Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Rákosky

Autor: (c)2001 Tom

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Důvodem existence této ministránky je za prvé umožnit odskok z článku Pohled do mučírny a dále nabídnout pár slov, popř. "akční" záběry s rákoskami.

Tematika rákosek je mi milá, nechci psát teoretický článek, pokud jde o výprasky (spanking), otevřete si tento článek.K rákoskám, které používáme - nejde o profi výrobky, které jsou skutečně spolehlivé, jako trestný nástroj asi to nejvrdší, co může být, a podle mě se vyplatí do nich investovat, pokud je spanking vaší hlavní zálibou. My používáme lehčí verzi, bambusové hůlky ke květinám, ke koupi v každém květinářství za cenu cca 10 Kč za tři kusy. Vyberete si tyčky, které jsou rovné, na povrchu hladké, odříznete oba kraje těsně za kolínky, namočíte do nitrolaku, konce ještě omotáte náplastí, a máte cosi, co se podobá rákosce a v rukách začátečníka to nezpůsobí úraz.

Zmíním se zde o další verzi rákosek, ke které jsme postupně přešli, a to je prachovka s péřovým koncem (skvěle lechtá, pro spoutaný dolejšek k nesnesení, pro pohlazení partnera, pokud na to máte oba náladu, rovněž neocenitelné). Rukojeť rákosky je z nezlomitelného PVC, duté trubky o průměru cca 1 cm. Skvělý švih, zvuk při letu, efekt při dopadu. Blíže viz samostatný článek.

Závěr tohoto miničlánku? Přikládám detailní obrázek "rákosek".

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče