Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Jednoduchá aplikace podlaku

Autor: [email protected]
Chcete na tyto stránky také přispět? Kontakt je nahoře na vstupní stránce.

Tato stránka (text poskytnutý autorem pro zveřejnění na webu nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Při brouzdání po nejrůznějších WWW stránkách jsem nalezl několik málo obrázků a odkazů, zabývajících se aplikací podtlaku. Protože obrázky nebyly nezajímavé, rozhodl jsem se vyzkoušet tuto metodu na své partnerce (potažmo po obrácení rolí na své osobě).

Občas lze na stánkách s bondage obrázky najít (v mnoha opakováních) celkem asi dva obrázky klitorisu, nasátého do injekční stříkačky, které chybí dno s kónusem pro nasazení jehly. Každému jen trochu technicky založenému člověku je jasné, ža píst bude patrně vybaven západkou, která jej udržuje vysunutý z válce, aby se tam udržel podtlak. V této chvíli je každý koho ten obrázek zaujal postaven před dva problémy - jeden ho napadne hned - kde vzít takovou sříkačku a posléze zjistí další problém - že potřebuje občas ten podtlak větší.

Posléze jsem objevil stránky se serií fotek s aplikací podtlaku na bradavky (pochopitelně ji teď nemůžu najít :-((( ). Jednak cestou skleněných baněk, jednak cestou válce od injekční stříkačky. Rozhodl jsem se vše vyzkoušet v praxi a zde jsou postřehy:
1. nedoporučuji používání skleněných baněk, byť vypadají efektně - jsou křehké a pořezaná bradavka či poštěváček nejsou nic moc. Asi by byly idální plastové baňky - napadne někoho, kde je sehnat, resp. z čeho upravit. Rozhodl jsem se tudíž jako recipient (tudíž nádobu, ze které je odsáván vzduch) použít injekční stříkačky zbavené pístů, t.j. pouze jejich válec. Esteticky sice může poněkud rušivě působit stupnice, avšak lze ji využít jako měřítko „kam až tu bradavku nebo něco jiného dostanu“ a pokud někoho rajcuje klinik, tak mu asi budou vyhovovat víc. Navíc je tu výhoda skvěle těsnícího spojovacího kónusu. Límec na základně stříkačky se hodí jako opora oproti okolní tkáni.Velikost si zvolí každý sám, mojí L stačí na bradavky i klitoris 5 ml.
Pozn. Tom:
a. stříkačka s aretací pístu (tj. přísavka s vlastním generátorem podtlaku, bez hadiček a kohoutů, se jednoduše vyrobí odříznutím vršku stříkačky s konusem, otočením pístu a vyvrtáním otvorů do dříku pístu - do otvorů stačí po nasazení stříkačky a vytvoření podtlaku vsunout napříč např. špendlík, který se opře o kraje válce stříkačky.
b. plastové nádobky se dají improvizovat vlepením odříznutého "kompatibilniho" konusu ze stříkačky (aneb kam s odříznutým vrškem stříkačky z předchozího bodu :-) do libovolné plastové nádobky - tuby od léků, lahve od šampónu apod. Kdo je na klinik a chce použít originální vybavení, nebude litovat peněz a sežene si v prodejně chemického skla baňky do odparky, které jsou potaženy plastem - brání rozbití při destilaci ve vakuu - stojí sice několik set korun kus, ale jsou bezpečné.
c. kompatibilitu bradavek jsme řešili mailem - i mojí L stačí 5 ml
Praktická poznámka - nezkušená partnerka může pociťovat pálení až řezání po okrajích - jde o zvyka řeší se to lubrikací provedenou s mírným předstihem
d. kdyby chtěl někdo přidat své poznámky, stačí, když mi je pošle mailem - druhý den budou v tomto článku, stejně jako se tento článek objevil na webu ten den, co jsem ho dostal mailem.
Pozn. z budoucnosti - další tipy jiného z čtenářů šly do článku Kde dobře nakoupíte - pokud nechcete číst celý článek od začátku, klepněte sem

2. produkce podtlaku - pro někoho asi bude ideální vývěva - o jejich druzích s nebudu zmiňovat, za zkoušku pro technicky vyspělejší stojí použití sání nějakého kompresoru - pozor, doporučuji pojistný ventil jako ochranu před příličným podtlakem. Občas používáme kompresorek, ale když se mi pro něj jednou nechtělo jít, vymyslel jsem skvělou náhradní metodu, dostupnou levně a snad každému. Spočívá v použití „spojovací hadičky“ (to je oficiální výraz, pod kterým se prodává a používá v nemocnicích - jsou na každém oddělení) a trojcestného kohoutu (ten už se bude shánět trochu hůř, ale sehnat se asi taky dá, lidi pomiňte- já s tím dělám v práci normálně, tak doufám, že Vás tu nenamlsám na něco, co pak neseženete, i když by se snad dalo nějak pomoct). Pak potřebujete ještě jednu kompletní stříkačku - téže nebo větší velikosti. Přes hadičku a kohout spojíte stříkačku s recipientem. Kohout je tam jednak proto, protože by šly proti sobě dva stejné kónusy, jednak slouží jako přepínač (při produkci vakua nejprve spojíte stříkačku + recipient, do stříkačky nasajete zpod recipientu vzduch - zbývající ovor ven je uzavřen - pak se kohoutem spojí třetí otvor ven se stříkačkou - recipient odpojen - a vzduch se ze stříkačky vytlačí ven. Pak se uzavře otvor ven a zase se spojí recipient se stříkačkou, nasaje,... a tak několikrát dokola, až dosáhneme kýžené velikosti podtlaku)
3. počítejte s tím, že jenom tak to bude táhnout vzduch mezi kůží a recipientem - proto se na dotěsnění používá obyčejný lubrikační gel (snad každý ho má, hodí se přece i na jiné věci, např. na anál). Pak jsou výsledky excelentní. Je pochopitelné, že když má subinka neholený rozkrok a polezou vám kolem chlupy, tak to taky nikdy pořádně těsnit nebude.
4. na stříkačky (recipienty) se dají zavěsit závažíčka, dá se za ně tahat (až servat prř aplikovaném podtlaku).
5. pozor, některé objekty jsou při seanci velmi hlučné !!!!

Pokud se použije tato „ruční“ výroba podtlaku, nelze si výrazněji (kromě nějaké té modřiny) ublížit, při strojním podtlaku by se asi měl použít pojistný ventil (např z lahve s vodou s víčkem a tří trubiček - pokud bude mít nědo zájem, dodám sem i nákres.

A kdyby se někdo ptal na někdy popisované zvětšení bradavek po časté aplikaci - nevím, nepoužíváme dlouho a dle mé zkušenosti, pokud to někomu vyhovuje, je lepší vyzkoušet piercing bradavky - bradavka se zvětší a zároveň se stane citlivější. Ale o tom někdy jindy.

Pozn. z budoucnosti 2: díky za možnost prohlídky "tvého oddělení" a samozřejmě ještě předtím za zaslaný balíček medicínské techniky. Tom+L

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče