Tomáš Kudrna, původní autor tohoto webu, dne 4. června 2016 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.
Jeho web je zachováván v původním stavu coby historický dokument a na jeho památku.

Autor: (c) 2002 Tom

Tato stránka (text původního článku nebo překlad cizojazyčného originálu pro stránku tom-bdsm.cz) je autorským dílem a její kopírování, s výjimkou kopírování pro osobní potřebu jednotlivců, je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno. Toto NENÍ svolení s kopírováním na "osobní" nebo soukromé stránky.

Vstupní strana webu: tom-bdsm.cz. Přijďte zas! Dejte si záložku (v IE Ctrl+D)

Pokud vás zajímá, jak se oblékáme do scének..

... tak nejrychlejší odpovědí je Fotogalerie. Můžete se přesvědčit, že většina scének probíhá tak, že submisiv je nahý, zatímco dominant oblečený (nejen v mučírně (pod tímto odkazem je interaktivní pohled do mučírny, kdesi můžete prohlédnou (nejen) věci dále popisované), ale i venku. Mnoho scének, které nejsou zachyceny na fotografiích, probíhá tiše, mezi lidmi, a tam je oblečení nás obou zcela normální,resp. okovy, bondáž, obojek nebo pouta jsou pod běžným oděvem... jistě si snadno představíte,o co jde, to není třeba blíže popisovat. Dále se budu věnovat scénkám, kde oblečení dotváří náladu.

Oblečení pro dominanta i submisiva samozřejmě záleží jen a jen na vás, nechci tímto textem nikomu nic vnucovat, ale jen víc přiblížit naše uvažování a pocity, rozšířit to, co o nás můžete zjistit z fotografií.

Pokud si dominant nepřeje bezprostřední sexuální uspokojení, bývá oblečen, jak už jsem psal. Domina se okolo otroka pohybuje v dlouhých černých šatech, často v lodičkách, které občas (za odměnu) nabídne k olíznutí (někdy je to dobrá záminka k trestu, pokud nejsou udržovány - jazykem, a to i venku - v dostatečné čistotě).

Jezdkyně většinou svému koni nabídne (někdy předtím dovolí i obout) pohled na vysoké jezdecké boty. Jezdí buď nahá (díky čemuž kůň krásně cítí její orgasmy, když se mu houpe na hřbetě), nebo v kalhotech pod kolena (střih rajtek, ale materiál společenských kalhot) a saku. Při jízdě po lese si může vzít jezdeckou čapku (koupil jsem ji, není nikde vyfotografovaná ani popsaná - prostě běžná jezdecká čapka).

Zlý dominant chodí v černých výsadkářských kalhotách s kapsami na kolenou, do nichž může odložit důtky, elektrody apod. Tento styl oblékání je doplněn černým trikem, kanadami a pro větší efekt (výslechové scénky, "překvapení", "prvek cizího člověka" a "násilí") může být doplněn černou pletenou kuklou s otvory pro oči a ústa ve stylu URNA. Nebo pistolí, ale to už bych zacházel příliš daleko...

Hodný dominant na sobě má černé body, aby subinka v objetí cítila co největší plochu jeho těla,holých rukou a nohou.

Fenka a pes mají každý svůj obojek, dělí se o košík, vodítko a nákoleníky. Kůň nebo ponynka nosí samozřejmě ohlávku, někdy s lonží, mohou mít ohon, a vyjet si i se sulkou. Někdy využijí i kožený postroj nebo jsou v bondáži...

Zpět na hlavní stránku

Zpět na stránku, odkud jste přišli (např. sekce, seznam textů, obrázková mapa...) - alt+šipka vlevo v IE, klepnutí myší na šipku "Zpět" v adresním pruhu prohlížeče