Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Pláštěnka

Autor: (c)2001 Tom

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Tato pláštěnka je koupená v obchodě, jedná se profi výrobek a důvodem existence této stránky je umožnit odskok z článku Pohled do mučírny a dále nabídnout "akční" popř. detailní záběr této erotické pomůcky.

Pláštěnka je z průhledného rudého PVC, snese poměrně hrubé zacházení, je možno přes ni obět svazovat, bičovat apod. (snižuje to ovšem přesnost ran, které jdou do pláštěnky, ne do těla, a záhyby pláštěnky je na rozdíl od běžného tvaru prakticky nemožné přesně vykrýt koncovým obloukem dráhy biče). Podobně jako v latexu se v ní tělo intenzivně potí. Na to je třeba myslet při plánování okamžiku, kdy ji z oběti sundáte. (Mít připravenou deku nebo horkou sprchu - pokud scénka končí).

Pro ty, kterým igelit jako takový nic neříká (taky jsem k nim patřil), se dá říct, že jde jen o jiný druh erotického prádla. Pokud si igelit oblíbíte, balíte se do fólie apod. je pláštěnka zase něco jiného.

Co dodat? Časem sem přidám obrázky pláštěnky v akci. Omlouvám se, nepoužíváme ji často, žádnou pěknou fotku, kde by vystupovala, nemám.

Poznámka z budoucnosti - hezký obrázek pláštěnky v akci je u článku Středověk 2 (L trpí...) - nebo skočte přímo na obrázek .

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče