Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Řemeny

Autor: (c)2001 Tom

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Důvodem existence této ministránky je za prvé umožnit odskok z článku Pohled do mučírny a dále nabídnout pár slov, popř. "akční" záběry s řemeny.

Řemeny kromě spoutávání (rychlé, druhé nejrychlejší po policejních poutech, která jsou ovšem nepohodlná a mohou tlakem poškodit zápěstí i kotníky) dobře poslouží především k výpraskům.

Tematika spankingu je mi milá, nechci psát teoretický článek, protože těch je na internetu dost, napíšu jen stručně, co se nám líbí a co ne. Výprask se především nemusí omezovat na notoricky známé hýždě. Po předchozí jemné masáži a prokrvení nenaskáčou jelita ani při výprasku přes záda, břicho, prsa či chodidla. Pozn. z budoucnosti - dnes samozřejmě v mnoha sexshopech pořídíte "pravou" a někdy i kvalitní rákosku. Při aktivní účasti na srazech jich pár dostanete zdarma od submisivů či dodavatelů. Co dodat? Váhal jsem, zda sem dát tip pro nevěrníky - ale nešť, informace, o tom je tento web: tedy - pokud si nemůžete dovolit stopy, vězte, že bití přes chodidla je nezanechává. A jméno pro tuto praktiku? Bastinado/česky baštonáda. Jen je nutno příslušné tkáně pár minut mnout a intenzitu úderů pomalu stupňovat. Ani jednomu z nás se nelíbí zbytečná bolest, na kterou tělo není připraveno. Nepoužíváme tělesné tresty, chceme druhému způsobit rozkoš. Opakuji se, ale platí zde - "trest" nikdy není skutečným trestem, není udělen v rozrušení, ze zlosti. Příprava je pomalá a pečlivá. Samozřejmě při jistých scénkách dolejšek koupí bez přípravy pár ostrých ran, to se stane, vyplyne to ze situace. Je přitom ale nutno počítat, že pak bude mít podlitiny, a podle situace, roční doby atd. dobře volit místa úderu. Je nepříjemné vyjít si v létě s nohama od rozkroku po kotníky černýma, a navíc víte, že modřiny vydrží nejméně týden... v létě je lepší omezit se na části těla, které nejsou na veřejnosti vidět.

To, co jsem napsal výše, platí samozřejmě i při výprasku bičem, důtkami (návody na výrobu viz 1, 2, 3 nebo 4), provazem nebo rákoskami - u rákosek vznikají podlitiny vždy, s tím se nedá nic dělat. Řemeny jsou zcela vlevo na následujícím obrázku. Řemen a ostrá podložka pod různé části těla je také zde.

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče