dusevni aspekt vztahu. Pokud se ti to nepodari,budes hledat jinde. Opet pripominam, ze P nenapsal to, co ty,tj. o co mu ve vasem vztahu jde. Konkretne "Násilné zlomynám nesvědčí, to víme určitě oba - viz ten s otrokyňkou.K tomu se nechceš vracet, viď?" Kdyz pominu, ze o tom dostdlouze pises, tak mi stejne pripada, ze kazdemu z vas jde o necojineho. To ovsem nemuzu vyresit.

>Rekni mi prosim, asi to bude radeji nekdy na vikendovou debatu,
>protoze P je smutny ze mne nechape a ja taky...pritom spolu
>chceme byt, ja chci byt jeho subinka, chci se mu nedobrovolne
>oddat, ale mam zakladni vyhrady - nebavi mne ze se vzdycky a
>docela brzo na me pomery musi dojit k jeho orgasmu...proste mne
>velmi deptaji ty povely - pohlad, poskrabej ...nemohu jaksi
>slovny vyjadrit co mi tam chybi, ale nejspis rafinovanost, ze
>nevim co bude...trochu strach :-) minule jsme poprve zkusili vosk
>a docela mne to vzalo, ale nasledne jsem se citila takova
>ocistena a volna!

Prvni vetu dokazu pochopit jen timto zpusobem - pozvi me nebose u me stav a probereme to. Mas pocit, ze ti P nestaci. Jase nebranim tomu prijet nebo abys prijela, ale pochop, ze to rozhodneneni muj cil. Myslim (vim, ze se mohu plest), ze v podstate ti jdeo jedine - ukoncit vztah s P. V tom ti nemuzu poradit, jdeo zavazne rozhodnuti, k nemuz je potreba vic informaci, nez mam.

Chybi ti rafinovanost... nejakou dobu uz jste spolu a ty se nejspissnazis naznacit, co ti chybi, a presto to nemas (nebo to ma, P-e?). tady bylo oslovení, všechny maily četli oba naši partneři, P i LTak to asi nehrozi, ze bys to dostala, nemam pravdu? Jenze to jezase o tom samem - chces v tom vztahu pokracovat, nebo vis, zeto nema cenu?

>Jsem zla a lakoma ja, kdyz se citim sizena, ze se muj pan o mne
>nestara, ze se stara o sve orgasmy...je to strasne, ale v mych
>citech se velmi rychle ztrati to moc hezke a vyplave zrovna tento
>element a pritom mu to velmi rada poskytnu!!! jen ne JEN! asi
>bych mela delat neco se svym pristupem a nevim co.

Opet ten samy problem - uz neverim tomu, ze bys dostavala, co chces,kdyz v kazdem odstavci pises, ze rikas, co chces, a nemas to.

L taky neco chtela a nerekla mi to a spoustu veci jsem se o nidozvedel az kdyz jsem ji videl "v akci" s dalsim parem. Snad to anijinak nejde, snad je to tak u vsech, ze si navzajem jiste veci nereknoua pak trpi. Mluvte spolu vic a treba vam to pomuze.

-----Puvodní zpráva-----
Od: k
Komu: Tom
Datum: Tuesday, November 28, 2000 12:18 PM
Predmet: reakce meho P,NASLEDNě MA A Už KONEC!!!! :-)

>Hezky Jsi to napsala T+L, opravdu, líbí se mi to,
>ale připadá
>mi to, nebo jen nepřipadá, ono to tak je, oni jsou i cesta
>pro nás dva
>jak se spolu bavit o Tvých pocitech a přáních. Je to ale
>zdlouhavá praktika
>a nerad bych abychom jim brali čas, nebylo by lepší,
>pohodlnější a
>rozhodně rychlejší a účelnější se o tom bavit v ten pravý
>okamžik?

To konkretne kdy nastane ten pravy okamzik? K si vylevasrdce, travi hodiny nad psanim mailu, to mi pripada, ze nemakomu rict to, co by chtela rict....

>Proto Tě prosím, ještě jednou, dávej najevo svá
>přání i
>prožitky. Ne vždycky Ti to budu zjednodušovat, ale o to víc se
>musíš snažit.

Ano, o tom uz jsem psal, i subinka by se mela snazit dat jasnenajevo sve potreby a nemenit je. Ovsem v mem pojeti Ds subinkav podstate rozhoduje o tom, co se bude dit. Jinak to ani nejde.Ona se naprosto dava, dominant musi zaridit vsechno ostatni.Pro me jako dominanta je me uspokojeni az to posledni, o co jde.Ano, mam chut na sex, ano, chci to kratsi a rychlejsi nez L (Pozn. z budoucnosti - bývávalo :-.) už dlouho to máme opačně) ,protoze mi to je prijemnejsi, ale stejne to je tak dlouhe a pomale,jak chce ona, protoze si pritom uziji neco, co bych bez ni nezazil.Jednou jsem se rozhodl s ni zit a nesdilim nazor jinych dominantu,ze subinka (nebo harem subinek) je k volnemu pouziti.

Zeny obecne potrebuji spoustu citu, absolutni pozornost partnera,a pokud to nemaji, trpi. Nemusi se mi to libit, ale je to tak.

>Jsi citlivější a stačí pár okamžiků a dáš svou nevoli najevo, ale
>to už je
>všechno ve stádiu, kdy máš špatnou náladu a návrat na místo, kde
>jsi chtěla
>jít jinudy, je dlouhý a většinou nemožný.

Neni citlivejsi, je normalni. Vetsina zen neda jasne najevo, co chteji.Pokud si napřiklad o city maji rict, ztraci to pro ne smysl. Pletu se?Pri neuspokojeni citovych potreb jsou podrazdene, reknou, ze chtejipravy opak toho, co skutecne chteji. Opet, nemusi se mi to libit,ale je to tak a nikdo to nezmeni.

>Pak je
>subinka tou která poroučí a ovládá a její role pozbývá smyslu.

Subinka neporouci, ale ma potreby, ktere pokud nejsou plneny,tak pro ni vztah nema smysl.

>Zařaď do slovníku
>svých výrazů častěji "chci dělat nebo prožít to či ono" a pak se
>samo omezí
>výraz "chtěla jsem dělat to či no".

To je konstruktivni a dobry napad, ovsem s vyhradou, kterou jsemuvedl vyse, o tom, ze zene je nutno poskytnout, co potrebuje, anizby si o to rekla. Nemam-li na to, musim hledat jinou zenu. Rekl jsemto tvrde?

>Podstatu která se mi zdá správná jsem Ti
>napsal a
>chci ji taky vyzkoušet.

Zadny takovy mail mi nedosel, proto v teto oblasti jen spekuluji,ze si svuj vztah predstavujete kazdy uplne jinak.

>MEJTE KRASNE DNY A BUDU MOC RADA, KDYZ TE TIM >NEZATIZIM

A uplny zaver.... K obnazuje svou dusi - uvedle jsem jen jednuvetu, psanou velkymi pismeny - K krici a prosi. Nemam co dodat,jen to, ze nas vase maily neobtezuji a neobtezovala by nas ani vasenavsteva.

Je na vas, zda budete dal psat, jeden, druhy, ci oba, nebo se tuobjevite.

Tom

28.11.2000 12:18
Tome Zdravím velmi srdečně,

P mne trochu správně krotí, protože když se rozjedu, pak zapomínám že mohu být taky na obtíž - promin moc, pošlu Ti tedy ještě jeho reakci na to, co jsem napsala Tobě a pak jsme měli noční hovor, který vlastně byl obdobou jeho slov zde.

Mám ten pocit, že neumíme najít kajýsi kompromis nebo hlavní bod, nebo nevím jak to nazvat, oba říkáme to samé a nerozumíme slovům toho druhého a chtěli bychom po tom druhém asi to, co není v jeho podstatě?

Musim po pravdě napsat, že P je spokojený a já pořád něco hledám, ale to proto, že mne hry, erotika bdsm v tomto podaní mnoho nenese, jestli to mohu takto napsat...

Ted tedy promin bude zde docela delší text a pak ještě moje reakce a snad se zklidním :-)))/no spíše ne, protože když hledám tak intenzivně :-))) PROMIN jeste jednou!!!!

Reakce P:

Malá poznámka: Tohle dopisuji na závěr, ale dal jsem to na začátek, jakomalé, ale důrazné varování - Ministr zdravotnictví varuje: Některé čtenímailů způsobuje i dobrou náladu!A já dodávám: Tak si z toho vezmi jen to dobré, ano? Protože já jsem tohlevšechno psal v dobrém. Opravdu.

Četl jsem, četl, dokud jsem to nepřečetl a stejně na mě nejvíc zapůsobil nášdnešní rozhovor, škoda že skončil tak brzy, mohli nám dát ještě alespoň nějakou tu minutu na dopovězení Tvé myšlenky, protože ty jsou pro mnedůležité. Hezky Jsi to napsala T+L, opravdu, líbí se mi to, ale připadámi to, nebo jen nepřipadá, ono to tak je, T+L jsou i cesta pro nás dvajak se spolu bavit o Tvých pocitech a přáních. Je to ale zdlouhavá praktikaa nerad bych abychom T+L brali čas, nebylo by lepší, pohodlnější arozhodně rychlejší a účelnější se o tom bavit v ten pravý okamžik? Já jsemTi to dneska řekl přímo tak, jak to cítím, budeš o tom přemýšlet? Zkoušelijsme toho spolu už moc a ještě víc nás čeká, tak zvedám ruku na svůj souhlasbavit se o všem v tu chvíli, kdy se to toho přímo týká. Je sice pěkné, aletrochu zbytečné dělat opatření aby se mléko nevylilo, ve chvíli, kdy houtíráš :) to jsou pak zbytečné ztráty. Vztah Ds je natolik o důvěře apřímosti, že mu přímý názor a připomínka, nemusí být přímo slovní - i kdyžnezaškodí, rozhodně neubere na hloubce prožitku - spíše naopak! Souhlasím sTomem že se nesmí spěchat, ale taky by se nemělo plýtvat časem hledatcesty tak, že se celé projdou a pak se vzpomíná kudy se šlo a ptát se pročse zavčasu nevyměnila mapa... Víš ono se už nic nedá změnit ve chvíli kdy jeto pryč, za námi. Proto Tě prosím, ještě jednou, dávej najevo svá přání iprožitky. Ne vždycky Ti to budu zjednodušovat, ale o to víc se musíš snažit.Tak "nad sebou poznáš pevnou ruku" o které jsi psala, že ji potřebuješ.Myslím, že jsem si toho dost vědom, a taky vím, a Ty to určitě cítíš, že bezté pevné ruky by to s tebou nešlo :). Tím Ti samozřejmě neříkám, že Tě kevšemu musím nutit, jen tady tak trochu ventiluji své pocity. Taky mě užnapadlo jestli si svým postojem účelně nevytváříš potřebu být ještě vícedržená zkrátka, ale pokaždé se tahle myšlenka vytratí, když něco spoluprobíráme... ne není to Tvá žádost o krocení subinky, je to opravdu přímo zTebe. Snad mě to někdy trochu drží zpátky na nepravých místech a chvílích,pak ale chybí ten podnět, který mě ukáže správný okamžik ve kterém při sexuzvolit jinou "taktiku". Proto Tě prosím o komunikaci hned, když je potřeba.Jsi citlivější a stačí pár okamžiků a dáš svou nevoli najevo, ale to už jevšechno ve stádiu, kdy máš špatnou náladu a návrat na místo, kde jsi chtělajít jinudy, je dlouhý a většinou nemožný. Pokud se nám to ale přeci jenpodaří, pak zase nedáš najevo kudy. A tak můžeme zkoušet a zkoušet. Pak jesubinka tou která poroučí a ovládá a její role pozbývá smyslu. Popřemýšlej otom, pokud nevíš jak na sebe (ještě něco podotknu - v našem případě to není"jak na sebe" ale jak na nás), tak já to vím. Vyzkoušejme to, proč ne,zkoušíme Tvá řešení, dejme se teď pro změnu na něco mého. Zařaď do slovníkusvých výrazů častěji "chci dělat nebo prožít to či ono" a pak se samo omezívýraz "chtěla jsem dělat to či no". Souhlasíš? Jednodušeji - raději předemnež pozdě. A dál se už dneska o tom nebudu rozepisovat, opakoval bych se zbytečně,i když asi jinými slovy. Podstatu která se mi zdá správná jsem Ti napsal achci ji taky vyzkoušet. Vím, že to nebude hned a na povel, ale mám výdržneboj. Ty také? Já vím že ano. A máš i odvahu, tak věřím, že se do tohopustíme společně. Miláčku dobrou, a dobré. (to jako dobrou noc a dobré ráno)Miluji Tě a těším se na všechno co společně prožijeme a vyzkoušíme a covšechno nového nám to zase dá. Já vím pořád prožíváme něco nového, hlavněkdyž necháme věci plynout a pomáháme jim k tomu. Násilné zlomy nám nesvědčí,to víme určitě oba - viz ten s otrokyňkou. K tomu se nechceš vracet, viď?Právě proto to připomínám, to byl ten největší zlom a vidíš jak je otravný.Taky proto, že pak trvalo měsíc, nebo i déle, než jsme se někam pohnuli... No a to je už opravdu všechno, ano? Dneska už nechci psát T+L,protože jsem v rozpoložení, které by se k tomu nehodilo - to je jen takovýmůj pocit. Pokud ale máš jiný názor a ten pocit by byl pro nás třeba ipřínosem, pak je to právě tento dopis, který mou momentální náladuvyjadřuje, proto ho můžeš, pokud se Ti to zdá vhodné, použít pro Kudrnovy. Aještě něco, ano? Tak se připrav: Muuuuuuuuuuc! Dobré, že? No jo, mě se to taky líbí. Pa miláčku, mám Tě rád - ale že nám to trvalo než jsme se našli :)... tak neprskej. Pa, TP&M

*************nakonec jsem mu zavolala a musel se rozhodnout sam, protože rano mi do sms napsal že to nechává na mně a to nemůže, je to jeho myšlení...

Oba umíme slovíčkařit a to zde není zapotřebí :-)))

***má odpověd jemu :-) sem tam používám něčí text, který to umí vyjádřit líp než já! díky!:(pouzila jsem Tvuj - protoze říká, že Tě uznává!)
Chtel bych na úvod odhalit neco o sobe: muz, 27 let, štastne zenatý s partnerkou, s níz se poznáváme jiz 10 let. Muj príspevek do diskuse o tom, jestli je BDSM zneuzíváním druhých (není!), a jak zjistit, zda je Váš partner podobne orientován, a pokud je, jak jej presvedcit, aby se pustil do odhalováni jemností BDSM: nejdrív ho 7 let poznávejte, pak jej 3 roky jemne ohýbejte patricným smerem :-). Pro ty, kdo nemají cas nebo ochotu venovat poznávání druhého kus zivota, zádný zázracný recept na štestí nemám :-)

*********vim ze to bude trvat, jsem na to pripravena jen chci a potrebuji citit ze chces hledat se mnou a ze se nebojis namahy, kterou vynalozime, ty jako objevovatel a ja jako objevovana, to je porad stejna pisen. Sam jsi rikal ze mas tech platform daleko vice nez ja k uziti si :-) tak bud tak laskav a venuj mi zivot

:-)))) Tva krasna slova, takova trochu nabubrela a trochu mi zavanela jako ze to bude cist mozna nekdo jiny, udelam z toho takovou hezkou povidku, ...a milacku ani nemam dobry pocit z naseho vecerniho hovoru a kdyby te tak moc zajimalo co jsem ti chtela dorici, tak to slo zaridit :-)))) ale to bychom asi hovorili dalsich 6 hodin - no stalo by to pouze 60,- a mozna by to melo silny efekt, takto prekousle, nemam chut se k tomu vracet a nemam chut uz na nic, jsem tak strasne zklamana z meho nepochopitelneho tobe postoje, z Tvych reci, ktere mi nic nerikaji o rozlitem mlece a ze mam komentovat hned! ja nechci a neumim - je to proti me prirozenosti kam mne tlacis! a asi je to proti tve prirozenosti kam tlacim ja tebe, je mi z toho tak strasne smutno a nikdy jsem nebyla v tak rozpolcenem postaveni!

citim ze potrebujeme moc casu a hlavne toho jednoho, ktery by chtel poznavat ty moznosti - jak to hezky napsal Tomas...o odstavec vyse!

******ještě se ti určitě ozvu, jestli to chces poslat Tomovi,tak proč jsi to neudělal? ale musim ti rici, ze to nezni uprimne! Vis jak jsem to citila, jako bys mi dal na verejnosti facku! doopravdy a takova hezka slova jsi tam psal a pak hezky to bude znit pro jine...budu si to cist znova a znova, ale nemyslim si ze se to zmeni, ten muj pristup - neni to uprimna reakce a uz vubec nereagujes na delsi mail - zase jsi si vybral neco, co jsi mi uz v telefonatu vysvetloval 21 minut! porad se vracis k jednomu a tomu samemu, ktere nemelo smer a ani styl a vubec mi nepripadne, ze jsme se pak dlouho hledali, mozna ty - a nic jsi mi nerekl, cozpak to citis az ted? ze to bylo tak? kdykoliv jsme sli z XXXX a ptala jsem se te, tak jsi mi rikal ze to bylo vsechno skvele - nic o tom, ze jsi drcen mym rozhodnutim! - moc bych se chtela potkat s nima a mozna konecnde pochopime to nedorozumeni, myslim ze by to bylo hodne potrebne!!! protoze kazky z nas citi, ze to jeho reseni je spravne...

urcite pisu pate pres osme, protoze mam v hlavince gulas, vis? Myslim ze se blizi okamzik velike pravdy, ze dokrystalizuje ve mne ta hlavni myslenka, kterou ti pak samozrejme sdelim. vim prozatim jedno, ze ma submisivita prameni z chteneho pocitu podlehnout sile ducha a tela moudreho muze (Tebe), ktery sleduje, cílene zkousi, vyvozuje z toho dusledky a pak zkousi jinéa má šílených možností jak dosáhnout svého, tvrdě, měkkce, ale stejně muže co chce a já potřebuj aby chtěl nějak podrobit vzpurnout mou duši...ale to se povede pouze, když budeš studovat duši bez mých výkřiku do ticha - to ano, to ne a ted mne podrbej pod bradou - mne jde vice o duševno než o fyzično, ale je velmi silně provázáno, když mne souložíš, je mi smutno, že mne při tom nehladíš nebo nesleduješ co bys mi mohl ještě provést, sleduješ své prožitky a to je to co mne celou dobu velmi tlačí k zemi! Nechci ti nic ubirat spise naopak, ale v tomto vztahu nejde pouze o fyzicke prožitky, tak to citim a proto je mi nelibo, když mi řekneš zde mne škrábej touto inzenzitou - to mi jde mraz po těle! a nevím proč, ráda ti udělám dobře, ale takovou formou - to není mně dobře srozumitelná komunikace.

no ukončím ten boj v tichu, už mně to nebaví a tebe taky ne, muc a lásko těším se na tebe, protože si myslím že na něco snad přijdeme aby jsem se pořád nesmutila, protože ty jsi ten klidnější a spokojenější element :-)

mucky muc tvá malá

********TOME JESTE JEDNOU PROMIN ZA CHAOS...MOZNA POTREBUJEME POUZE JEDNU JEDINOU RADU :-)) MOZNA TO BUDE SLOZITEJSI PROCES...MEJTE KRASNE DNY A BUDU MOC RADA, KDYZ TE TIM NEZATIZIM , KDYBY ANO, VUBEC NEVADI, POKOUSIM SE TO RESIT VSEMOZNE...JSTE NAM TAKOVYM VZOREM, ALE UCIME SE A TAKY JSME STARSI A TAK NAM JDOU NEKTERE VECI ASI TIZ :-)

AHOJKY K A POTAZNO I P

29.11.2000 11:23
Predevsim hned napisu, ze me tvuj mail potesil, P.

Pises moc pekne, k veci a pritom kolikrat poeticky,a nepripada mi, ze by sis na neco hral.

Zkusim jen strucne odpovedet, kde mam co odpovedet.L vcera vecer precetla vase prvni dva maily, dal senedostala, nevim, jestli vam napise.

-----Puvodní zpráva-----
Od: P
Komu: Tom
Kopie: K
Datum: Wednesday, November 29, 2000 12:45 AM
Predmet: Re: psanicko :-) - od T

>Ahoj T a L,
> díky moc za velice milé překvapení, ani nevíš jakou radost mám z toho,že
>Jsi odepsal, že Jsis našel na nás čas. Já jsem se s psaním zdráhal a spíše
>jsem asi zaujal post "vyčkávače" co se stane. Vím, vypadá to tak a trochu
>pravdy na tom je. Bylo mě trochu nepříjemné zdržovat Tě, protože je mi
>jasné, že máš svou práci, soukromí a každý potřebuje mít svou chvilku pro
>sebe, aspoň občas.

Ja rozhodne neodmitnu pomoc nikomu, kdo ji potrebuje, alesponse budu snazit vzdy odpovedet.

>Tím víc jsi mne potěšil svým dopisem. A taky jsem rád že
>K napsala to co napsala, byly tam některé věci, ale nebylo jich moc,
>spíš jen takové náznaky tu a tam, které jsem asi nechtěl slyšet, nebo
>neslyšel. Určitě i má chyba.

K psala hodne otevrene a podle me maji s L moc spolecneho,konkretne treba to, ze se kazdou chvili meni to, co je pro ne dulezite.Uz jsem psal, ze u L to tak je, nelibi se mi to, ale delat s tim muzujen to, ze se ji snazim venovat cas a i kdyz pokazde vsechno nevyjde,snazim se a budu se snazit pokouset se nas vztah stale rozvijet.

To myslim delate taky a pokud tato mailova komunikace povede k tomu,ze se sami sobe navzajem budete venovat intenzivneji, bude to jendobre.

Nekdy je skutecne potreba porovnat svuj zivot a smerovani s nekymdalsim, uvedomit si, ze ne vse se da vyresit hned (my s vetsimi cimensimi uspechy travime v podstate 14 hodin denne spolu uz 10let - na jednu stranu to je skvele, nekdy to ovsem nese i problemy,ktere bychom jinak sami o sobe jeden ani druhy nemeli - je to celeotazka toho vedet co chci, a v pripade, ze se neco zrovna nedari,nehazet flintu hned do zita nebo neobvinovat druheho, ze je k nicemu.Misto toho to chce v klidu pockat, az nastvani pomine, a konstruktivnese dohodnout, co dal, nebo se do toho rovnou pustit pote, co vyprchajiemoce).

>Jak asi víš, máme to trochu složitější v tom,
>že nemůžeme být spolu každý den, nebo ještě lépe, pořád. To bych chtěl.
>Naplánovali jsme si, zatím na neurčito, jak K říká, "zkušební týden",po
>který budeme spolu. Já se na něj těším a nemám strach že nás zklame.Většina
>věcí, které o mě K napsala jsou naprosto pravdivé, jiné sice také,ale
>v podání, kterým se prezentují, vypadají trochu dál od reality.

Ano, nekolikrat jsem upozornil, ze jsem v podstate vychazel jenz nazoru jedne strany, coz nikdy nemuze byt dobre. Pokud te toprimelo k jasnejsimu vyjadreni toho, o co ti jde, svuj ucel to splnilo.

>Rád střílím, bohužel mi zrušili střelnici na kterou jsem chodil, tak je to
>teď už takové řidší, ale neopouští mě to. Prostě uznávám jiné sporty.

Taky strilim, mame toho mozna spolecneho vic, treba vedomi toho,co unika jinym, kdyz v noci spi... jak pises na konci sveho mailu.Taky rad pozoruji naprosto odlisnou nocni scenu. Klid, mir... hvezdy.Nekde jsem slysel skvelou vetu: "V noci zli lide spi". Urcite toneni pravda, ale kouzlo te vety... ta mi sedi.

>To jsou ale věci které Tě
>zajímat nebudou a nechci Tě zdržovat, je určitě lepší pro chlapa číst dopis
>od subinky, než od někoho kdo se spíše prozatím hledá a navíc není ženská
>:))

To tak vubec neni. Obraci se na me vetsinou chlapi, pravda castejispis s technickymi otazkami, ne s psychologii. Ctu vsechno a takyodpovidam na vsechno.

Rozhodne nechci vyvolat dojem, ze si pisu jen se subinkami, neboradsi se subinkami.

> Já raději rychle přeběhnu k nám dvěma s K, abych neprotahovalděj,
>ano? Víš, nemyslím si, že by se mělo dělat všechno silou a ve vztahu mezi
>námi už vůbec ne. Taky proto dávám raději přednost vzájemné komunikaci,
>třeba při sexu, před psaným a tvrdě daným scénářem. Nevím jestli je to v
>našem případě správné, protože nemám zkušenosti, v tom bys určitě dokázal
>poradit Ty a budu Ti za to vděčný.

Psany scenar jsme nepouzili nikdy. Inspirace z povidek nebo vlastninapady prechazeji do podvedomi, realizuji se treba az po nekolikamesicich. O tom, co se bude dit, si vetsinou (ne vzdy) strucne promluvimepred scenkou. Pak se ridim reakcemi L.

Polodenni scenky, nebo spis uz ani ne scenky, vychazeji z toho,na co mame chut, kdyz jsme sami, a to je psychicka nadvlada,jemne naznaky - muze se to odehravat na verejnosti, neni to nijaknapadne. Se sexem to nesouvisi prakticky nikdy.

Mozna je to to, co chce K zkusit, ale tezko ti s tim poradim.Je to vic o pocitech akteru - "vim, ze mu patrim", "nic po menechce, jen naznaci, a ja uz to delam", "okate mi neporouci,presto stale vim, ze rozhoduje o tom, co se bude dit". Nedokazuto napsat z pohledu L, ale vim, z jakych predstav na mestrane to vychazi a myslim, ze to L takhle citi.

>Je ale většinou těžké přimět K k
>vyjádření toho co se ji líbí. Je sice omluvou, že subinka "to" nedává na
>sobě znát a je uzavřená ve své roli, ale na druhé straně nechává dlouho
>uzavřenou i nelibost s tím co ji není příjemné, co se ji nelíbí. Obojí se
>projeví až když neudrží pocity sama v sobě.

To se stava i nam. Podle me se to stane kazdemu, kdo dela v bdsm neco vic, nez scenku typu "porucit at klekne, svazat, zbit, opichat,skoncit".

Nemyslim to jako kritiku, neberte to jeden ani druhy osobne, pisu o tomjen proto, ze existuje dost povidek, ktere maji takovy dej. My se takovym vecem venujeme jen zridka, kdyz je na to chut, teziste vztahu v tom podle me nemuze byt.

>Sice mám v mnoha věcech o dost jasněji než před nějakou
>dobou, ale je to tvrdě a za cenu několika zklamání dobytá zkušenost.

Problem je v tom, ze zadarmo ziskane zkusenosti casto cloveknebere tak vazne jako ty, kde si nabil hubu. Takze i chyby musime delat, hlavni je se z nich poucit.

>Následovala další série pokusů a je smutkem světa, že vždycky v paměti utkví
>to, co je negativní než právě to z čeho by člověk měl vytěžit to krásné.
>Stačí jen jedna kapka černé do spousty bílé a bílá už není tím čím by měly
>být. Opačně to nefunguje.

Doufam, ze tak cerne to neni. Ze ve vas zustava hlavne to dobre.Ano, kdyz clovek rozebira, co vcera delal, ma tendenci si rikat,ze neco nevyslo a ze se to nikdy nespravi. Ale ono se to casemspravi, pokud clovek jeste nekdy neco zkusi. Na spatne se spiszapomene, pokud jde clovek dal a mysli na to dobre. O spatnemje potreba si hned promluvit, ale resit to bez emoci. Pokud tobez emoci nejde, pockat, az vysumi, a pak si promluvit. Ne ve stylu"tys neudelal to a to", ale "priste by se mi libilo kdybys udelal tamto".

>A tak zkouším přimět K ke komunikaci při sexu,
>o kterém asi právem tvrdí, že tam nepatří, ale my ji potřebujeme, aspoň pro
>začátek.

Komunikace pri sexu? Mozna to jde, ja i pri sexu chci vsemoznezjistit, co se L libi, a zeptat se je taky moznost, ovsem prostorpro povidani je podle me vetsi kdykoli jindy nez pri sexu.

>Já věřím tomu, že jsme
>dneska dále než v době, kdy jsme o něčem takovém oba snili každý zvlášť.

Rozhodne.

Zase si popovidejte a zase klidne napiste.

tk

28.11.2000 15:42
Tome - nesmirne si vážím Tvých slov a mám z Tebe strašlivě dobrý

pocit, že víš o čem mluvíš, že je to něco, co hledám - ALE PROSIM TO JE POUZE MA UPRIMNA REAKCE NA TVOU ODPOVED, ZADNA POZVANKA.NABIDKA CI CO - ABY NEDOSLO K OMYLU :-DDDD..:-)

...Protoze citim ze vis co subinky potrebuji, nebo ze se v tom orientujes, proto jsem nabizela nejakou formu setkani, protoze jestli u Tebe P nepochopi co potrebuji, pak je to opravdu marny boj.

...Nas vztah rostl na D/s jinak kazdou stranou chápán a proto je to tak duležitý aspekt. P nesportuje, ja ano, P nema rad auta, ja je miluji :-))) - pak se myslim shodnem :-))

...Mám x-letou dcerunku a umí to s ní, je šikovný !

...a mám velkou radost, že jsi to poslal P, nebot bych to udělala ihned i já, je tam tak mnoho z meho nitra, až jsem se zalekla...zítra budu trochu reagovat jestli mohu :-) já vím že mohu, moc jste mi zlepšili náladu!! DIKY i za čas, trávený nad maily cizích lidí!! DIKY!!!

proc se trapit a marnit zivot kvuli tomu, ze si nedokazu pripustit, ze vztah nema perspektivu? Je to tvrde jedine k sobe samemu rict si: tohle pro me neni, z toho nic nebude. Nechtejte me jeden ani druhy obvinit, ze vas chci rozdelit. To udelate sami, az prijde ten cas.

********naprosto souhlasim a proto mam někdy velmi smutný pocit ze všeho, protože cítím svuj marny směr :-( ale nechci se vzdát, P je o 3 roky mladší :-) snad pochopí :-))???

ze obcas vidim mezi radky neco, co jste nepsali, a obcas> nevidim neco, co jste meli napsat, ale nechcete, bojite se, nebo si to sami neuvedomujete.

******ANO!!!

Rovnou napisu, ze jsem si na cteni vasich mailu a psani odpovedi vyhradil dve hodiny. P pise, ze nas s L nechce zatezovat - rovnou odpovidam, že mne nezatezuje vic, nez bych chtel, a pokud jde o L ta si urcite vase maily precte, a mozna nebude mit chut nebo silu odpovidat - kazdopadne ji ale o cas nepripravujete, pozna (podobne jako v diskusi s T+N), jak to chodi jinde.

*******dekuji za povzbuzujici slova!!!

> Meli, super skvely. Tva zminka o ramci moznosti vyzniva, jako
> ze se ti vubec nelibilo, co se delo. Neni to tak, ze presne vis,
> co chces, ale nechces to P rict? Zkus na tom zapracovat,
> ne o tom mluvit nebo mi psat, ale rict mu to, jak te sam vybizi
> - viz "Proto Tě prosím o komunikaci hned, když je potřeba. ")
> (ackoli oba pochybujeme o uprimnosti te vety).

*********hmm:-) citim ze P neví co potřebuji a pak se dějí věci, které mne uvádějí do plačtivých chvilek, kdy mu nechci brát jeho prožitky,jak jsem už psala, ...jak mu mohu po orgasmu říci, proč už zase ty? přijde mi to sobecké, takže jsem smutná a zkroušená a pak to nějak ze mne vydoluje...ale stejně nepochopí...v žádném případě mu nechci ublížit, je to čistá duše, aspoň na mne tak působí, jsem dost důvěřivý člověk a jemu věřím na 100% proto mne mrzí, že netuší co po něm chci :-(. napsala jsem hodně scenářů, jak po mně žádal; napsala jem tam samozřejmě i sex, ale nebyl v tom podstatný, jenže vždycky mne překvapil, protože v tom viděl a četl to, co bylo pro mne podružné a hlavně pro něj!

...pomalu se mi otevírají oči, ze začátku jsem to přisuzovala neznalosti nás dvou, ale když se to tak opakuje s pravidelností téměř stálou? má nespokojenost, kterou neumím popsat slovy - jak je to možné u kopulačních pohybu říci, ted chci abys mne hladil a zkoušel kde jsem nejcitlivější třeba voskem :-)...já to neumím a nevím jak se to naučit...

...vetsinou jsem nechala dobehnout scenku a jeho prožitky z orgasmů a třeba drzhý den, nebo pak mailem jsem mu napsala, že mi tam zase něco chybí...OPRAVDU NEVIM JAK JINAK TO RICI...a uz dost stenani, to neni muj styl a nejsem takova...!!!dokonce jsem optimistka!!!!

> Tak jsem se uplne nespletl, ze chces vic, nebo nedostavas
> ani to malo? To by bylo opravdu smutne, a ode me je troufale
> to hodnotit. Nevim nic o tom, co se mezi vami delo, popsala jsi
> jen jednu scenku bez udani data, kdy se stala. Neberte ma slova
> moc vazne, nevim, co jste o vikendu zazili, jen vidim, ze ty jsi
> nebyla spokojena.

*****ANO dostavam velmi malo z toho po cem moje duse touzi, poslala jsem p spousty povidek, ktere presne popsaly stav, ktery mne naplnuje, OPRAVDU uvidel tam pouze veci, ktere ho oslovuji - nezazlivam, jen konstatuji a bojim se...o nas dva! P nepotrebuje resit nic, je mu dobre, a resim non stop a bez ucinku :-!!!

> Ctu jen tvuj nazor, P neni prilis konkretni v tom, co se mu
> na vasem vztahu libi a co ne, nepise, proc s tebou dela to, co dela.

*****VELMI MNOHOKRATE, MOZNA POKAZDE JSEM SE PTALA - P SE LIBI A LIBILO VSECHNO, JEN NE MA NESPOKOJENOST!!

>Pokud v tobe z bdsm rezonuje prave Ds, mas to dost tezke,
>protoze tomu se venuje mensina z privrzencu bdsm. Myslim, ze je o
>dost jednodussi delat SM (muceni, neprijemne polohy, bicovani) nez
>udrzet vaznou tvar pri Ds (psychicka nadvlada, dominant musi
>stale vedet, na co submisiv mysli, po cem touzi, a ac je to
>paradox, plnit mu to, nebo nechat submisiva plnit sve potreby
>takovym zpusobem, aby to OBA uspokojovalo).

******MOJE MYSLENKY, KTERE NEUMIM TAKTO POPSAT! - ANO CITIM V SOBE D/s, ...

***kdyz mi muj P - LIBI SE MU kdyz mu rikam PAN A MAJITEL :-) - napise, ze nasel ve mne to co hledal a ze mne miluje a je stastny ze mne ma, je mi velmi prijemne, milo a skvele, a pak NEPOCHOPENI...velky smutek v dusi, nepoznany!

****jeden dotaz - je mozne ze si nerozumime - jednim z duvodu, ze mame uplne jine vzdelani? - P ma zakladni a je neskutecne sectely a bystry a zrucny a znaly velmi mnoha oboru do silne podrobnosti - proto mne zarazi, ze nestuduje nejakou literaturu o subinkach aby jim porozumel...mel spousty zvirat, je mu jasne skoro vse...zna navod na hodne veci! na cokoliv se ho zeptam, zna odpoved...na druhe strane ja stavebka v brne, prosla jsem skolama s odrenyma usima a vice jsme si na skole uzivali nez se ucili, nenadrela jsem se...jen jsem nekde cetla ze z valne vetsiny se temito praktikami zabyvaji vice vzdelani lide - JA UZ OPRAVDU NEVIM TOTIZ KDE HLEDAT ZADRHEL. JA PROBLEM Z TOHO NEMAM A P RIKAL ZE UZ VUBEC NE! - zbytecny dotaz, ? SNAD ANO!!

> Chybi mi nazor P, je opravdu skvele, ze pises, ze jsi
>vdecna za novou zkusenost, ovsem ze zbytku tveho mailu cisi
>nespokojenost a jakobys nevidela zadnou perspektivu, co budete
>delat dal.

****protoze P nevi (abych byla spokojena)a ja to neumim vyslovit...:-(/ docela se mi vraci zazitek s voskem - neovladatelny vzlykot a nasledne cistota a silne nutkani tulit se k svemu tryzniteli!!!

***jeste jedna vec mi DOST vadi. P (posilam to i jemu, nepomlouvam!) se mne casto pta, kam se spemoskama, moc krate jsem ho zadala ze tu otazku nechci a ze ma moznost udelat co chce, jen at se mne nepta - je to uz hodne intimni, ale je to klasicky pristup! Pan se pta, aby si subinka rozhodla - ale na vyber ma stejne pouze nitro...tak rezignuji a urcim co je nejbliz...vubec se na to netesim, uz mi to neni mile a vim ze P to ma rad!, tak mu to neberu...a pritom by stacilo tak malo - mit ten spravny dominantsky pristup, ktery ho neumim naucit!

>> Pokud jde o to, ze mozna kazdy touzite po necem jinem - co k
>tomu dodat. My s L mame spoustu jinych duvodu proc byt spolu
> a tak muzeme pockat, az se pri te ci one praktice nebo smerovani
> v bdsm "vyladime" jeden na druheho. Mas pocit, ze na tohle mezi
> vami neni cas?

******protože se vidame o vikendech, nekdy dvě noci, jindy jednu, přijde mi že den prožijeme jak nám možnosti dovolí - bazen (tam to bylo moc prima), ...chci stale neco poznavat, nudi mne stereotyp, P se asi libi - to jsme jeste neprobrali, ale rika ze je spokojeny a ja nemohu nez mu verit! a pak vecer, a obojek...svazani, experiment...jsme oba nazhaveni a ja zvedava co prijde...na nasi smulu asi potrebuji velmi dlouhou peci, pak je najednou 2hod.rano tak spat, rada spim pevne na nej prilepena - zpocena :-)...

>>jinak je straslive zrucny a hodny, kdyz mu reknu, hned mi
>>>vyhovi...jenze, do vztahu D/s to moc nepatri - podle meho videni!!

******mozna jsem to spatne napsala - nechci se doprosovat...to je proti me prirozenosti - asi jsem divna?, ale učím se a snažím...
> Do Ds vztahu to patri... alespon v mem pojeti. Zkus mu mene
>rikat, co chces, a vice trvat na tom, abys nechtela prilis mnoho
>veci najednou nebo pokazde neco jineho. Podle me hledas jistotu,
>kterou ti nejak nedava (nezijete spolu... to zeny vetsinou
>chteji, je to tvuj pripad? Pokud ano, rekni mu to rovnou.)

****snazim se to rikat, mas pravdu, hraje to v tom velikou roli!!!Nechci ho do niceho nutit, bydli s rodici v jeho rodinnem domku a nikam by se nestehoval...dnes se uz bojim ! - abych nepelasila brzo zpet :-)) a s dcerunkou , ta censored.... - neni to jednoduche, ze? to je ale pripad!!!

> Jsi-li skutecne submisivni, budes se snazit v P probudit
> vetsi zajem o dusevni aspekt vztahu. Pokud se ti to nepodari,
> budes hledat jinde. Opet pripominam, ze P nenapsal to, co
>ty, tj. o co mu ve vasem vztahu jde. Konkretne "Násilné zlomy
> nám nesvědčí, to víme určitě oba - viz ten s otrokyňkou.
> K tomu se nechceš vracet, viď?" Kdyz pominu, ze o tom dost
> dlouze pises, tak mi stejne pripada, ze kazdemu z vas jde o neco
> jineho. To ovsem nemuzu vyresit.

***jak se probouzi vetsi zajem o dusevni aspekty? :-?? Začali jsme s otrokynkou a když jsem poznala po 1/4 roku, že chce ženu, která mu bude dělat pomyšlení, tak jsem mu to podle mne opatrně řekla, že to není moje parketa, že zde nedochází k uspojování mých vnitřních potřeb...velký problém to byl, velké zklamání pro P, ale já jsem nemohla jinak, bylo by to proti sobě! a to neumím!!

> Prvni vetu dokazu pochopit jen timto zpusobem - pozvi me nebo
> se u me stav a probereme to. Mas pocit, ze ti P nestaci. Ja
> se nebranim tomu prijet nebo abys prijela, ale pochop, ze to
>rozhodne neni muj cil. Myslim (vim, ze se mohu plest), ze v
>podstate ti jde o jedine - ukoncit vztah s P. V tom ti
>nemuzu poradit, jde o zavazne rozhodnuti, k nemuz je potreba vic
>informaci, nez mam.

******Zde jsi se jedinkrate netrefil - toto jeste neni me rozhodnuti...strasne moc se snazim najit cestu, abychom mohli byt spolu, je pravda ze kdyz ji nenajdeme, nebudu to protahovat na silu a trapit oba! ale jeste ne...nevim jak P, ale davam jeste hodne sanci, ale nekde neumim sebe zmenit! chybi mi debaty o budoucnu, mam pocit ze se P boji tohoto rozhodnuti, chybi mi rozmazlovani, jak to vtipne dnes napsala jedna ma znama,...a pritom mu nechci ani chloupek zkrivit!...je východisko? - otazka do budoucna - nechci abys četl z koule Tome :-)))

> Chybi ti rafinovanost... nejakou dobu uz jste spolu a ty se
>nejspis snazis naznacit, co ti chybi, a presto to nemas (nebo to
>ma, P?). Tak to asi nehrozi, ze bys to dostala, nemam pravdu?
>Jenze to je zase o tom samem - chces v tom vztahu pokracovat,
>nebo vis, ze to nema cenu?

****odpoved o odstavec vyse- to prave nevim!

> Opet ten samy problem - uz neverim tomu, ze bys dostavala, co
>chces, kdyz v kazdem odstavci pises, ze rikas, co chces, a nemas to.

***no ano, nedostava, jinak bych si porad nestezovala :-), jenze jak udelat aby mi P rozumel? Vidim docela jasne jednu vec, moc dobre jsi popsal potreby subinky, u mne to tak je a citim do velmi zretelne! proto jsem nespokojena! Jestli to tady P nepochopi, pak opravdu bude boj s větrnými mlýny.

> L taky neco chtela a nerekla mi to a spoustu veci jsem se o
>ni dozvedel az kdyz jsem ji videl "v akci" s dalsim parem. Snad
>to ani jinak nejde, snad je to tak u vsech, ze si navzajem jiste
>veci nereknou a pak trpi. Mluvte spolu vic a treba vam to pomuze.

******Proto se snazim o to, abychom se s vámi mohli někdy potkat, až to bude všem vyhovovat...

> To konkretne kdy nastane ten pravy okamzik? K si vyleva
> srdce, travi hodiny nad psanim mailu, to mi pripada, ze nema
> komu rict to, co by chtela rict....

****:-( napsala jsem opradu P tisice slov!
A nejen jemu, viz tvé povídky na tomto webu.

> Ano, o tom uz jsem psal, i subinka by se mela snazit dat jasne
> najevo sve potreby a nemenit je. Ovsem v mem pojeti Ds subinka
> v podstate rozhoduje o tom, co se bude dit. Jinak to ani nejde.
> Ona se naprosto dava, dominant musi zaridit vsechno ostatni.
> Pro me jako dominanta je me uspokojeni az to posledni, o co jde.
> Ano, mam chut na sex, ano, chci to kratsi a rychlejsi nez L,
> protoze mi to je prijemnejsi, ale stejne to je tak dlouhe a
> pomale, jak chce ona, protoze si pritom uziji neco, co bych bez
> ni nezazil. Jednou jsem se rozhodl s ni zit a nesdilim nazor
> jinych dominantu, ze subinka (nebo harem subinek) je k volnemu pouziti.

*****zde jsou moje vnitrni potreby z muzovych slov - presne a trefne! Tome urcite jsem subinka, ted to vim uz jiste!

> Zeny obecne potrebuji spoustu citu, absolutni pozornost
> partnera, a pokud to nemaji, trpi. Nemusi se mi to libit, ale je
> to tak.

****presne to mi chybi!

> Neni citlivejsi, je normalni. Vetsina zen neda jasne najevo, co
chteji. Pokud si napřiklad o city maji rict, ztraci to pro ne
smysl. Pletu se?

*****naprosto NE!

> Pri neuspokojeni citovych potreb jsou podrazdene, reknou, ze
>chteji pravy opak toho, co skutecne chteji. Opet, nemusi se mi to
>libit, ale je to tak a nikdo to nezmeni.

****sklanim se před tvými znalostmi Tome!

> To je konstruktivni a dobry napad, ovsem s vyhradou, kterou jsem
> uvedl vyse, o tom, ze zene je nutno poskytnout, co potrebuje,
> aniz by si o to rekla. Nemam-li na to, musim hledat jinou zenu.
> Rekl jsem to tvrde?

***musim tise souhlasit

> >Podstatu která se mi zdá správná jsem Ti
> >napsal a
> >chci ji taky vyzkoušet.

> Zadny takovy mail mi nedosel, proto v teto oblasti jen
spekuluji, ze si svuj vztah predstavujete kazdy uplne jinak.

*****vzdycky mi dojde neco takoveho a ja nevim kudy kam a kdyz se zeptam...ne je to porad stejne, vlastne...moc dekuji, oteviraji se mi oci a myslela jsem ze je mam nemocne...je to docela ostra rana do tech zmatenych pocitu, ale rozhodne velmi VELMI UZITECNA!!!!

> A uplny zaver.... K obnazuje svou dusi - uvedl jsem jen
> jednu vetu, psanou velkymi pismeny - K krici a prosi. Nemam
> co dodat, jen to, ze nas vase maily neobtezuji a neobtezovala by
> nas ani vase navsteva.
> Je na vas, zda budete dal psat, jeden, druhy, ci oba, nebo se tu
> objevite.

******TED UZ NAKONEC I JA, MOC DEKUJI JAK UZ JSEM UDELALA NA ZACATKU, NENI URCITE MOC LIDI, OCHOTNYCH TAKTO POMOCI JINYM, KTERI TAPOU, DIKY MOC!!!!

k
(zitra budu o trochu chytrejsi, protoze budeme mit nocni hodinovy rozhovor urcite o TvE reakci!)

krasny zbytek dne!/(opet nemam cas na opravu preklepu- sorry moc!)

1.12.2000 8:35
>Prosím Tome, moc bych chtěla, aby nám to s P šlo co nejlépe,

>nešlo by mi trochu pomoci, jak s ním komunikovat, jak naznačovat?
>Co bys přivítal jako dobrou pomoc?-od své partnerky? Mohli
>bychom malinkato nakouknout do vaší kuchyně?

O tom uz jsem psal - chlap a zenska se lisi hlavne v tom, ze chlapchce porad jedno a zenska pokazde neco jineho. Od partnerkybych chtel, aby (vim, ze to nedokaze, ale ocenim i snahu) pokudmozno premyslela o tom, co chce, a dala mi to najevo. Nejde o to,jak mi to da najevo - muze to rict, muze si prede me kleknout a rict"Pane, vcera jsem nespnila vase ocekavani, chci v tom postrojipod stropem vydrzet viset o 5 minut dele", muze mi napsat scenar(opakuji, nikdy se mi to nestalo).... nejde o to, jak to rekne, jde o to,ze zenska proste casto nepremysli, necha volny pruchod svym emocima pokud se (bez jeji pomoci) presne netrefim do jejich predstav,je zle.

>A možná je tato prosba
>na L? Snad by mi mohla pár slovy napsat jak se
>takovému dominantovi naznačuje

Mohla, ale jeste ani neodpovedela na vase maily za poslednitri dny. Trpelive vyckejte, zda odpovi, ale ja bych s tim mocnepocital.

T

P.S. mejte se fajn, uzijte si vikend, nezdary si neberte mock srdci, radujte se z uspechu...

2.12.2000 15:17
L si precetla vase maily za pondeli - ctvrtek. Napsala odpoved,

ted napise jeste jednu jinam a pak obe posleme. Mezitimmozna prisly dalsi maily od vas - byli jsme vcera pryc. Na ty budemereagovat vecer.

T

Ahoj K a P,

Jeste nez se dostanu k reakci na vybrane kousky Vasich mailu, dluzim Vamobema omluVu. Omlouvam se za to, ze jsem nasla silu Vam odepsat az nyni a netehdy, kdyz jste se na me poprve obratili. Priznam se je to tim, ze jsemnedokazala poradit. Prvni dva maily jsem cetla, ale nevedela jsem si rady.Netusila jsem, jak Vam mohu pomoci. Situace mi prisla dost jednoznacna. Tyjsi K hledala uplne poddáni se a pochopení, hledalas cestu k necemuvyssimu nez je fyzicka rozkos, nabizelas sve city, napady, dusi. Snazila sess P komunikovat, vysvetlit mu, co chces, jake mas predstavy, sny.Obdivuji te, ja sama nekdy nedokazu , ac vim, ze pokud si maji dva rozumet,je to podminka nutna, nikoliv vsak postacujici. Po precteni mailu od Pjsem byla zklamana. Jsem clovek pocitovy, ne logicky premyslejici a z jehoslov jsem citila uzavrenost. Byla slova, ktera moc nerikala, spousta vetpatrila nam, citila jsem z nich neochotu situaci resit. Rikala jsem si, zeP Vas vztah tak, jak je vyhovuje, je spokojeny. Nechce hledat,zkouset.

Omlouvam se, pokud jsou moje soudy nespravne. Myslim si, ze jsi byl Ptak trochu nastvany, ci dotceny, ze se K obratila na nas, ze jste vsenevyresili sami. V tomhle okamzik jsem korespondenci T s vami prestalasledovat. Nekolikrate jsem se pokousela odpovedet, ale neuspesne. Pokusim seo to nyni, zpetne za celou dobu. Snad si vse nejak preberete.

>****vypada na to, ze prozatim budu korespondovat sama, jestli to
>nebude vedet, ale ne ze by P nechtel, nestihli jsme to a sam
>nevim zda napise, podle meho by vsak mel, uvidime, jak mi Tome
>radis, nebudu nic nikam tlacit...pokusim se :-)

K, ty musis byt skutecne zivel. Aktivni, hledajici, napadita. Zkus vsakvse brat z pohledu partnera, a tady se zas trochu poustim na tenky led, aproto budu spise psat o sobe. Ja a T jsme tak trosku jako ohen a voda, Onstale hleda, komunikuje, vyrabi, organizuje, ma spoustu skvelych napadu. Jeto ohromne a osvezujici mit vedle sebe takoveho clovicka, obcas se alestane, nastesti malokdy, ze veci prepiskne. Treba si preje, abych necoudelala, muze to byt skela vec, kterou po me chce, ale pokud na me pritlaci,mam tendenci se vzpouzet a neudelat to. Nevim, zda mi rozumis, je miprijemne, kdyz se mohu nechat vest, ale neprijemne, kdyz me nekam tlaci.Prosim, nespechej na P. Musi mit cas a chut se otevrit.

>*****TOME, JESTLI MOHU popsala bych jednu scenku, kterou jsem
>nemohla zkousnout. Nejsem vubec plactiva, ale stavy s pavlem mne
>k tomu velmi lehce privedou a to jaksi z vlastni bezmoci ho
>privest na spravnou cestu. jen pro uvod - P se obcas nasel v
>casopisech s bdsm tematem a asi si navodil v sobe, ze otrokynka a
>subinka jsou k uzivani si na nich...a ja jsem uplne jineho
>nazoru...mozna zde bude zadrhel a nevim co s tim...potrebuji
>nehu, lasku - ukazovat - ne tim, ze dostanu povel svleknout a
>sup na to! Mam pocit ze P potrebuje otrokyni, kterou by si
>uzival porad jak chtel a ktere by umel davat povely co mu dela
>dobre a a jak to ma dlouho a jak intenzivne delat! - ze zacatku mi
>to nevadilo, protoze se takto dobre poznat je dobra zkusenost.
>jinak je straslive zrucny a hodny, kdyz mu reknu, hned mi
>vyhovi...jenze, do vztahu D/s to moc nepatri - podle meho videni!!

P-ovo videni subinky jako veci k uzivani si, je hodne caste. Rekla bych,ze spise prevlada u muzu, jiste casopisy na tom maji urcite svuj podilviny. Asi se najde i par zen, ktere prave tohle pojeti vzrusuje. Vetsina znas ale touzi po jine oddanosti a podrizeni. Muzeme pro sve partnery udelatspoustu veci, ktere nekdy nam nejsou prijemne, nebo je nechapeme, protoze jemilujeme. Chceme, aby meli radost aby byli spokojeni. Chceme a davame jim tonejlepsi, co v nas je. Ale i my po necem touzime, prejeme si, abychom bylymilovany - prejeme si jistotu, nehu, pochopeni, pohlazeni. Myslim si, ze tirozumim. Zkousela ses nekdy s P domluvit, aby neridil scenkujednotlivymi povely, ale aby ti pouze jednou prikazal, to je asi spatnevyjadreni, abys mu udelala dobre. Pokusim se to priblizit, jde o to, aby tisvym způsobem dal volnou ruku, duveroval ti, ze vis a znas, ze mu dokazesudelat tak dobre, jak by si pral bez i povelu. Duveroval tvoji empatii aschopnostem. Pak byste si o vsem mohli popovidat, skvele by bylo, kdyby tedovedl i jako pan pochvalit ci rici, co bylo spatne a co skvele.Nevim, jak se na to divas ta, ale ja uz bych v tehle scence citila nejenfyzicno, ale i dusevno. Vic asi nedovedu poradit. Sama jsem tenhle problemnikdy nepocitila. T je opacnym extremem, neuziva si, pokud si neuzivam ja.Dokaze se do me bravurne vcitit, a jsem to vlastne ja, komu se jako dominantpodrizuje.

>Ja mam jiny problemek. K bdsm jsem se dostala pres svou vnitrni
>asi orientaci, kdysi mne to v myslenkach vzrusovalo a po vstupu
>na Inet jsem se dostala na chat a ruzne formy mailu a pak primo
>bdsm stranky a povidky a mezitim potkani se s P. To jsem
>mela 2 roky na Inetu a par potkani s muzi, kteri byli
>"normalni". P to moc neznal ale moc se mu to libilo,...jenze
>asi oba v tom vidime neco jineho...

Je skvele, ze jste se nasli. Vis, myslim si, ze se stava zridka, aby i dvadevianti chapali BDSM stejne. Kazdy z nas je original a kazdeho lakaji zprepestre palety jine veci.. Je skvele, kdyz si o vsem dokazete popovidat,kdyz se dokazete na par vecech, které by dostavaly oba z vas, shodnout.Nektere z nich vyzkouset.... Je to vse o hledani a poznavani sebe sama apartnera. I mezi nami jsou rozdily, spoustu mame spolecneho, mnoho jineho.Ja jsem spise na fyzicno, T na dusevno. Ja jsem masochista a milujuspanking, T to nic nerika, miluje mi poslouzit. Presto si oba dokazemeuzivat a dat druhemu trochu vice toho, co potrebuje. Myslim si, ze sirozumime, a casem zjistujeme, ze rozdily mezi nami nejsou nepreklenutelne,naopak ja sama zjistuji, ze na tom dusevnu je take spousta krasy, a ze mepomalu a jiste zacina dostavat...Kam nas nase cesta povede dal, nevim. Aletesim se...

>Jsem zla a lakoma ja, kdyz se citim sizena, ze se muj pan o mne
>nestara, ze se stara o sve orgasmy...je to strasne, ale v mych
>citech se velmi rychle ztrati to moc hezke a vyplave zrovna tento
>element a pritom mu to velmi rada poskytnu!!! jen ne JEN! asi
>bych mela delat neco se svym pristupem a nevim co.

Myslim si, ze nejsi zla. Za to, co citis se nemusis omlouvat ani citit vina.Proste to tak je. Vztah je stastny, pokud se oba citi stastni a spokojeni.Kdyz budes svou nespokojenost potlacovat, nebude to v poradku. Je potrebamluvit a to zcela otevrene. Snazit se o to, aby te partner pochopil a doufatv to, ze ti bude chtet vyjit vstric.

>vzpouzim se oddani a pokore, je mi to tak líto, ale v
>bláhovosti a nadeji si myslím, ze je to správná cesta k najítí
>spolecné cesty.

Take kritizuji velmi casto, byt vim, ze to neni dobre. U me je to tim, zekolikrat nejsem schopna poprosit o to, co bych chtela a castokrat takenevim, co chci. To ale nebude tvuj pripad. Vim, ze bych casto misto tohotakhle se mi to nelibi, mela prijit a rict: co kdybychom to zkusili takhle,moc te prosim.

>ke všemu mi ješte podlamují nohy krestanské
>základy výchovy a muj nábozenský prístup k zivotu...takze kdyz
>mám ríci Pane, mám pocit ze hreším...je to strašne tezké!

Jsem vychovana jako ateista a stejne mi to donedavna delalo velike problemy.Neodpovidalo to tezim o svobode a nezavislosti, ktere do me rodicevtloukali. Vzpouzela jsem se, i kdyz jsem vedela, ze nebyly pravdive,vzpouzela jsem se vyslovit:ano, pane, byt jsem po tom druhou casti sveho japrahla. Boj se sebou samotnym je nekdy hrozne tezky.

>je to moc šikovný chlap, který
>udelal krásná pouta a obojky...udidlo...atd, jen se asi bojí být
>na mne tvrdší a neústupný a já mu to v rámci sebezáchovy nemohu
>úplne natvrdo ríci, ne? :-)))

To je prima, sikulu po svete chodi malo. A hodnych sikulu je jak maku. Tedprave jeden sedi vedle me a zaujate pracuje na webovych strankach. Takynekdy touzim po tom, aby byl pevnejsi, neustupnejsi. Aby vide daval najevosvou prevahu a silu, aby me skutecne ovladl a podrobil si me. Pak se aleptam sama sebe: ustala bych to? Nevim... Jedno, ale vim jiste, jsem hroznerada, ze ho mam. Je to ten nejskvelejsi , nejhodnejsi, nejsikovnejsi,nejcitlivejsi chlap na tomhle svete. I kdyz ho porad kritizuju a snazim seho predelavat. A jo, tahleta zenska nemoc je horsi nez mor.

>...Protoze citim ze vis co subinky potrebuji, nebo ze se v tom
>orientujes, proto jsem nabizela nejakou formu setkani, protoze
>jestli u Tebe P nepochopi co potrebuji, pak je to opravdu
>marny boj.

K, prosim, nehazej flintu do zita. P predne musi chtit prijet, musibyt presvedcen, ze chce neco resit, ze chce sve postoje i chovani upravittak, aby tobe vice vyhovovaly. A to muze trvat dlouho, velmi dlouho. Anemusi se to podarit. Netlac na nej, on musi citit potrebu se sejit, nesmibyt k necemu dotlacen. K nicemu dobremu by to nebylo.

>********naprosto souhlasim a proto mam nekdy velmi smutný pocit
>ze všeho, protoze cítím svuj marny smer :-( ale nechci se vzdát,
>P je o 3 roky mladší :-) snad pochopí :-))???

Pokud budete na svem vztahu pracovat oba, mate velkou nadeji, ze se topodari. Kazdy vztah je obcas mrtvy, bezperspektivni, o kazdy musime pecovat.Je skvele, ze bojujes, i kdyz ti obcas pripada tvuj boj marny? A komu obcasnepripada? Je dulezite najit silu a odvahu a doufat, ze ten druhy se prida,ze pochopi. Ze bude chtit budovat a ne rozbijet. Ostatne, rozejit se muzetevzdycky, ne? V nejtezsich a mnohdy i marnych bojich vznikaji ta nejsladsivitezstvi. Je potreba pevne se rozhodnout, co chces a bojovat. Drzim tipalce a verim s tebou, ze se ti to povede.

>*********hmm:-) citim ze P neví co potrebuji a pak se dejí
>veci, které mne uvádejí do plactivých chvilek, kdy mu nechci brát
>jeho prozitky,jak jsem uz psala, ...jak mu mohu po orgasmu ríci,
>proc uz zase ty? prijde mi to sobecké, takze jsem smutná a
>zkroušená a pak to nejak ze mne vydoluje...ale stejne
>nepochopí...v zádném prípade mu nechci ublízit, je to cistá duše,
>aspon na mne tak pusobí, jsem dost duverivý clovek a jemu verím
>na 100% proto mne mrzí, ze netuší co po nem chci :-(. napsala
>jsem hodne scenáru, jak po mne zádal; napsala jem tam samozrejme
>i sex, ale nebyl v tom podstatný, jenze vzdycky mne prekvapil,
>protoze v tom videl a cetl to, co bylo pro mne podruzné a hlavne
>pro nej!

Mluvili jste spolu o scence bez sexu, zamerene pouze na poznavani reakcitela toho druheho? Treba s paskou pres oci. Trosku toho vzrusujicihotajemna, kdy nevim, kde se me druhy dotkne a cim se me dotkne. Mohu hadat,tapat, poustet na uzdu svou fantazii. Je to velmi vzrusujici. Na oboukoncich. Takova mala hra se sexualnim podtonem. Je to o poznavani. Nejentoho, jak druhy reaguje, ale z toho, co se mnou provadi se dovim i mnoho otom, co by mu bylo prijemne a co by si asi pral. Je to taky o tom, ze uzivatby si meli oba. Nejen beres, ale ucis se i davat.

>...pomalu se mi otevírají oci, ze zacátku jsem to prisuzovala
>neznalosti nás dvou, ale kdyz se to tak opakuje s pravidelností
>témer stálou? má nespokojenost, kterou neumím popsat slovy - jak
>je to mozné u kopulacních pohybu ríci, ted chci abys mne hladil a
>zkoušel kde jsem nejcitlivejší treba voskem :-)...já to neumím a
>nevím jak se to naucit...

Ono to nekdy dost dobre nejde. My zenske taky nejsme asi od prirody taksdilne a otevrene jako muzsti. Ja sama si nekdy rikam jak to rict a kdy torict, nechci tomu druhemu ublizit. Nekdy ale plati, ze je lepsi veci rikattvrde a hned, nez se obrati proti obema. Verim ale, ze ty to rikas. Zklamute, neexistuje zpusob, jak zajistit aby druhy delal to, co se mi libi auzival si to, krome toho, ze sam chce. A P zrejme nechce. soudim nazaklade povidek a scenaru - a mozna tvrde a chybne.

>.a pritom by stacilo tak malo - mit ten spravny
>dominantsky pristup, ktery ho neumim naucit!

To se musi chtit naucit sam, alespon si myslim. Ty mu muzes hodne pomoci,kdyz budes otevrene mluvit o tom, co se ti libi a nelibi, o tom, co by sispredstavovala, po cem touzis.Muzes ho naucit, jak ti porozumet, pokud budechtit. Ale rozhodnost a silu, touhu podmanovat musi nit v sobe. Mnohemu semuze naucit, ale neco mu musi byt dano. Proto jsem ja sama spatna domina.Dolejska se sice neptam, ale je ze me obcas citit nejistota a nerozhodnost.Mnohe mohu zlepsit usilovnou snahou, ale s tim, ze to neni ze me, ze jsemspise submisivni, nic nenadelam. Presto to muze byt o mnoho lepsi, budu- liexperimentovat a povidat si o tom s T...

>***jak se probouzi vetsi zajem o dusevni aspekty? :-??
>Zacali jsme s otrokynkou a kdyz jsem poznala po 1/4 roku, ze chce
>zenu, která mu bude delat pomyšlení, tak jsem mu to podle mne
>opatrne rekla, ze to není moje parketa, ze zde nedochází k
>uspojování mých vnitrních potreb...velký problém to byl, velké
>zklamání pro P, ale já jsem nemohla jinak, bylo by to proti
>sobe! a to neumím!!

To jste o tom mluvili poprve az po tak dlouhe dobe? Proc jsi mu nenaznaciladrive, ze to neni to prave a nezkusila jsi mu rict , jak to nebourat, alejenom obohatit tak, abyste si oba prisli alespon castecne na sve. Nevim, jakto bylo, mozna budu spatne soudit, nicmene to zkusim. Ja bych se na P-vemiste citila take velmi zklamana a podvedena. Za tak dlouhou dobu, tedapokud jsi mu nic nerekla, musel mit pocit, ze buduje prima vec, ktera vasoba dostava. A pak se dozvi, ze to dostavalo jen jeho, mozna pravem nemachut neco zkouset, brani se, citi se zraneny, neveri. Snad se mylim...

>> Neni citlivejsi, je normalni. Vetsina zen neda jasne najevo, co
>>chteji. Pokud si napriklad o city maji rict, ztraci to pro ne
>>smysl. Pletu se?

>*****naprosto NE!

Mas muj obdiv, K. Ja si nedovedu o projevy citu rikat. Vim, ze je tochyba. Porad si rikam, kdyby chtel, dal by je najevo. Nedava, nechce. A toje spatne, moc spatne. I kdyz delam pokroky, uz se mi dari rikat obejmi me,kdyz to potrebuji.

>v posledni dobe jsem zapominala na spousty drobnosti, ktere mne
>tesily, protoze jsem se prilis zamerila na to, ze mi nikdo
>nerozumi .-)))

Potesilas me, K. Myslim si ze to je spravna cesta ven.

>Tvuj mail, Tva reakce, mam velikou radost, ze to je tak, nebudu
>to umet popsat a taky jsem dnes poprve napsala P-vi sve
>nejniternejsi predstavy o budoucnu, mela jsem pocit, ze to
>nemohu, ze se to neho, ale odvazila jsem se po tech vsech ruznych
>propletenych komunikacnich smyckach.

To je skvele, ze jsi nasla odvahu. Snad najde P odvahu k tomu, abyalespon cast tvych prestav realizoval. Urcite by te tim presvedcil, ze mujde o tebe, o tve naplneni a uspokojeni. Rikas mu je preci proto, aby sesplnily, nebo ne? Jak se tvaril P na tve predstavy, zaujate nebovyhybave?

> které jsem asi nechtel slyšet, nebo
>neslyšel. Urcite i má chyba.

Smekam klobouk, P. Pochopeni vlastnich chyb je ten prvni a zpravidla inejtezsi krucek k naprave.

> Víš, nemyslím si, ze by se melo delat všechno silou a ve vztahu mezi
>námi uz vubec ne. Taky proto dávám radeji prednost vzájemné komunikaci,
>treba pri sexu, pred psaným a tvrde daným scénárem. Nevím jestli je to v
>našem prípade správné, protoze nemám zkušenosti, v tom bys urcite dokázal
>poradit Ty a budu Ti za to vdecný.

P, nemam pocit, ze K by slo o prosazovani silou. Jiste D/S vztah jeo ovladani, ale spise na bazi porozumeni a dobrovolnosti. Pokud je to osile, pak spise o sile ducha, alespon tak to vnimam ja. Komunikace je tanejskvelejsi vec. Jiste nekdy rusi a cloveku pripada nepatricna. Je lepsi sena nektere veci neptat, pokud ovsem toho druheho znam a vim, co chce, co marad. Pokud to nevim, je to urcite lepsi dopredu vyzvedet a nebo se zeptatprimo pri realizaci, coz ale scenku rusi. Scenare neuprednostnujeme aninepiseme. Jen obcas se me T zepta na co mam chut, nebo rekne na co by melchut on, pak uz to zalezi zcela na fantazii toho, ktery je nahore. Mame tuvyhodu, ze se opravdu dobre zname. Navic u nas funguje stopka, kterou sicepouzivame malokdy, ale dava mam moznost kdykoliv behem scenky rict, taktakhle ne, to se mi nelibi, chci skoncit. A pak vsechno rozebereme a snazimese z toho poucit. No, stava se, ze to je hodne bourlive, ty nase diskuse,ale i ten vztek, z me strany, za cas vyprcha a clovek si z nich odnasi todobre a poucne. Priste proste uz vi.

> Je ale vetšinou tezké primet K k
>vyjádrení toho co se ji líbí. Je sice omluvou, ze subinka "to" nedává na
>sobe znát a je uzavrená ve své roli, ale na druhé strane nechává dlouho
>uzavrenou i nelibost s tím co ji není príjemné, co se ji nelíbí. Obojí se
>projeví az kdyz neudrzí pocity sama v sobe. Bohuzel je více tech negativních
>projevu, a to me moc mrzí. Byl bych moc rád, kdyby dokázala v tu dobu, kdy
>muzeme být spolu, ríct naplno "Tak tohle ne!", nebo "Toho víc!". Pak se
>muzeme oba venovat tomu co se nám líbí a co nás oba spojuje. Je pro me moc
>smutné ze se o necem dovím s odstupem nekolika hodin dnu, nebo i delší doby.

Souhlasim. Taky to kolikrat nedokazu, presne rict a definovat co chci.Nedokazu to tehdy, kdyz je to potreba. A po bitve je kazdy generalem. Topotom boucham a kritizuji. Je to vsechno projevem toho, ze nemam jasno. Jasi ho udelam, ale az kdyz je pozde.

> Me se líbí a vzrušuje hodne vecí a delám je,
>jenze... nekdy deláme to co se líbí jen me.

Zkouseli jste to uz nekdy opacne? Myslim tim tak, ze by K byla sicedole, ale ty by ses jako Pan rozhodl ji udelat dobre a zkusit par veci,ktere se libi ji. Zkus se o ni obcas jako pan starat.

>Byl to krok - a veliký - správným
>smerem. Tak mi dala svou cinností jasne najevo co ji vzrušuje a me se to
>líbilo nejen proto, ale i proto, ze jsem si na vlastní kuzi zazil roli
>"subíka". Poznal jsem hodne nového a hlavne posun nekam kam chceme, asi tak
>za tri mesíce, co jsme si role vymenili naposledy. Já verím tomu, ze jsme
>dneska dále nez v dobe, kdy jsme o necem takovém oba snili kazdý zvlášt.
>Svet se ale liší od snu a je slozitejší. Ne, není v tom zklamání, naopak,
>všechno dá práci a všechno chce také svuj cas. O to vetší radost mám z kazdé
>malickosti kterou spolecne dokázeme uskutecnit a je prínosem pro nás oba.
>Myslím, ze máme štestí ze jsme se potkali, a ze jsme našli nekoho své krevní
>skupiny. Vázím si toho a verím, ze se nám podarí najít spolecnou rec, ze
>které ted asi skládáme spolecná slovícka kterým vzájemne rozumíme.

Ani nevis, jakou mam radost. Kdyz jsem cetla prvni maily, citila smutek azklamani. Situace mi prisla neresitelna. Rada ctu, ze se snazite ji resit,ze jste schopni povidat, naslouchat a zkouset. Ze i pres spoustu zklamani aneuspechu se dokazete prenest, ze chcete hledat to krasne, co spojuje. Zedoufate, snazite se a pracujete na tom, abyste se co nejlepe poznali. Tvaslova jsou uprimna, o to vice si jich vazim. Dekuji. Ted i ja verim, ze senajdete, protoze se chcete najit. Hodne stesti.

> Jste s L urcite hodne fajn a preji Vám ze jste se potkali a ze
>Vám to spolecne ladí, snad se i my s K dostaneme jednou nekam
>tam...:))))))))

Diky za poklonu. I my mame sve mouchy a problemy. Snazime si je resit.

L

7.12.2000 20:54
Mila K,

nejsem psavec, tedy posledne jsem mela slovni prujem, dnesbudu jen nekolika vetami reagovat na to, co me oslovilo.

>holky jsou holky :-) - nemáš to taky někdy L? i v některých
>povídkách je to dost znát! je krásné mít jeden druhého, někdy mám
>ale potřebu mluvit i s někým jiným :-))

Ani ne K. Jsem dost uzavreny clovek. Mam par znamych,rodinu, ale muj nejvetsi a nejvernejsi pritel je T. Pokud se se mnouneco deje, potrebuji poradit nebo pomoci, obratim se vzdy nanej. V praci sice debatujeme a povidame, rec jde o normalnimzivote, je to obcas pekne si jen tak bezstarostne potlachat.Ohledne Bdsm si hodne povidame doma, na spouste vecechse shodneme, obcas take ne. Piseme si a psali jsme si s nekolika lidmi, dostotevrene. Pokud mas chut mi psat o vecech snimiz potrebujes poradit, nebo se jen tak sverit, budu se snazitreagovat a podelit se o sve zkusenosti a nazory. Jen ode mnenesmis cekat prilisne holcici sverovani. Ne ze bych snad nechtelaale nikdy jsem na to nebyla, neumim to. V tomhle ohledu jsem taktrosku chlap.

>mějte krásné dny a chystáte už Vánoce?

Jakby ne. Doba je uz hodne pokrocila a na stedry denjsme si uchystali najezd babicek. Vsechno musi bytv hoptyku. Zatim stihame nejen uklizet, ale se i radovatze zivota. A to je skvele. Jak je to u tebe?

Hodne pevnych nervu ve vanocnim kolotoci.

L

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče